ultrAslan'dan Medya Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben istanbul tayfadan değilim sucuyla seboyla atakanla suatla oğuz her neyse hiçbiriyle böyle bir konuşmam olmadı.
kulüp tarafından gelirleri var mı bilmiyorum,
gelirleri olan bir şey var, ürün. Polardır t shirttür atkıdır onlar da pankartlara koroegrafiye harcanıyor.
Alıyorlarsa da bunu bilen sadece yukarıdakilerdir.
Yani alıyorlar diyemem
almıyorlar da diyemem.

Tesekkur ediyorum , aciklaman samimi benim acimdan . Ama bu soruyu da neden sordugumu anlamissindir , parasal menfaatler var ise veya var oldugunun dusuncesi mevcutsa , esas binanin temeli baskalari tarafindan bu sebeple sallantili gorulur

Kast ettigimi anlamissindir

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH........
sinan öyle bir soru sordun ki.... buna evet demek adamı ipe götürür nerdeyse... Tabii ki hayır diyecek yaw...:ROFLMAO:

Biz yönetimden para alıyoruz diye bir itirafı kim yapar yaw.. Senden beklemezdim bu kadarını yani...(n)

UEFADAN bilmen kaç yıl MEN DEMEKTİR BU YAW.... zaten bahaneye bakıyolar...;D

Buyuk ustat , bu arkadas ua nin tepe tabakasi maddi geliri olsa bile oradan pay alan bir kisi degil , belli yani

Buna dusecek olan kendi gidecegi yol parasi , stada giris vs olur . Boyle ua elemanlari kimseyi rahatsiz etmiyor zaten

Hatta kulupten menfaati hepsinin olsa yine beni cok rahatsiz etmez

Ama kulup eliyle tepedekiler , o 20-25 kisi desteklenip (maddi anlamda) ihya ediliyorsa , o genel kurulda tepki ceken de buydu

Gercek Gs uyelerinin (kongre) ve gercek Gs taraftarinin taraf secmekte cok zorlandigi grift durumlar oluyor

Bir yandan duygun yarsuvat gibiler cikiyor tam kucuk olsun bizim olsun soylemiyle konusup duruyorlar , ama ringin diger kosesinde de bu ua ile maddi bir is iliskisi intibasi yaratan yonetim var

O salonda bu karsilikli konusmalari dinlerken ne diyecegimizi sasiriyoruz

Polardan vs karşıladıklarını sanmıyorum o Kareografi masraflarını.
Bizzat kulüpten finanse ediliyordur bu şovlar. Ne yapacakları ne kadar tutacağını vs. Bunlar sadece emek veriyorlardır. Maddiyata daha değerli olan şeyde budur.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kareografi ve benzer amactaki seylerin kimce finanse edildigi filan degildi benim degindigim konu

Ben tepedeki yoneticiler kulupten maas veya herhangi bir isimde para aliyor mu almiyor mu , bunu sordum

Polardan vs karşıladıklarını sanmıyorum o Kareografi masraflarını.
Bizzat kulüpten finanse ediliyordur bu şovlar. Ne yapacakları ne kadar tutacağını vs. Bunlar sadece emek veriyorlardır. Maddiyata daha değerli olan şeyde budur.

Arti; bunlar yapılıyosa ihaleye çıkılır; faturalı ödemeler yapılır.. bu gruptan bir kişi şirket kurar ihaleye girer ve bu işleri yapar..
karanlık kişilerle, ucu açık belirsiz rakamlar deprem sıkıntılarına sebep olur. Borsada fiyatlanan bir durumumuz var.. ona göre dikkatli olmak lazım...

Kimse kafasına göre, tüzel kişilikler adına parayla iş yaptıramaz.. SUÇTUR ve ARKASI BELİRSİZDİR...

Yanlış hatırlamıyorsam 6222 Sporda Şiddet Yasasında da Taraftar gruplarına karşı para veren veya menfaat içinde bulunan yöneticilere karşı yaptırım olan bir madde vardı, yanlış da hatırlıyor olabilirim ama doğru hatırlıyorsam zaten maddi ilişki içinde olmak cidden sıkıntı.

Konuya daha hakim arkadaşlar buna katkıda bulunabilirler.

images.jpeg

Kimse kusura bakmasın ama ultraslan deyince akıllara sadece bu sahne gelir oldu.

Ne kadar doğru ne kadar ciddi bir açıklama yapsalar da şu görüntü, Dursun Özbek aleyhine atılan istifa sloganları isliklamalari hatta bu sloganları atanlara saldırmaya kalkmalari hala akıllarda.

Yeni başkan da eskisi gibi ultraslan'ı kendine bağlamış, kendi yapamadığı açıklamalari taraftar grubuna yaptırıyor. Keşke böyle sert bir açıklamayı, tabi hakaretler olmadan; kendi yapsa.

Arti; bunlar yapılıyosa ihaleye çıkılır; faturalı ödemeler yapılır.. bu gruptan bir kişi şirket kurar ihaleye girer ve bu işleri yapar..
karanlık kişilerle, ucu açık belirsiz rakamlar deprem sıkıntılarına sebep olur. Borsada fiyatlanan bir durumumuz var.. ona göre dikkatli olmak lazım...

