Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

:D sevindirici bir haber daha ve birde yabancı forvet alıncak baros gönderilip - 2 forvet 2 kanat

Sevindim açıkçası Elmander'i yedekleyecek türk bir futbolcumuz oldu en azından.

Hayırlı uğurlu olsun.

Yani tek umutlandiran bu olsa gerek, bilemicem iki tane ayni tarzda oyuncu olurmu? Umut da cok gol kaciriyor Elmander de bu konuda gununde degilse baya kaciriyor... anlam veremedim..... Egemen ve Burak' i da alirsak tamamen trabzonspor oluruz ama bu defa sari kirmizi formasi altinda.

Her ne kadar beğenmesem de Umut > Necati > Sercan sonuçta. Beklesin yedekte sorun olmaz. Maliyeti önemli tabi.

arkadaşlar umutu fatih hoca hucum presi yaptığı için alacaktır bu arada yabancı forvet kesin gelecek

Elmander yedeği aldık,iyi oldu bence. Elmander'in yorulduğu ya da oynamadığı zaman işimize çok yarayacak.

Şimdi sıra gerçek bir golcüde. Buraya büyük bir transfer yapmamız gerekiyor ki Elmander ya da Umut oynayınca rahatça golleri sıralayabilsin.Bu mevkiye sıradan oyuncu alma lüksümüz yok.

Bu kazmayı bende sevmezdim açıkcası Trabzonspor'da oynarken ama son milli maçlarda fena performans sergilemedi. Gelsin iş yapabilir.

Kiralıkmış ayrıca süper transfer gerçekten sevindim.

Ftw ‏@ftw1905

Son dakika : Umut Bulut'u satin alma opsiyonlu olarak kiraladik.

Yonetim ters kose yapicam diye isin bokunu cikardi artik

Dany 1 Umut 2

sirada kim var? Veysel Cihani da alin tam olsun

bunlari yaziyoruz sonra saldiriyorsunuz adama

neise Allah sabir versin bize...

umut'un transfer haberini alınca bile saçlarım dökülmeye başladı, arena'da maçını izlerken ne hale geleceğim bilmiyorum :D

Futbolla biraz ilgili olan bilerek izleyen insan umut bulut transferine sevinir.Ön direk arka direk koşu yapıyor pres yapıyor diye hakan şüküre tapanlar umut buluta sallıyorlar.umut bulut ve elmanderin pres yaptığı bir forvet hattına karşı asla defans oynamak istemezdim.Kanatlara da sıfıra inen delici iki kanat oyuncusu alırsak tadından yenmez.

Elmander'in yedeği olacaksa bu transfere çok olumlu bakıyorum. Elmander'i bazı maçlarda dinlendirmek zorunda kalacağız. Oyun stilimizden ödün vermemek adına Elmander'in yaptığı presi en iyi yapan yerli oyuncu Umut'dur. Bu bağlamda yapılırsa iyi bir transfer olur.

Üst Alt