ultrAslan'dan Medya Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
heh be abi
bari sen bir şeyler de
Başkanın, yönetimin böyle pasif olursa çıkar taraftar grubun konuşur. Doğru düzgün, güçlü bir yönetim olsa ultraslan böyle açıklamalar yapma gereği duymazdı zaten. Herifler iki gündür medyada ağzımıza s.tı yönetim gıkını çıkarmadı şu ortamda kalkıp ultraslanın yerini sorgulayacak halimiz yok.

Nedir bu yaaaa....
Resmen bir kulüp başkanına terbiyesizlik, edepsizliktir bu. Ağzını bozmaktan daha beter bişi bu... Özürle falan kapatılacak olay değil bunlar..

Ama güzel yapıyolar; ne olduklarını ve ne olamayacaklarını yazılı olarak deklere ederek hangi sınıfa ait olduklarını ilan ediyolar...
Bunu harbiden beğendim.... GS artık resmen; bu çocuk bizim değil demek zorunda kalacak...

Dün medyayı takip etmemissin galiba sen. Beyaz tv’den ornek vermisler mesela, açık açık genelleme yaparak 30 milyon gs taraftarı kara cahildir denildi, ne ertem ne gökmen ses edemedi. Meydanı bos buldular ötüyorlar. Maç icinde çalınan yanlıs fauller ortadayken, yedigimiz 2 golde de hakem hatası varken Çakar çıktı tam puan bile az Fırat’a daha fazla verilmeli dedi, hadi onu da geçtim Terim’e 10 maç cezadan bahsettiler, Soldado Jailson 2 maç alır dediler Belhanda’ya Serdar’a cezaları yağdırdılar kafalarına göre.

2 gündür medyada Galatasaray’ı lekeliyorlar, nereyi açsam terörist ilan ediliyoruz “Seni sevmeyen ölsün” tezahuratımız yuzunden. Medyadan biiri de çıkıp her mac o tezahuratı yaptıgımızdan bahsedemiyor linc yememek icin, elestiren herkes biliyor bunu ama sırf buldular açığı yardırıyorlar

Fener küme düsme hattında hiçbir sey yokmus gibi kendilerini kral ilan ediyor, mağduru oynadıgımızdan falan bahsediyorlar ... gecer gibi

Baskan ortada yok, apo desen ayranım dökülmesin kafasında, hoca bir seyler söylüyor ona da sezonluk menden bahsediyor medya

Ben bile sakin kendi halimde biriyken dün beyaz tvde olanları sinir stresle izledim, 110 yıllık kulubu şamar oglanına cevirdiler, dayanamayıp kapattım. senin gibiler de cıkmıs açıklamalar dogru degil diyor. Mustehak size aslında bu şamarlar

Dün medyayı takip etmemissin galiba sen. Beyaz tv’den ornek vermisler mesela, açık açık genelleme yaparak 30 milyon gs taraftarı kara cahildir denildi, ne ertem ne gökmen ses edemedi. Meydanı bos buldular ötüyorlar. Maç icinde çalınan yanlıs fauller ortadayken, yedigimiz 2 golde de hakem hatası varken Çakar çıktı tam puan bile az Fırat’a daha fazla verilmeli dedi, hadi onu da geçtim Terim’e 10 maç cezadan bahsettiler, Soldado Jailson 2 maç alır dediler Belhanda’ya Serdar’a cezaları yağdırdılar kafalarına göre.

2 gündür medyada Galatasaray’ı lekeliyorlar, nereyi açsam terörist ilan ediliyoruz “Seni sevmeyen ölsün” tezahuratımız yuzunden. Medyadan biiri de çıkıp her mac o tezahuratı yaptıgımızdan bahsedemiyor linc yememek icin, elestiren herkes biliyor bunu ama sırf buldular açığı yardırıyorlar

Fener küme düsme hattında hiçbir sey yokmus gibi kendilerini kral ilan ediyor, mağduru oynadıgımızdan falan bahsediyorlar ... gecer gibi

Baskan ortada yok, apo desen ayranım dökülmesin kafasında, hoca bir seyler söylüyor ona da sezonluk menden bahsediyor medya

