ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

Cevap: ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

Tek yumrukta olmamalı. Tamamiyle benim siyasi görüşüme uygun bir grup olmasına rağmen diyorum bunu. Galatasaray birçok kesimden insanı içinden barındıran bir efsanedir. Yürüyedur gibi yaratıcı, menfaatçi olmayan topluluklar olmalıdır.

Benim siyasetle işim olmaz ve de sporla siyasetinde alakası olmaması gerektiğini düşünüyorum. Çok saçma.

Yürüyedur un bizzat kendisi için çağrı yapıldı ama ses seda çıkmadı..

inansak nolacak? omru billah ultrAslan'a dusman mi olacaksiniz, herkesi elestirme pesindesiniz, boyle bir camia tabi toparlanamaz

Benim siyasetle işim olmaz ve de sporla siyasetinde alakası olmaması gerektiğini düşünüyorum. Çok saçma.

Yürüyedur un bizzat kendisi için çağrı yapıldı ama ses seda çıkmadı..

3-5 kişilik İ.B.B taraftarı kadar olamayacak mı koskoca Galatasaray taraftarları? İnan daha yaratıcı menfaat gözetmeksizin çalışacak insanlar olacaktır. Birtek uA değil gecesini gündüzüne katıp pankart hazırlayan. Nice Galatasaraylılar olacaktır. Sonuçta bu adamlar sonsuza kadar orada durmayacaklar.

3-5 kişilik İ.b.b taraftarı kadar olamayacak mı koskoca galatasaray taraftarları? İnan daha yaratıcı menfaat gözetmeksizin çalışacak insanlar olacaktır. Birtek ua değil gecesini gündüzüne katıp pankart hazırlayan. Nice galatasaraylılar olacaktır. Sonuçta bu adamlar sonsuza kadar orada durmayacaklar.

ahahaahhahahahahahhahahahahahhahahahaha

uA ya laf atmaktan baska bir sey bilmiyorsunuz.

Gulup geciyorum.

ultrAslan durdu durdu bugünü mü buldu tepkisini ortaya koyacak? Siz bunların samimiyetine inanıyormusunuz arkadaşlar? Takımda onca protesto edilecek oyuncu varken Ardayı protesto eden insanlar bunlar? Forumda görüyorum uA'nın yönetim istifa diye hazırladığı görüntü dolaşıp duruyor ortada. Biz bunu kaç ay önceden biyerlerimizi yırtarak söylüyorduk alıntı bile yapan olmuyordu.

uA misyonunu Alpaslan Erdem'den sonra tamamlamıştır arkadaşlar. Artık hiçbir özellikleri kalmamıştır. Ne bir kereografileri tat veriyor artık ne de tezahuratları. Siz de bunun farkında değil misiniz? Bu adamlar sadece kendilerini galatasaray taraftarı zanneden insanlar fakat bilmiyorlar ki 20 milyondan fazla Galatasaray taraftarı daha var. Bizi hiçe saydıkları günleri de gördük. Ve Ali Sami Yen stadın da 2000 kişilik fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördük.

uA kendini kurtarma peşindedir arkadaşlar. Baktılar gemi batıyor. Artık bu yönetim kesin olarak gidiyor, kendilerini aklama peşine düşmüşlerdir. Bakın biz istifa ettirdik demek istiyorlar. Bugüne kadar neredelerdi? Elimizden kupalar gitmeden önce nereledelerdi? uA yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminini hazırlama çabasındadır. Lütfen inanmayın arkadaşlar. Bu adamlar samimi değil! Eğer samimi olsalardı, külüpten bir çıkarları olmasaydı çoktan seslerini yükseltmişlerdi! Lütfen inanmayın!

sizler bi susun ya.takım batmış rezil olmuşuz sen neyin peşindesin.takımı destekleseler bi dert yönetimi istifaya çağarsalar bi dert.neye muhalefet olacağanı şaşırmış türk insanı artık.

Taraftar gruplarının yönetimle organik bağlarının olmaması lazım. Taraftar mısınız şirket mı?

Komik, uA aşağı uA yukarı, başrolde yine kuyruk acısı bulunan Ömer Çelik hazretleri.Atıyorum uA gidince yerine gelecek oluşumun farkı ne olacak peki? yine aynı insanlar tribünde olacak birtek isim değişikliği olacak, bulmuşsunuz böyle aktif bir oluşum kıymetini bilin.

