ultrAslan'dan Medya Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ewt...

derbide de rahattık ama,
bir tokat provakasyonu ile eldeki yarım takımın yarısı daha gidecek yakında... Halen relax a devam.......

Sapla saman ornek oldu bu ama . Ben sahada olanlardan dolayi hic bir sey olmaz deseydim bana bu ornegi ver

Bugune kadar kac senedir futbol ve kulupculuk adina zaman tuketiyoruz , bahsettigin seyler kimin basina geldi

Ya da herhangi bir forumda yorum yazan sadece vatandastan hangisine ytd yazmadi diye bir sey oldu , ya da ytd yazinca onceki yazdiklarin yok hukmune mi kavusuyor

Bu kadar endiseli olma her mevzuda

cahiliz yav ne yapalım
al şu kulübü yönet bi
ya da ne bileyim tribüne git
sen en iyisi olduğu için
biz cahiliz aga
Abur cubur boşa iş yapmak değil, camiaya faydalı olmak istiyosanız, ciddiye alınacak bi sıfat istiyosanız bu işin yolu sanal olarak millete küfretmek yada kendini birilerine eş koşmakla olmaz...
Aranızda okumuş ve özellikle de hukuk okumuş olanlardan adam gibi bi dernek kurup, kurul ve tüzük oluşturur, seçimle resmi bir başkan seçer görev dağılımı yaparsınız.
Çiçeğinizi şekerinizi alıp kulüp yönetimi ile CİDDİ ve RESMİ ilişkiler için sıfırdan başlar;
GALATASARAY MENFAATLARİ İÇİN G.S. YÖNETİM KONTROLÜNDE GÖREVE HAZIRIZ beyanı yaparsınız.
Dernek olarak maddi varlığınız, nakit veya menfaat akışlarınız kayıtlı olarak resmiyet kazanır ve ihaleye girer tribün şovları için RESMİ ÖDENEKLE GÖREV ALIRSINIZ...

Ama bunları yapmaya hiçbirinizin ne aklı nede medeniyeti nede cesareti elverir bu kafayla...
Anca delidumrul gibi asar kesersiniz lafla o kadar......

Abi senin de onerilerin yani maliye mufettisi gibi , resmi odenekler , tuzuk olusturma , kayitli menfaat akislari ...

Bunlar olacaksa ismi taraftar grubu olmaz zaten .. bu isin cozumu su , bu tepedeki adamlara maas baglar gibi menfaat saglamayacaksin , olacak bitecek

Abur cubur boşa iş yapmak değil, camiaya faydalı olmak istiyosanız, ciddiye alınacak bi sıfat istiyosanız bu işin yolu sanal olarak millete küfretmek yada kendini birilerine eş koşmakla olmaz...
Aranızda okumuş ve özellikle de hukuk okumuş olanlardan adam gibi bi dernek kurup, kurul ve tüzük oluşturur, seçimle resmi bir başkan seçer görev dağılımı yaparsınız.
Çiçeğinizi şekerinizi alıp kulüp yönetimi ile CİDDİ ve RESMİ ilişkiler için sıfırdan başlar;
GALATASARAY MENFAATLARİ İÇİN G.S. YÖNETİM KONTROLÜNDE GÖREVE HAZIRIZ beyanı yaparsınız.
Dernek olarak maddi varlığınız, nakit veya menfaat akışlarınız kayıtlı olarak resmiyet kazanır ve ihaleye girer tribün şovları için RESMİ ÖDENEKLE GÖREV ALIRSINIZ...

Ama bunları yapmaya hiçbirinizin ne aklı nede medeniyeti nede cesareti elverir bu kafayla...
Anca delidumrul gibi asar kesersiniz lafla o kadar......
faydalı değiliz
ciddiye alınmıyoruz
tamam mı
yeter artık :)

Abi senin de onerilerin yani maliye mufettisi gibi , resmi odenekler , tuzuk olusturma , kayitli menfaat akislari ...

Bunlar olacaksa ismi taraftar grubu olmaz zaten .. bu isin cozumu su , bu tepedeki adamlara maas baglar gibi menfaat saglamayacaksin , olacak bitecek
Tüzel bir kişilik sahibi oldukları zaman isteselerde böyle zevzek ağızlı olamazlar işte, Sınırları belli olur...
Ve masalarda da her zaman yeri rezerve edilir, muhatap alınırllar..

Nedir bu yaaaa....
Resmen bir kulüp başkanına terbiyesizlik, edepsizliktir bu. Ağzını bozmaktan daha beter bişi bu... Özürle falan kapatılacak olay değil bunlar..

Ama güzel yapıyolar; ne olduklarını ve ne olamayacaklarını yazılı olarak deklere ederek hangi sınıfa ait olduklarını ilan ediyolar...
Bunu harbiden beğendim.... GS artık resmen; bu çocuk bizim değil demek zorunda kalacak...
Hakkaten sana ne oluyor..kuşların başkanını savunmak sana mı düştü..2 gündür medyada galatasaray a saldırılırken neredeydin niye böyle tepki koymadın..içerik olarak bazı uslup sıkıntıları olsa da gayet yerinde olmuş açıklama..

