ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir”

Cevap: ultrAslan: Milli Takım GS'den üstündür!

Emre gibi sakatlığını bahane edip ertesi gün Fb ile maça çıkan, milli takım kampına 2-3 gün sonra katılan, şike için rakip takıma SMS gönderen, sahada Aziz Papa 'sından aldığı güçlü herkese artistlik yapan adam şimdi her yerde protesto edilir işini düzgün yapmayan her insan gibi.

Emre daha önce ali sami yen dede milli maça çıktı.yuhalandı mı hayır?

şimdi neden yuhalandı sence?ki onu orda yuhalayanlar sadece gs taraftarı değildi.bir bakıma fbli olmayıp olayları anlayabilen herkes yuhaladı.

unutmadan "KAAN,OLUM BEN EMRE ABİN.ALDIRIYOM SİZİ BURAYA,AMAN SIKMAYIN HA.BENİ BAŞKANA MAHÇUP ETMEYİN"

sen hala fanatizmden bahset

Yanlışınız burda işte, adam isterse en ağır suçları işlemiş olsun, protestonun yeri orası değil. Bunun farkına varmak neden bukadar zor? Bana kendini savunurken bile Emreyi milli takımın üstüne koyuyorsun, ona duyduğun nefret milli takımın önüne geçiyor. Neden mi? Fanatiksin çünkü.

Bence yuhalanmalı Emre. Fenerli olduğundan değil çünkü Fenerli olamaz demedim adam olamaz dedim ona.

.

Bana bir gram koymaz mesela senin söylediğin hakaret. Çünkü ciddiye alınacak bir adam değilsin.

Ama sen benim dediğimi ciddiye aldın, çünkü koydu sana sözüm, çünkü mantıklıydı.

benim için değildir.herkesin fikri farklı olabilir.

Bana bir gram koymaz mesela senin söylediğin hakaret. Çünkü ciddiye alınacak bir adam değilsin.

Ama sen benim dediğimi ciddiye aldın, çünkü koydu sana sözüm, çünkü mantıklıydı.

Hee doğru çok mantıklı dediğin.Milli takımı üstün görenler GS'li değilmiş.Şu an Norveç maçında tutmuyorum artık o takımı diyen angutlar gibi konuştun.

hakaret degil senle ilgili aldigim karari paylastim

Emreyle ilgili karar almaktan vakit bulabilip benle ilgili karar almış olman güzel. arada bir kendi ülkenin milli takımıyla ilgili de kararlar almaya başla ozaman.

Mesela milli takımının emreden büyük, galatasaraydan büyük olduğu kararı gibi. Sonra bakalım tekrar.

Emreyle ilgili karar almaktan vakit bulabilip benle ilgili karar almış olman güzel. arada bir kendi ülkenin milli takımıyla ilgili de kararlar almaya başla ozaman.

Mesela milli takımının emreden büyük, galatasaraydan büyük olduğu kararı gibi. Sonra bakalım tekrar.

Ne Emresi bilader

kafan mi iyi

Evet bence milli takım Galatasaray'ın üstündedir, doğru söylüyorlar.

AMA BENİM İÇİN GALATASARAY'dan üstün bir spor birleşimi yoktur

Türk formasına saygımız sonsuz , Galatasaray formasından üstündür

ama Türk formasını giyen yaratığa (emre) saygım yok ve ıslıklarım

Yalnız açıklamada topiğin başlığındaki gibi bir cümle yok. Neden böyle başlık atıldı

Üst Alt