uğur karakullukçu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaw adam konuşurken iki de bir kolonya sıkıyo şıııık şıııkkk diye ses geliyo

bir de ikram ediyo yanındakine

56.51

Bu herif zamanında bjk yönetimindeymiş.

Ot, Kafa dergileri falan da bununmuş.

Ekşideki GS düşmanı tayfayı organize eden, sosyal medyada yine düşmanlık yapan ekibi kontrol eden de buymuş.

Elemanı da sonradan hatırladım, Arda buna Beşiktaş forması ayarla demişti, bu da tamam demişti.

Ulan Arda ya bütün yavşaklarla kanka olmuş nasıl bir herif bu aklım almıyor.

Ekşideki GS düşmanı tayfayı organize eden, sosyal medyada yine düşmanlık yapan ekibi kontrol eden de buymuş.

Elemanı da sonradan hatırladım, Arda buna Beşiktaş forması ayarla demişti, bu da tamam demişti.

Bu adamın acunla da bağlantısı var galiba, bi programda masterchefleri çağırmış, acunla yakın bi hali varmış gibi konuşuyodu şimdi aklıma geldi denk gelmiştim bi ara

Birde gecenler ,ben biliyorum bu sosyal medyadan kimler nasil kiskirtiyor organize oluyor diye (fb/seytan/programdaki diger andaval icin)
Adama bak ,hem şuçlu hem güçlü
Kimlerrr kimlerleee

Candaş'ı diyorum ben, onu kastediyorsun di mi
Evet
Fenerin ts öncesi maçında ki yayında idi sanırım

dn. Bir haftası rıdvan ve çelikere sosyal medyadan birşeyler dönmüştü
Candaş da bunu yaptıran fb içerisinde biliyorum ,bu işlere bulaşanlar da en son kendilerine de yapılacağını unutmasın falan filan diye zırvalıyordu.

şimdi sen yazımca ekşi botu olduğunu ,herif muaviyelik yapıyormuş meğer

Son düzenleme:
Evet
Fenerin ts öncesi maçında ki yayında idi sanırım

dn. Bir haftası rıdvan ve çelikere sosyal medyadan birşeyler dönmüştü
Candaş da bunu yaptıran fb içerisinde biliyorum ,bu işlere bulaşanlar da en son kendilerine de yapılacağını unutmasın falan filan diye zırvalıyordu.

şimdi sen yazımca ekşi botu olduğunu ,herif muaviyelik yapıyormuş meğer

Eski bjk yöneticisi zaten, o dönemde kurmuş tüm işleri, hala da devam ediyordur muhtemelenki ekşi son 5 yılda tam bir bjk dilosu oluşum haline geldi, önceden kesinlikle böyle değildi.

İşte birilerinin desteğiyle falan bir yerlere gelmiş bir tip.

Geçen de Erman Yaşar'a laf ediyordu City-United maçı için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt