# Uğur Uçar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Uçar

Cevap: Uğur Uçar Geri Dönüyor

o ser... gelmesin, ardaya yaptigi hareketten sonra benim icin bir fenerliden farki yok !!!!

Uğur gelsin, serkan'ı kiralayalım bu sezon olmazsa önümüzdeki sezon bi kiralarız. Eboue,Sabri,Uğur ile gireriz önümüzdeki sezona. Serkan gelişme kaydederse diğer sene elimizde tutarız veya şutlarız. Ben Uğur'un gelmesinden yanayım.

Uğur için yorumsuzum ama bana göre bu çocuğun kariyeri Konya'da bitti.Yine de Serkan Kurtuluş kadro da yer bulacağına alt yapımızdan çıkan Uğur Uçar yer bulsun.Her iki taraf içinde hayırlısı artık.

facebookda bütün gs sayfalarında kesin net geldiği yazıyor abdurrahim albayrak ikna etmiş galiba.kaynak neyse artık

Üstüne hiç koyamadı, hatta geriye gitti sakatlandıktan sonra. Gelse de olur gelmese de.

geri gelsin zaten gonderemle bolca kufur etmisdim

Aydin gibi futbolvu olacakj sahsiyyet Mustafa Sarp gibi hiyarlar dura dura uguru gonderdiler

Adnans yatacak yeriniz yok ulan sizin

Serkan Kurtuluş ve Uğur Uçar arasında tek fark yok. Boşuna atraksiyon, oynatsınlar Serkan'ı.

Şu kadroda Hakan Balta bile sırıtmıyorsa kimse sırıtmaz.

alt yapi dan genc bir oyuncunun cikmasini tercih ederdim. lakin ugur gs'yi taniyor ve bu kötü yerli piyasasinda, sag bek mevkisi icin, alabilecegimiz en iyi yerli oyunculardan.

ama yerli olarak ve olabilitesi olarak tercihim abdurrahman dereli olurdu.

Arda'ya taban girişinden sonra bitmiştir Uğur benim için.. Gelirse sevinmem.. Ayrıca Sabri, Uğur'u 3'e katlar, 4'e böler..

Arda'ya taban girişinden sonra bitmiştir Uğur benim için.. Gelirse sevinmem.. Ayrıca Sabri, Uğur'u 3'e katlar, 4'e böler..

Arda kim?

Kaptanı olduğu takımı sezonun başlamasına ramak kala kaçarcasına terk eden kişi mi?

Bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Fatih Terim'i ansızın yüz üstü bırakan kişi mi?

Uğur bana göre Arda'dan daha hakikatli çocuktur ve gelmesini olumlu buluyorum.

Arda kim?

Kaptanı olduğu takımı sezonun başlamasına ramak kala kaçarcasına terk eden kişi mi?

Bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Fatih Terim'i ansızın yüz üstü bırakan kişi mi?

Uğur bana göre Arda'dan daha hakikatli çocuktur ve gelmesini olumlu buluyorum.

Mesela Arda meselesi değil.. Sakatlıktan yeni çıkmış altyapıdan beri beraber top koşturduğu eski takım arkadaşına acımasızca girişi affedilemez bence. Ki bende çok severdim Uğur'u ama kendi kendini bitirdi.. Arda konusunda da aynı fikirleri paylaşmıyoruz ama hiç girmeyeceğim :)

Mesela Arda meselesi değil.. Sakatlıktan yeni çıkmış altyapıdan beri beraber top koşturduğu eski takım arkadaşına acımasızca girişi affedilemez bence. Ki bende çok severdim Uğur'u ama kendi kendini bitirdi.. Arda konusunda da aynı fikirleri paylaşmıyoruz ama hiç girmeyeceğim :)

:) Girmeyelim renktaş.Nihayetinde herkesin düşüncesi kendinedir.Ama bahsettiğin meseleden ötürü Uğur'un kasti bir hareket yaptığına inanmıyorum.

Üst Alt