uğur karakullukçu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş bir herif. Hadi Fener camiasından korkuyorsun bir şey diyemiyorsun, herifler de Reisi Cumhur gibi herif olduğu için kovdurduğu filan da ortada, amenna. Ama sen Fener'i hiç karıştırmadan, bugün hala arsız arsız genç bir hakeme zumbacı diyen obez herife bu Zorbay'ın, Malok'un esas mesleği nedir diye soramıyor musun? Diyor ki Zorbay öyle böyle maç alacak genç hakem, 15 maça tamamlayacaklar. Ulan şerefsiz Özdamar yaşlı hakem mi, hata yapamaz mı (ki pozisyon penaltı da değil)?

Serdar'la yiyeceği fazladan 2 yıl ekmek için 30'unun başında karakterini rafa kaldıran bir eleman. Hadi Serdar'la ters düştün bu dandik programdan atıldın, ulan zaten 40 yerden ekmek yiyorsun aç mı kalacaksın? Serdar'ın zamanında yediği haltlardan yarını bile belli değil bu hala yarım ağız korka korka konuşuyor. Hakikaten Galatasaray'ın hakkını savunan cengaver Galatasaraylı o kadar az ki medyada.

Ya bu adamlar yayindayken niye hep telefonla ugrasiyorlar, uyuz oluyorum ya. Resmen hem seyirciye saygisizlik hem de yanindaki diger yorumculara.

Adam birsey anlatiyor yanindaki ayi ise telefonla mesgul. Bu arada Ugur'u hic sevmem, ben cok objektifim ayagina bizi savunmadigi coktur.

Ya bu adamlar yayindayken niye hep telefonla ugrasiyorlar, uyuz oluyorum ya. Resmen hem seyirciye saygisizlik hem de yanindaki diger yorumculara.

Adam birsey anlatiyor yanindaki ayi ise telefonla mesgul. Bu arada Ugur'u hic sevmem, ben cok objektifim ayagina bizi savunmadigi coktur.
Telefonlarina anlik olarak cok onemli bilgiler geliyor onlar gazeteci sonucta

uğur kardeş, kimsenin senden gsyi savunmanı felan beklediği yok. hani objektifsiniz ya, yanındaki şişko herif geçen hafta zumba zumba diye stüdyoları inletiyordu..

ee bir spor sever olarak bu arkadaşa sorman gerekmez mi, bu hafta neden yırtmamış kendini?

ulan ödünüz kopuyor, haklı olduğunuz konuda bile gsyi savunmayayim diye. yaşamak cesurların hakkı uğur ;)

Pısırık. Yemin ederim karısı falan olsa ileride kırbaçlar bunu.

Hep bir denge kafasında. Yanındaki şişko algının kralını yapıyor. Sen çıkarıp masaya vura vura konuşamıyorsun. Ayrıca bok gibi yorumcu. Eskiden daha iyiydi. Yaş aldıkça cesurluğunu kaybetmeye başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt