ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: “Milli takımımız kulüplerin üstündedir”

Cevap: ultrAslan: Milli Takım GS'den üstündür!

Kimine göre Galatasaray kime göre Milli takım.Konu Emrenin ıslıklanmasına yapılan açıklama.Helal olsun ultrAslana...Galatasaray taraftarlarına yakışan Milli futbolcularımıza değil rakip futbolcularımıza baskı yapmak.Emreyi ıslıklamak Milli maçta yapılması gereken değil, derbide yapılması gereken hareketdir.

Bunu anlatmaya çalışıyorum saatlerdir.

Milli takim ve GS'nin ustunlugunun Emre'nin yuhalanmasi ile ne alakasi var? Sikeci adam her yerde yuhalanir.

Değilsin evet, doğup büyüdüğün, parçası olduğun ülkenin milli takımını sevemiyorsan, yarın bi gün Galatasaray ı da sevemezsin. Kendi ülkenin milli takımdan

bile kopabilmişsen, illaki Galatasaraydan da kopacaksın. Galatasaray'sız Türkiye kulağına nekadar kötü geliyorsa "Türkiyesiz Galatasaray" da ondan daha kötü gelmeli. Ben şahsen Avrupa'da bir başarı elde ettiğimizde önce Türk isminin duyurmamıza seviniyorum.

Yahu sen benim adıma nasıl kararlar veriyorsun. He. Belki ben hiç sevmedim milli takımı. Sana ne. Sen mi karar vereceksin.

Şikeyi futbolcular mı yapmış? Yöneticiler yapmış.Volkan'ın, Gökhan'ın, Selçuk'un, Semih'in ne günahı var?

Futbolculardan önce Tff başkanına sert protestolar yapılmalı bugün..Futbolcu yuhalanacağına Türk futbolunun mahfeden Maa yuhalansın bu yapılmalı mutlaka.

Milli takım daha üstünse, milli maçta ıslıklamazsın. Çünkü takım da kötü etkilenir. Bukadar basit.

Baya da isliklarsin. Takim kotu etkileniyorsa karaktersiz adamlari almasinlar. Bak cirkef demiyorum, karaktersiz diyorum. Milli forma Emre gibiler icin kalkan degildir. Hele hele bu donemde Federasyon dahil bir cok kurum isliklanmalidir Milli macta ki, hic degilse adalet namina kucuk de olsa katkimiz olsun.

Şikeyi futbolcular mı yapmış? Yöneticiler yapmış.Volkan'ın, Gökhan'ın, Selçuk'un, Semih'in ne günahı var?

Emre ve Volkan'in bu olaydan habersiz olduklarina ihtimal bile veremiyorum. Volkan'i da kenarda tutuyordum ama, Aykut hiyari ile basin toplantisinda o da killandirdi. Diger fb'li oyuncularla isim yok.

Çok saçma bir açıklama.Tamam,Milli Takım hepimizin takımı ama kıyaslama yapmak ne derece doğru.

Yahu sen benim adıma nasıl kararlar veriyorsun. He. Belki ben hiç sevmedim milli takımı. Sana ne. Sen mi karar vereceksin.

Aynı yere geldik, niye bukadar koyuyor benim kararım? Benim için "Galatasaraylılık", Milli takıma kayıtsız şartsız destek, gerekirse

Galatasaray'dan bile fedakarlık yapmamız gereken bir kavramı açıklıyor. Sen kalkıp Emre nefretin, için milli takımı müşkül durumda bırakabiliyorsan sahada, benim için alakan yok Galatasaray'la. Değilsin Galatasarylı benim için. Tekrarlatma bidaha. Umursama istemezsen benim görüşüm ikna etmeye çabalamıyorum seni.

Açıklama doğru ama asıl yapılması gereken Emreyi kaptan yapanları sorgulamak.. Teknik heyet - LEŞ - !!!

Aynı yere geldik, niye bukadar koyuyor benim kararım? Benim için "Galatasaraylılık", Milli takıma kayıtsız şartsız destek, gerekirse

Galatasaray'dan bile fedakarlık yapmamız gereken bir kavramı açıklıyor. Sen kalkıp Emre nefretin, için milli takımı müşkül durumda bırakabiliyorsan sahada, benim için alakan yok Galatasaray'la. Değilsin Galatasarylı benim için. Tekrarlatma bidaha. Umursama istemezsen benim görüşüm ikna etmeye çabalamıyorum seni.

Hoppala. Simdi de Emre'yi yuhalamak mi Galatasaraylilik olcusu oldu?

Tepkimiz AY YILDIZA değil böyle birşey söz konusu bile olmamaz.

Tepkimiz AY YILDIZI üzerine geçirmiş hak etmeyen çirkeflere döneklere...

Sen kiminle tartıştığını karıştırdın. Ben hangi mesajımda Emre'den bahsettim. Hadi göster bekliyorum

Birader sen ister milli takımı ister Galatasaray'ı üstün tut benim şeyimde değil.

Ama sen nasıl olurda Galatasaraylılığı ölçmeye kalkarsın. Bizim derdimiz bu.

Sen git milli takıma istediğin kadar detsek var bize de.

Ama sana ne bizim Galatasarylılığımızdan. HE.SANANE BİRADER

Taraftarın Emre'yi ıslıklaması yanlış değil,Emre'nin milli takıma kaptan olarak çağırılması yanlış.G.Kore ile oynanan dostluk maçında yaptığı hareketlerle ne kadar karaktersiz olduğunu ispatladı.

Anlamadığım, Emre'nin ıslıklandığı o maç, TT Arena'da diye mi sadece Galatasaray taraftarı ıslıklamış oluyor? Başka takımın taraftarlarının girmesi yasakmıydı o maça? Bunu niye direk üzerimize alındık. :eek: Bence çok saçma.

Üst Alt