ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir”

Cevap: ultrAslan: Milli Takım GS'den üstündür!

GALATASARAY ve milli takımı mukayese bile etmem. Herkezin fikri ve secenegi kendinedir.

cok akıllıca bir acıklama. o pisligi sevmesemde. milli forma altında ıslıklanmaması lazım. cok kritik maclar bunlar. hadi estonya hazırlık macıydı. ama bu macta olmaz. şu macta ıslıklama yapan kişinin beyin kanalları tıkalı demektir.

GALATASARAY ve milli takımı mukayese bile etmem. Herkezin fikri ve secenegi kendinedir.

Olayın özü budur.

Ultraslan kötü bir açıklama yapmış. Hiç birşey yapmayacaktı. Zaten ıslıklanacağını düşünmüyordum.

Ama ben Galatasaray'ı üstün tutuyorsam da bana kimse karışamaz. Ne kadar Galatasaray'lı olduğumu ölçemez. Sadece benim değil benim gibi düşünen herkesin

Milli takim tabiki Galatasaraydan üstündür ama beni Galatasarayin basarilari daha fazla mutlu ediyor.

Cevap: ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir”

milli forma herşeyin üstüdür. ama GS I DAHA COK SEVebilirsin o başka bir olay.

milli takım Galatasaray'dan ustundur diyenleri anlamıyorum anlamakta istemiyorum. hiç umrumda değil ne düşündüğünüz milli takım GALATASARAY'ımın yanında umrumda bile değildir.

Ultraslan dene saçmalık bu açıklamayı yaparak,

Galatasaray taraftarını milli takım düşmanı ilen etmiştir. Salaklığın daniskası

Selçuk Şahin'in oynadığı takım mı Galatasaray'dan daha önemli olacak lan asşgshkldfşdiğütpl

Biri Amerika'da yaşayan ve biride soy isminden tahmin edebileceğimiz gibi başka kökenli birinin Galatasaray'ı üstün tutması normal ama sana yakıştıramadım Mete.

Bazıları bu forma ile:

arda-turan-milli-tak%C4%B1m.jpg

Bu formayı:

turk-askeri-10.jpg

Biribiriyle karıstırıyor.

Gaza gelmeyin. Milli savasa gittigimiz yok. Galatasaray öncülük edene kadar milli takımın 3-0'dan asagı yenilgilerine "serefli maglubiyetler" denildigini bilseniz iyi olur. Milli takımı bugün kü konumuna getiren yine Galatasaray'dır. Dahası tranferlere bu kadar kafa yorana kadar tarihinizi biraz olsun arastırsaydınız, Galatasaray'ın bu ülke icin bütün kulüplerin toplamından daha fazla sehit vediginide bilirdiniz.

Yanlışınız burda işte, adam isterse en ağır suçları işlemiş olsun, protestonun yeri orası değil. Bunun farkına varmak neden bukadar zor? Bana kendini savunurken bile Emreyi milli takımın üstüne koyuyorsun, ona duyduğun nefret milli takımın önüne geçiyor. Neden mi? Fanatiksin çünkü.

sende maalesef çok komiksin.neyse ne desek boş.boşver herkesin kendi iradesi var.b

Olay yuklenen misyona gore yer degistiryor kafalarda ,ben futbola bakarim diyen Galatsaray diyebilir.

Arkadasin fotolarla alatmaya calistigi gibi dusunen varsa oda milli takim der.

Ama kim ne derse desin , yuz karasi insan tiplemelerinin ne klupleri.ne sporumuzu ne milli takimimizi kirletmeye hakki yoktur.bunlari destekleyeneni de hor gormek makul.

Aciklanan sike olaylarindan sonra Emre ye alkis tutmak ,biseylerin yalakligini yapmaktir.

Bu is anne ve baba gibi secim yapilamaz zaten.Her ikiside kutsaldir,benim icin.Birini digerinin onune koyamam.