Kimse kafasına göre, tüzel kişilikler adına parayla iş yaptıramaz.. SUÇTUR ve ARKASI BELİRSİZDİR...

Ua ile kurulan maddi iliskinin spk nazarinda bildirime dahi gerek biraktiracak seviyede olmadigi net bir sey

Bununla hisse misse etkilenmez . Ama kulaga cirkin gelen bir mesele ona katiliyorum , cok gereksiz bir girisim

Ekli dosyayı görüntüle 32142

Kimse kusura bakmasın ama ultraslan deyince akıllara sadece bu sahne gelir oldu.

Ne kadar doğru ne kadar ciddi bir açıklama yapsalar da şu görüntü, Dursun Özbek aleyhine atılan istifa sloganları isliklamalari hatta bu sloganları atanlara saldırmaya kalkmalari hala akıllarda.

Yeni başkan da eskisi gibi ultraslan'ı kendine bağlamış, kendi yapamadığı açıklamalari taraftar grubuna yaptırıyor. Keşke böyle sert bir açıklamayı, tabi hakaretler olmadan; kendi yapsa.
Yönetimle taraftar arasını iyi tutan fatih terimdir. Yoksa yaptıkları açıklamada açıkça belli oluyor ki yönetimin sessiz sakin basiretsiz olduklarını açıklamışlar.
Hoca olmasa yönetime de kayarlardi bu açıklamada.

Kuluple bu cete arasindaki kirli iliskinin maguruscu uzerinden dondugunu dusunmekteyim. Baskanin pek alakasi oldugunu sanmiyorum. Baskan diye biri var mi o da supheli zati.

Ua ile kurulan maddi iliskinin spk nazarinda bildirime dahi gerek biraktiracak seviyede olmadigi net bir sey

Bununla hisse misse etkilenmez . Ama kulaga cirkin gelen bir mesele ona katiliyorum , cok gereksiz bir girisim

Yarın kulüp içindeki muhaliflerden birisi çıkıp da; ortaya çıkabilecek üç-beş kuruşluk bir açığın bunlara verildiğini iddia ederek;
SANSASYON İÇİN MEDYA ÜZERİNDEN müfettiş talebinde bulunsa durum ne olur biliyo musun...

Aynen öyle.

Yönetimle taraftar arasını iyi tutan fatih terimdir. Yoksa yaptıkları açıklamada açıkça belli oluyor ki yönetimin sessiz sakin basiretsiz olduklarını açıklamışlar.
Hoca olmasa yönetime de kayarlardi bu açıklamada.

Ultraslan her devrin adamı gibi bir şey oldu. Menfaat olduğu sürece başkanların hatalarına inanılmaz göz yumuyorlar, onlara hatta sahip çıkıyorlar.

Dursun Özbek döneminde ultraslan beni öyle hayal kırıklığına uğrattı ki bir daha onlara güvenir miyim bilmiyorum.

Yarın kulüp içindeki muhaliflerden birisi çıkıp da; ortaya çıkabilecek üç-beş kuruşluk bir açığın bunlara verildiğini iddia ederek müfettiş talebinde bulunsa durum ne olur biliyo musun...

Biliyorum , bir sey olmaz . Abi bu kadar korkma her seyden ya , mufettis gelse melse bir sey olmaz

Biraz relax ya .. ytd muhabbetinde de soylemistim sana bunu .. bu kadar endiseli olma her konuda

Az rahat ya

Bak bunun bile ne demek olduğunu algılayamıyosun,
ondan sonrada gelmiş bana kulüp adına konuşmaktan teyyareler uçuruyosun...

TÜZEL BİR KİŞİLİK ADINA KONUŞMAYA ÇALIŞTIĞINIZIN BİLE İDRAKİNE VARAMAYACAK KADAR CAHİL/CÛHELA TAKIMISINIZ HEPİNİZ...
cahiliz yav ne yapalım
al şu kulübü yönet bi
ya da ne bileyim tribüne git
sen en iyisi olduğu için
biz cahiliz aga

Biliyorum , bir sey olmaz . Abi bu kadar korkma her seyden ya , mufettis gelse melse bir sey olmaz

Biraz relax ya .. ytd muhabbetinde de soylemistim sana bunu .. bu kadar endiseli olma her konuda

Az rahat ya
Ewt...

derbide de rahattık ama,
bir tokat provakasyonu ile eldeki yarım takımın yarısı daha gidecek yakında... Halen relax a devam.......

Ultraslan her devrin adamı gibi bir şey oldu. Menfaat olduğu sürece başkanların hatalarına inanılmaz göz yumuyorlar, onlara hatta sahip çıkıyorlar.

Dursun Özbek döneminde ultraslan beni öyle hayal kırıklığına uğrattı ki bir daha onlara güvenir miyim bilmiyorum.
Aynı şeyleri düşünüyoruz ama ciddi etkileri var kulüp üzerinde. Öyle yada böyle güvenmek Zorundayız. dedelere kalırsa bu iş yarın terimi yollar bu salaklar.
Taraftarin önüne gecemediklerindne sesleri çıkmıyor çok Fazla.

Üst Alt