# Uğur Uçar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Uçar

Cevap: Uğur Uçar Geri Dönüyor

orduda ırfan basaran oynuyodu ılk haftalarda adamlar puan kazandı hıc oynamaz oldu takım dokuldu..

Hep olasılıklar üzerine yazmıssın renkdas,sa-se.:)

Peki Eboue geldikten sonra ne olacak Veli kardesim,benim en büyük derdim o(dert yerine baska kelime bulamadım)

Yoksa ben Ugur düşmanı falan degilim,gelsin başımızın üstünde yeri var.

Eboue geldikten sonra Uğuru bacağından vururuz :yenieek:

Böyle mantık olur mu renkdazsch :asd:

Eboue gelince Uğur da paşa paşa yedek bekler , Kupada oynar falan ...

ugur_ucar_.jpg

kopta gel aslan parçası

sonra özür diledi ben sahsen uguru severim hic kötülügünü görmedim

Eboue'nin yokluğunda Sabri&Uğur... İyi olan kazansın bence gerekli ve mantıklı transfer. Ne de olsa eski Cimbomlu. Arda'ya yaptıkları ne olursa olsun o günde ayıptı bugün de ayıp ama bir hata ile ölçülmemeli futbolcu...

Uğur adam gibi oynar sağ bekte rüştünü ispatlayabilirse (Sabri gibi tapulamaktan bahsetmiyorum) Eboue'yi Kazım'ın yerinde oynatmayı düşünür mü acaba Fatih Hoca?

Normalde bizim sistemde(4-4-2)oynayan takımın kadrosu söyle olur;(bana göre en azından)

Sag taraftakiler bizim mevkilere göre kadro adedi;

Not;Sayı adedi Serkan,Aydın ve Riera gidecek,4 oyuncuda gelecek gibi hazırlanmıstır.

3 kaleci-3 kaleci

2 sag bek-3 sag bek

2 sol bek-2 sol bek

4 stoper-4 stoper

5 ortasaha göbek-5 ortasaha göbek

2 sag acık-2 sag acık

2 sol acık-2 sol acık

4 forvet-4 forvet

Toplam:24-Toplam 25

+orta sahanın ofans anlamında 3 yerinde de oynayabilecek oyuncu(25)-26

Burada 1 fazlamız olacak.Belki size ilginc gelebilir ama herkesin kafasında degisik bir sablon olur,buda benim görüsüm:)

Şimdi yorum kısmına gecelim;Örnegin bir x kulüpte 3-4 tane Afrika kökenli bir futbolcu var diyelim,bunlar her turnuvaya katıldıklarında yerlerine oyuncu alınırsa işimiz var.Giden oyuncular turnuvadan döndükten sonra kadrodaki şişkinligi tahmin ediyorsunuzdur sanırım:D

Tabiki herkezin görüsüne de saygı duyuyorum ve bunu herzamanda dile getiriyorum zaten:)

+semih

+emre

+uğur

+mertan(inşallah)

+aydın (HERNEKADAR MEMNUN OLMASAK DA)

+sabri

türkiye de , as kadroda bu kadar altyapıdan cıkardıgı oyuncuyu oynatan takım varmı?bunlar bizim evlatlarımız,cocuklarımız.bunların daha fazla sayısı artmalı.destekliyorum.

serkan kurtulusu denen vasifsiz oyuncu kadroda duracagina bizden biri serkan dan da iyi ugur ucar kadroda bulunsun daha iyi

Uğur adam gibi oynar sağ bekte rüştünü ispatlayabilirse (Sabri gibi tapulamaktan bahsetmiyorum) Eboue'yi Kazım'ın yerinde oynatmayı düşünür mü acaba Fatih Hoca?

Yahu neden Eboue'yi KAzım yerine oynasın Fatih Hoca.. Eboue gelince yine bekde oynasın öne adam gibi o bölgenin oyuncusunu alalım..

Üst Alt