ultrAslan'dan Boykot Çağrısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Boykot Çağrısı

bc66f4219dc01a3be34030d5958d18d1.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim adem çakar’a ne oldu bu arada? “Süper” Belhanda analizinden sonra kayboldu gitti adamcağız.

Acikcasi ultraslan, taraftar falan hikaye ilk asamada. Önce kulüp böyle bir adim atmali ve hic bir sekilde bu kanallarin muhabirlerini stada, basin toplantilarina falan almamali. Adamlari hic birseye dahil etmemeli kulüpten uzak tutmali.

Deplasmanda bu dediklerime müdahele edemezsin ama en azindan muhabirleri sana soru sorunca kale almayip cevaplamayarak yine de mesafe koyabilirsin.

Bu dedigim öyle göstermelik bir kac ay yapip sonra tekrardan vazgecip stada almak olayi gibi olmamali. Sonsuza dek yapmalisin bunu yoksa hic bir halta yaramaz.

Bizim başkan gider yarın bunlara bağlanır, sevgili ahmet çakar hocamız; değerli emre bol yorumcumuz falan der. hiç şaşırmam.

Simdi mi akliniza geldi izlememek, neler konusuldu bakmadim bile, izlemem zaten.

Ama daha once her seyi her sekilde ciddiyetsiz degerlendiren bu olusumu zamaninda yucelten sizdiniz. Yeri gelince yine izleyeceksiniz.

tv kanalarrını izlememek bunlara zarar veren bişeydir ama forumda konu kapama olayında katılamayacağım. burda yazılması onlara prim değil, izlenmemesi için aleyhlerinde ekstra işler olacaktır.

beyaz tv nin neyini seyredeceğim zaten. her tarafından kokuşmuşluk, yalaklık akan bir kanal, hele ahmet çakarlı beyaz futbol izleyip dinleyeceğime köpeklerin havlamasını dinlerim daha iyi

Hayatım boyunca yayıncı kuruluş dışında hiçbir spor kanalını seyretmedim. Seyredenlerin de zekasından şüphe ediyorum. Şimdi uyanan bu taraftar kısa bir süre sonra bu adamları yine izleyecektir.

Ultraslanin üniversite oluşumu harici tepedekileri yiyici tayfa Alpaslan Dikmen döneminden sonra sürekli dahada kötüye gittiler ne yaparsa üni yapıyor en ufak menfaat beklemeden bu saçma sapan boykot seklinide muhtemelen tepedeki yiyiciler düşündü izlememeyle boykot mu olur komik duruma dusuyoruz ciddi bir tabir boykot yapın herkes desteklesin izlemeyin demek sadece kendini güldürür aleme tabi bunda kulubunde payı var destek olmuyor böyle konularda devletten korktukları icin

Üst Alt