Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Onlar insan mı ki onların yaptıklarını yapacağız. Bilmiyorum ben mi çok hassasım bu konuda. :idea: Her neyse daha da post atmıyorum bu konuya. İnsanlıktan nasibini almayan insanlarla daha fazla tartışmak istemiyorum.

Ozelden Ugur Boral resimleri atiyorum bakip stres atarsin onlara tamam mi GARDASH

ilk yarıda o kanadı carlos ve önünde de santos parsellemişti.Maçlarda yürüyen carlos'u isminden, santos'u da o müthiş lige başlangıcından kesemiyodu,yedeklerde de wederson oturuyodu..Uğur'u kimse düşünmüyodu

Geçmiş olsun.Fenerbahçe için sorun yaratacak bir sakatlık değil.Sol açığa kimi koysalar oynar.Kendimizi kandırmaya gerek yok...:)

Uğur gibi dünyanın sayılı kanat oyuncularından birimi sakatlanmış yazık fenere la.En son Uğur için Barca dedikoduları çıkmıştı İspanya basınında Henry ve Pedro'yu kesmesi bekleniyordu takii sakatlanana dek yazık olmuş

Çok geçmiş olsun kendisine, umarım en yakın zamanda iyileşir. Rakip takım taraftarı da olsa, sonuç olarak Uğur Boral'da bir insan, fanatiklik hiç bir zaman insan olmanın önüne geçmedi, geçemez...

Geçmiş olsun.Emre dedik Uğur'a oldu.Gıcığım olmayan ender Fenerbahçeli oyunculardan biridir.

Linderoth sakatken PARAMIZI YEDI SEREFSIZ diyenler fenerin topcusuna bir cicek, cikolata goturmedikleri kalmis. Helal olsun size tebrikler.

Üst Alt