Ayrıca bu güne kadar nerdeydiniz diyorsun,daha öncede tepkileri olmuştu, ne yapacaktı adamlar Florya'yı basıp darbemi yapacaklardı?, Taraftarın gücüde bir yere kadar sanırsam, öyle pat diye istifa demekle olsaydı, Rahmetli Özhan Canaydın en sert şekilde protesto edildi ama istifa etmedi, Tüpçüye yıllardır yeter dediler istifa etmedi, demekki bu işler sanıldığı kadar basit değil.

Geçmişten bu yana bi Yürüyedur takıntın var sanki bu adamlar farklı bir grup olarak yer aldı tribünlerde? herhalde bu grubun içindeydin yada tanıdıkların vardı, bi zahmet aç oku neden çekildiklerini, herkes birşeyler ister, her denilen olsaydı kaos çıkardı bugün bu taraftarı bile bulamazdın o yüzden bazı şeyleri irdelemek mantıksız benim taraftar gruplarını analiz edeceğim eleştireceğim tek mevzu tribün performanslasrı olur, kolpadan şeylerle uğraşmam ki büyük takım tribününden bahsediyoruz.

ultrAslan durdu durdu bugünü mü buldu tepkisini ortaya koyacak? Siz bunların samimiyetine inanıyormusunuz arkadaşlar? Takımda onca protesto edilecek oyuncu varken Ardayı protesto eden insanlar bunlar? Forumda görüyorum uA'nın yönetim istifa diye hazırladığı görüntü dolaşıp duruyor ortada. Biz bunu kaç ay önceden biyerlerimizi yırtarak söylüyorduk alıntı bile yapan olmuyordu.

uA misyonunu Alpaslan Erdem'den sonra tamamlamıştır arkadaşlar. Artık hiçbir özellikleri kalmamıştır. Ne bir kereografileri tat veriyor artık ne de tezahuratları. Siz de bunun farkında değil misiniz? Bu adamlar sadece kendilerini galatasaray taraftarı zanneden insanlar fakat bilmiyorlar ki 20 milyondan fazla Galatasaray taraftarı daha var. Bizi hiçe saydıkları günleri de gördük. Ve Ali Sami Yen stadın da 2000 kişilik fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördük.

uA kendini kurtarma peşindedir arkadaşlar. Baktılar gemi batıyor. Artık bu yönetim kesin olarak gidiyor, kendilerini aklama peşine düşmüşlerdir. Bakın biz istifa ettirdik demek istiyorlar. Bugüne kadar neredelerdi? Elimizden kupalar gitmeden önce nereledelerdi? uA yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminini hazırlama çabasındadır. Lütfen inanmayın arkadaşlar. Bu adamlar samimi değil! Eğer samimi olsalardı, külüpten bir çıkarları olmasaydı çoktan seslerini yükseltmişlerdi! Lütfen inanmayın!

Koyu yazdığım yeri düzeltelim Alpaslan DİKMEN olacak....

uA siz bir tribun dusunebiliyormusun? bu kotu gunde bile uA nin yerleri full cekti yine, o cekirdekci taraftarlar ise artik evinde isliyor, gelmiyor. uA tribunlerde. ayip ediyorsun haddini bileceksin.l bu topicin burda kalmasii cookk kotudur site adina.

tabi tabi beles biletlerle ne olucak

...................Alpaslan Erdem'den sonra

şimdi sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak kimseye bi zarar gelmicek korkma :eek:

hazılık maçında bile rakibe tekme atan febe maçında oynamamak için rakibi depar atıp saha içinde kovalayan ayhan yuhalandı suç

sarp olsaydı barış olsaydı onlarda yuhalanırdı zaten dün

daha geçen belediye maçındada tüm takıma protesto vardı tabi ordaydısanız zannetmiyorum o soğukta burdan sallamak varken ne gerek var dimi