Ben bile sakin kendi halimde biriyken dün beyaz tvde olanları sinir stresle izledim, 110 yıllık kulubu şamar oglanına cevirdiler, dayanamayıp kapattım. senin gibiler de cıkmıs açıklamalar dogru degil diyor. Mustehak size aslında bu şamarlar
Medyaya sallasın tamam haklı derim..
Ama bunlar o kadar aymazlık içindeki; Kulüp Başkanı ile medyayı aynı sepete koyup sallamaya çalışarak, halen sapla samanı bile ayırdebilecek kapasiteye sahip değiller dedirtiyolar...
Kendi KULÜP BAŞKANI nın ayakta saygıyla karşılayıp yolcu ettiği bir başka KULÜP BAŞKANI nı nasıl rencide edersin..
Bu ne dengesiz taraftarlık anlayışıdır..
Onun için GS camiasına kâr dan çok zarar veriyolar... Bunu anlatmaya çalışıyoruz...

BUNLARIN DERDİ GS TARAFTARININ SESİ OLMAK FALAN DEĞİL;
GS IN ZOR GÜNLERİNDEN MENFAAT DEVŞİRMEK, ALAN KAPMAYA ÇALIŞMAK....

Son düzenleme:
aynen her maç kale arkasını doldurarak
her deplasmana giderek
saatlerimizi günlerimizi vererek amacamız Galatasaray'a zarar vermektir.
Galatasaray kötü olsun da biz 1-2 açıklama yapalım diye dua ediyoruz.
Günler süren pankart çalışmalarını soğuk, sıcak havalarda Galatasaray için değil kendimiz için yapıyoruz.
Siz evlerinizde yatarken bizler Galatasaray için emek harcıyoruz.

burada gelmiş klavyeyle boş yapıyorsunuz
tamam siz haklısınız
en iyi Galatasaraylı sizsiniz

aynen her maç kale arkasını doldurarak
her deplasmana giderek
saatlerimizi günlerimizi vererek amacamız Galatasaray'a zarar vermektir.
Galatasaray kötü olsun da biz 1-2 açıklama yapalım diye dua ediyoruz.
Günler süren pankart çalışmalarını soğuk, sıcak havalarda Galatasaray için değil kendimiz için yapıyoruz.
Siz evlerinizde yatarken bizler Galatasaray için emek harcıyoruz.

burada gelmiş klavyeyle boş yapıyorsunuz
tamam siz haklısınız
en iyi Galatasaraylı sizsiniz
Maça gidiyor olmak her hakkı vermez... Sahip olmadığınız haklar ve yetkiler üzerinde durduğunuz için, sallantıdasınız her zaman..

Yaptiklari aciklamalarda bu kadar elestirilecek bir sey yok bence ya , tepki olacaksa da buradan olmamali . Bence ua nin baslica hatalari

Zaman zaman mac sonralari seyirciyle ters dusen isler yapmalari . Bu macta oyuncular tepkiyi hak etmislerdi , hani ne deniyordu , 90 dk destekleyin tepkinizi mactan sonra gosterin diye , seyirci de elbet tepkisini mactan sonra gosterecek . Onlara engel olurcasina oyunculari destekler tarzda hareket etmeleri

Ikincisi yonetimle maddi bag icinde olmalari , ama burada kabahatli ua degil , olay yanlis ama yanlis yonetime ait . Bence yonetimin su ana dek en ciddi hatalarindan biri . Bu urun satisi bilmem ne islerine girmeleri .

Son olarak da malesef her suru psikolojisinde olan "biz..." , abiler reisler bilmem ne soylemi . Ne diyeceksen soyle ama boyle bes para etmez tehdit veya ustunluk grupculuk babalamalari artik 2018 senesinde gecer akce degil , saygi degil nefret kazanilir bu tavirla

Zaten dikkat çeken bir husus da grubun yaptığı bildirimlerin dışında UA üyelerinin şahıs olarak yaptığı açıklamaların çok daha sıkıntılı olduğunu görmek için yorumlara biraz daha dikkatli bakmak yeterli.

Maça gidiyor olmak her hakkı vermez... Sahip olmadığınız haklar ve yetkiler üzerinde durduğunuz için, sallantıdasınız her zaman..