Bin kisi soyledi ama korunuyor . Bazen artik yapabilecek bir sey kalmiyor . Neticede sahibi biz degiliz forumun
Galatasaray adına tek olumlu mesajı yok..olumluyu da geçtim sürekli tahrik edici mesajlar yazıyor..mesajlarındaki argümanlar o kadar saçma ve seviyesiz..korunma sebebi nedir forum yöneticileri açıklasınlar bilelim bizde..sadece ahmed arif değil var böyle sorunlu tipler recep yıldırım leo güney vb türevleri...

Hakkaten sana ne oluyor..kuşların başkanını savunmak sana mı düştü..2 gündür medyada galatasaray a saldırılırken neredeydin niye böyle tepki koymadın..içerik olarak bazı uslup sıkıntıları olsa da gayet yerinde olmuş açıklama..
film-yuzde-98-begenildi-3428606_5206_o.jpg

Galatasaray adına tek olumlu mesajı yok..olumluyu da geçtim sürekli tahrik edici mesajlar yazıyor..mesajlarındaki argümanlar o kadar saçma ve seviyesiz..korunma sebebi nedir forum yöneticileri açıklasınlar bilelim bizde..sadece ahmed arif değil var böyle sorunlu tipler recep yıldırım leo güney vb türevleri...

Ben bir donem ugrastim ama bazi isimlere karsi ekstra koruma var . Iki sebebi olabilir , ya bizim gibi dusunmuyor ve oyle fb li veya Gs karsiti olduguna kanaat getirmiyorlar

Ikinci ihtimal , forum trafigine katkida bulunuyorlar vs diye korunuyorlar

Zaman zaman ben , kenan , can , baska bazi isimler ortaligi karsilikli atismalarla cok karistirdik . Hakem yorumlarinda asiri objektif olduk , bazisi yonetime cok daldi etti

Ama surekli ve senelerdir bir tek olumlu mesaj atmadan burada yazan bazi kisiler icin arife tarif gerekmez .

Sonuc olarak burasi kararlari bizim aldigimiz bir mecra degil . Bir sey yapamiyoruz , boyle sacma kaoslarla idare ediyoruz

Ben bir donem ugrastim ama bazi isimlere karsi ekstra koruma var . Iki sebebi olabilir , ya bizim gibi dusunmuyor ve oyle fb li veya Gs karsiti olduguna kanaat getirmiyorlar

Ikinci ihtimal , forum trafigine katkida bulunuyorlar vs diye korunuyorlar

Zaman zaman ben , kenan , can , baska bazi isimler ortaligi karsilikli atismalarla cok karistirdik . Hakem yorumlarinda asiri objektif olduk , bazisi yonetime cok daldi etti

Ama surekli ve senelerdir bir tek olumlu mesaj atmadan burada yazan bazi kisiler icin arife tarif gerekmez .

Sonuc olarak burasi kararlari bizim aldigimiz bir mecra degil . Bir sey yapamiyoruz , boyle sacma kaoslarla idare ediyoruz

Hurafe bu.
Emin ol yoneticilerde userlarla ayni fikirde oluyor cogu zaman ama elinden gelen birsey olmuyor.
Direk ornek vereyim
Ugur g nin ihraci icin ben dahil 3 4kisi yalvarmistir ama ihrac icin ortada somut birsey yoktu ta ki ölüye saygisizlik edene kadar.
AAK surekli olumsuz konusuyor olabilir belki de fenerlidir bilemem ama ortada somut birsey yok.Neye dayanarak ihrac edeceksin.

Ayni sey senin icinde gecerliydi
ihracini isteyen uyeler yoneticiler vardi belli sebeplerden oturu(fenerli/basaksehirli/bjkli oldugun icin :D) ne oldu ihrac edilmedin ortada somut birsey yoktu cunku

AAK forum kurallarina uydugu surece ihrac edilmesi mumkun degildir sahsi fikrim etik de degildir

Benden tonla kanit istendi , abdestimden suphem yoktu ki namazimdan olsun diye kendi ismimle buradayim , kulubun 15 senelik kongre uyesiyim , 1999 dan beri kesintisiz kombineliyim , eski sporcusuyum , her divanda kongrede varim , tonla avrupa ve turkiye deplasmani yapiyorum

Simdi beni o arkadasla kiyasliyorsan bu konuyu muzakere edemeyiz

Yasam tarzimdan oturu , olaylara soguk ve analizci yaklasmamdan sebep bazen ortalama taraftar mantigina ve davranisina ters olabilirim . Ukala deyin snob deyin kibirli deyin tamam ama burada soylenen ap ayri bir sey sercan tarafindan

Ben fenerli olduguna inanmiyorum.
D.Bakira ciger ismarlamaya davet eden adam fenerli degildir herhalde.Yani nasil bir motivasyondur ki yillarca kendini gizlesim ustune davet etsin fln

Kiyas olayini yanlis aktardim galiba
Bir uyenin ihraci icin bazi sartlar bir araya gelmeli onu kastetmistim

Üst Alt