tüm takıma formayı çıkartın s.....tirin gidin de denildi

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım arkadaşlar. Ultraslan grubu eleştirilmeli. Dokunulmaz değildir. Yaptığı iyi şeylerden dolayı yapılan yanlış şeyleri gözardı etmemizi istiyorsunuz. Ben Ultraslan grubundan dolayı tribünlerden soğumuş bir insanım. Onlardan mümkün oldukça uzağa oturmaya gayret ederim her maçta. Şimdi bazı arkadaşlarımız "maça gitmeyenler eleştirmesin" tarzındaki yanlış düşüncelerine ben de şöyle cevap vereyim. Hayatında profesyonel bir maça çıkıp orta sahada top oynamamış arkadaşlar ayhanı, barışı, mustafa sarpı eleştirmesin. Böyle bir mantık olabilir mi? Neden eleştiriye bu kadar tahammülsüzsünüz? Benim bundan yıllar öncesinde dile getirdiğim sorunları artık farklı arkadaşlardan duymak açıkçası memnun etti beni. Çünkü gerçekten eleştirilmesi gerekir, eleştirilmesi de iyidir. Ben lağv edilesin demiyorum ama kendilerine bir çeki düzen versinler. Bir kereye mahsus tüm tribünleri kullansınlar, top rakipteyken ıslıklatsınlar, olumlu bir hareket yapan oyuncuyu alkışlatsınlar, hakemi etki altına almaya çalışsınlar. Farklı orjinal, kolay akılda kalan tezahuratlar bulsunlar ve bunu tüm tribünleri kullanarak söylesinler. Ya da ne biliyim el ilanı gibi dağıtsınlar yapılacak şeyleri, iyi organize olsunlar, iyi organize etsinler. Yani arkadaşlar Allah aşkına lütfen söyleyin sizin garibinize gitmiyor mu 15 dakika boyunca aynı marşı çevirip çevirip bıkmadan usanmadan söylemeleri? Futbolculara (rakip futbolcular da dahil) eminim ninni gibi geliyordur. Hakem hatalı karar veriyor, 3 - 5 bin kişi ıslıklıyor, ama bizim ultraslan grubumuz "lay lay laayyyy" diyor. Benim en son kopuşum fene.bahçe maçında olmuştur o gruptan. Hani bu sahayı pet şişe yapmuruna tuttukları gün. İnanır mısınız çocuklar poşetlerle su şişeleri dağıtıyordu tüm tribünlere. Onlar da sahaya atıyordu. Kendimi (takımımı) hiç bu kadar aciz hissetmemiştim. Bir amca seslenmişti yapmayın etmeyin çocuklar tarzında. Hemen horozlandı bir kaçı "burası kapalı sen bize karışamazsın..." neredeyse döveceklerdi amcayı. Yani bazı arkadaşlarımız diyorsunuz ki biz bu taraftar grubu tribünlere gelip takımlarını bu durumdayken bile temsil ettikleri için (ki takdir ediyorum bu durumu), kesinlikle laf söylemeyelim, eleştirmeyelim, yanlışın üzerini örtelim. Valla dostlar şunu kavrayın biz koyun değiliz, yanlış gördüğümüz şeyi de dile getirebilelim ki belki ultraslan grubu tarihinin en kötü yönetimine yalakalık yapmayı keser, eleştirilere kulak verir ve kendine çeki düzen verir, kendini geliştirir. Daha iyisini hakettiğimizi neden düşün müyorsunuz? Saygılarımla...

şimdi sakin ol ve elindekini yavaşça yere bırak kimseye bi zarar gelmicek korkma :eek:

hazılık maçında bile rakibe tekme atan febe maçında oynamamak için rakibi depar atıp saha içinde kovalayan ayhan yuhalandı suç

sarp olsaydı barış olsaydı onlarda yuhalanırdı zaten dün

daha geçen belediye maçındada tüm takıma protesto vardı tabi ordaydısanız zannetmiyorum o soğukta burdan sallamak varken ne gerek var dimi

tüm takıma formayı çıkartın s.....tirin gidin de denildi

Soyismini yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın bunun için özür dilerim. Ama daha geçen protesto edildi derseniz kendinizle çelişirsiniz. Bugüne kadar neredeydi?

Valla turkiye de taraftar grupları yabancı ülkelerde ki gibi takımını sevenlerden değil, ısı gücü olmayıp kendine tribünde bir kariyer ve kişilik oluşturanlardan oluyor . Bizim gruplar şampiyonluk kutlarken yoldan gecen arabalara saldırır, küfür eder. Gitmeyin kardesim maclara, giden bulunur. Millet sizin yüzünüzden statlardan kaçıyor.

Üst Alt