ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

Cevap: Ultraslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

Ultraslan'la ilgili konu açacaktım ama bu olduğu için gerek duymadım. Son gelişmeler gösteriyor ki artık sadece türkiyenin değil dünyanın en büyük taraftar grubu olan ultraslan'a iş düşüyor. Trabzonmuş, ezik fenermiş bunların 3-5 bin kişilik ezik mitingleri gibi değil. Organize biçimde en az 40-50 bin kişilik bir yürüyüş, miting herşey olabilir. Gerçi bugün yönetimin tavrından sonra da bu tip şeylerin olabileceğini düşünüyorum.

Ufak bi hatırlatma

ultrAslan

Ultraslan yada Ultraaslan felan değil

ultra aslan buyuk ihtimalle bedava bilet kovalayip yeni tezahurat bulmak icin butun gun kral tvnin karsisinda oturuyodur

Her grup iyi bir şey yaptığında alkışlanır, yanlış şeyler yaptığında da eleştiri alır. Bundan daha doğal birşey yok. Yalnız bir de Ultraslan' dan önce Galatasaray taraftarı yoktu zannedenler varsa büyük yanılgı içerisindeler. Ali Sami Yen' e cehennem denilmeye başlandığı yıllarda ortada Ultraslan falan yoktu, bu da unutulmasın.

abi yuzylarca kullanacagimiz fener macinda shike ile ilgili olay tezahurat pankart yok

yillarca yuzlerine vurulacak sey

belkide arenaya gelmeyecekler bir daha adamlar kacirilan sansa bak

mont satin

---

I am here: Google Maps

Ürün satma çabaları gerçekten koca bir grubu antipatik yapıyor bu doğru.

ama FB maçında kareografinin kralını yaptılar. "Bye Bye Birds" tam da dediğin konuya yönelikti. :yenieek:

Ben uzaktan bakınca bazı işlerini beğeniyorum, bazı işlerini beğenmiyorum genel olarak beğenmiyorum.

Ama ne can düşmanı gibi davrananları ne de can hıraş savunanları anlamıyorum.

koltuk kırmaları falan oldukca hayvani bi davranıs

ama haklarını teslim etmek lazım herkes sussa bile onlar susmuyor

En iyi jilet budur.Dünya'nın bütün meşhurları bununla traş oluyor

İngiltere kralı , rahmetli başkan Kenedi , taçsız kral Pele , Bakenbauer , kaleci Mayer , Nadya komanaçi , Brijit Bardot , Fenerbahçeli Cemil...

Mont var mont var atkı var.Bilet var.Buna uyarlayabilirmiyiz acaba?

Her tribünün bir reisi vardır. Ama onların da bir reisi vardır; Sebahattin Reis.

abi yuzylarca kullanacagimiz fener macinda shike ile ilgili olay tezahurat pankart yok

yillarca yuzlerine vurulacak sey

belkide arenaya gelmeyecekler bir daha adamlar kacirilan sansa bak

mont satin

---

I am here: Google Maps

Abi çoğunluk düşündü bunu neden yoktu diye ama şu var, çok ağır bir mesaj tribün raconuna ters kaçardı, sonuçta devam eden bir süreç vardı,dikakt ettiysen bjklilerde şikeyle yüklenmemişlerdi. Verilen tepki yani kareo ve pankart yerindeydi.

Ürün satma çabaları gerçekten koca bir grubu antipatik yapıyor bu doğru.

ama FB maçında kareografinin kralını yaptılar. "Bye Bye Birds" tam da dediğin konuya yönelikti. :yenieek:

Liverpool ,RMA aklınıza ne geliyorsa taraftar grubuda vardır üründe satarlar

Haa denetleme vardır,insanların aklı rahattır ,gelen para nereye gittiği bellidir

Bizdede öyle olsa hiç sorun olmaz

Fener maçında staddaydım ,o kareografiyi bilmemde o koca bayrağı 5 sn de tribüne sorunsuz indirmek her baba yiğidin harcı değil

Sev yada sevme emeğe saygı duymak gerek

Liverpool ,RMA aklınıza ne geliyorsa taraftar grubuda vardır üründe satarlar

Haa denetleme vardır,insanların aklı rahattır ,gelen para nereye gittiği bellidir

Bizdede öyle olsa hiç sorun olmaz

Fener maçında staddaydım ,o kareografiyi bilmemde o koca bayrağı 5 sn de tribüne sorunsuz indirmek her baba yiğidin harcı değil

Sev yada sevme emeğe saygı duymak gerek

Bir taraftar grubunun ürün satması bencede yadırganacak bir durum değil, sonuçta o isim bir markadır ve isteyen alır.Tüm dünyada bu böyledir, objektif olalım GSC olarak tribün grubu kursak, kendimize ait ürünler düşünürdük bunu kimse inkar edemez.

Ne yapmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama şunu çok iyi yapmışlar. Üstelik organizasyon firmalarına para verip düzenletilen kartonları düzgün kaldıramayan taraftarlarda var bu ülkede.

BAKINDA ÖĞRENİN):) | Facebook

Üst Alt