Sen kiminle tartıştığını karıştırdın. Ben hangi mesajımda Emre'den bahsettim. Hadi göster bekliyorum

Bak kardeş, ben senle değil, sen benle tartışıyorsun, benim attığım mesaja cevap vererek tartışma başlatıyorsun. Ben ne diyorum, emre nefreti milli takımın önüne geçmemeli diyorum. Galatasara yı milli takımdan üstün tutmakla da paralel şeyler bunlar, sonuçta Emre nefreti taşıyanların %80 i Galatasaraylı. Galatasaray'lı olduğun için emreyi sevmiyorsun (tamam normalde de sevilcek biri değil ama durum bu), emreyi sevmediğin için de milli takıma destek vermiyorsun. Bunlar bağlantılı, neden-sonuç.

Birader sen ister milli takımı ister Galatasaray'ı üstün tut benim şeyimde değil.

Ama sen nasıl olurda Galatasaraylılığı ölçmeye kalkarsın. Bizim derdimiz bu.

Sen git milli takıma istediğin kadar detsek var bize de.

Ama sana ne bizim Galatasarylılığımızdan. HE.SANANE BİRADER

Adam ilk mesajdan beri, sürekli tartıştığı kişiyi değiştirerek tartışmaya devam ediyor. 80 mesaj oldu, adam hala tartışıyor,

Hem de tartıştığı kişilerin Galatasaray'lılığını ölçecek cesareti de buluyor.

Bu adamı uyarın LÜTFEN.

Uyarıldım merak etme, demin bir uyarı mesajı aldım.

Bir de ne hikmetse bana forum içinde tartışmayı öğreten adam, daha ben bir mesajına cevap vermeden arka arkaya 2 mesaj atıyor, hızını alamıyor başkasının attığı mesajı da ucunu yine bana dokundururak cevaplandırıyor (aşağıda). Bravo sana ben 80 kişiyle tartıştım, sen sükunet içinde anlattın derdini öylemi?

Olayın özü budur.

Ultraslan kötü bir açıklama yapmış. Hiç birşey yapmayacaktı. Zaten ıslıklanacağını düşünmüyordum.

Ama ben Galatasaray'ı üstün tutuyorsam da bana kimse karışamaz. Ne kadar Galatasaray'lı olduğumu ölçemez. Sadece benim değil benim gibi düşünen herkesin

Son olarak da beni uyaran moda sesleniyorum, bu adamın gs efendisi olduğu bir ortamda aksi bi hareket beklemezdim zaten.

Yalnız ben bugün bu forumun Antu'dan farksız olduğunu anladım. Orda da mal mal adamları okurdum, Fenerbahçe herşeyden üstündür, Fenerbahçe Cumhuriyeti tek gerçektir gibi söylemlerde bulunan insanlara acırdım. Burdaki mantık da aynıymış. O yüzden ben kaçıyorum. eyv.

emre yi protesto milli takımı protesto değildir.önce bunu bi ayıralım.

Emre'yi protestoya bu maçta da devam. Boğazına kadar pisliğe batmış bir adamın, o formayı giymemesini sağlamak, benim için önemsiz bir Kazak maçından çok daha önemlidir..

Yalnız ben bugün bu forumun Antu'dan farksız olduğunu anladım. Orda da mal mal adamları okurdum, Fenerbahçe herşeyden üstündür, Fenerbahçe Cumhuriyeti tek gerçektir gibi söylemlerde bulunan insanlara acırdım. Burdaki mantık da aynıymış. O yüzden ben kaçıyorum. eyv.

Bunu diyorsan hic durma kac zaten. Sen kavramları ayırt etmeyi ogrenmeden gelip herkese ders vermeye kalkıyorsun. Galatasaray'ı milli takımdanda ustun tutarım herseydende ustun tutarım kimse de buna karısamaz. Benim kulubum Galatasaray'dır, ve baska bir futbol olusumu bunun onune gecemez. Sende geciyorsa o senin bileceğin is, beni ilgilendirmez, Galatasaray'a bağlılığın baska herhangi birseyin uzerinde oldugunu bildiren insanların dusunceleri de seni ilgilendirmez.

serefsizin TÜRK MILLI forma giyme hakki yok.bunu Milli macda göstermiycekselerse nerde gösterecekler? MILLI forma kutsaldi,futbolcu deyil.

Şu güzel fotoğraf ile nefretimizi bir kez daha hatırlayalım hatırlatalım :D

Üst Alt