Aslinda ua nin "esas" tepki gorme sebebi (en azindan buyuk bir topluluk icin) bu olusumun ne tepeden konusmalari , ne tribundeki basari basarisizligi vesaire vesaire , bunlar bahane

Eger ua 100 kisilik 100.000 kisilik bir grup olsa ve hepsi unsal vardar olsa , sifir tepki olurdu .. buradan suna varip sorumu soruyorum

Sen bu grubun icindesin , bizi su konuda aydinlat .. sizin abi , reis veya benzer sifatlarla cagirdiginiz tepedeki sen de 10 ben diyim 20 veya 50 kisi , GS tuzel kisiliginden (kulup olur , sportif as olur .. herhangi bir bagli dernek olur) bir maddi gelir elde ediyor mu ?

Bu nakit para olur , bolca bilet alinip satilmasi olur , yahut baska nakdi veya ayni hak olabilir

Deplasmanlara bedava gidilmesi , yiyecek icecek destegi , 3-5 urun veya hatta bedava (kendileri girmek icin) bileti bu bahsettigimin disinda tutuyorum

Sorumu anladin biliyorum , durustce cevapla . Tabi bilmiyorum da diyebilirsin , hakikaten bilmiyor da olabilirsin , on yargi ile sormuyorum

Ama eger boyle bir maddi iliski var ise ve bir gun ortaya cikarsa , sen yok dediginde zor duruma dusme sonra ..

Buyur lutfen , bu sorum samimi ve cok onemlidir

Aslinda ua nin "esas" tepki gorme sebebi (en azindan buyuk bir topluluk icin) bu olusumun ne tepeden konusmalari , ne tribundeki basari basarisizligi vesaire vesaire , bunlar bahane

Eger ua 100 kisilik 100.000 kisilik bir grup olsa ve hepsi unsal vardar olsa , sifir tepki olurdu .. buradan suna varip sorumu soruyorum

Sen bu grubun icindesin , bizi su konuda aydinlat .. sizin abi , reis veya benzer sifatlarla cagirdiginiz tepedeki sen de 10 ben diyim 20 veya 50 kisi , GS tuzel kisiliginden (kulup olur , sportif as olur .. herhangi bir bagli dernek olur) bir maddi gelir elde ediyor mu ?

Bu nakit para olur , bolca bilet alinip satilmasi olur , yahut baska nakdi veya ayni hak olabilir

Deplasmanlara bedava gidilmesi , yiyecek icecek destegi , 3-5 urun veya hatta bedava (kendileri girmek icin) bileti bu bahsettigimin disinda tutuyorum

Sorumu anladin biliyorum , durustce cevapla . Tabi bilmiyorum da diyebilirsin , hakikaten bilmiyor da olabilirsin , on yargi ile sormuyorum

Ama eger boyle bir maddi iliski var ise ve bir gun ortaya cikarsa , sen yok dediginde zor duruma dusme sonra ..

Buyur lutfen , bu sorum samimi ve cok onemlidir
ben istanbul tayfadan değilim sucuyla seboyla atakanla suatla oğuz her neyse hiçbiriyle böyle bir konuşmam olmadı.
kulüp tarafından gelirleri var mı bilmiyorum,
gelirleri olan bir şey var, ürün. Polardır t shirttür atkıdır onlar da pankartlara koroegrafiye harcanıyor.
Alıyorlarsa da bunu bilen sadece yukarıdakilerdir.
Yani alıyorlar diyemem
almıyorlar da diyemem.

sizin abi , reis veya benzer sifatlarla cagirdiginiz tepedeki sen de 10 ben diyim 20 veya 50 kisi , GS tuzel kisiliginden (kulup olur , sportif as olur .. herhangi bir bagli dernek olur) bir maddi gelir elde ediyor mu ?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH........
sinan öyle bir soru sordun ki.... buna evet demek adamı ipe götürür nerdeyse... Tabii ki hayır diyecek yaw...:ROFLMAO:

Biz yönetimden para alıyoruz diye bir itirafı kim yapar yaw.. Senden beklemezdim bu kadarını yani...(n)

UEFADAN bilmen kaç yıl MEN DEMEKTİR BU YAW.... zaten bahaneye bakıyolar...;D

Reyizlerin bir sozune bakar yakar yikariz. Bu nedir yaw. Sonra laf edince agliyorlar.
snap1896.jpg

Terörle tehdit etmek toplumsal tehdit ama, Kulüp açısından daha önemlisi var;

Asıl mesele kendilerinde yönetimdeki zaafiyet boşluğuna kendilerince karar verip; doldurmaya çalışmak şaklabanlığını, inancını;
daha da beteri, cesaretini, VEREN(LER) KİM(LER)....

Üst Alt