Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

2 Ciğersiz adam seneye Galatasaray'da. Pres olarak tamam da kapanan savunmaları açma konusundasıkıntı yaşayabiliriz. Ama genel olarak eğrisiyle doğrusuyla iyi transfer , Umut kendini çok geliştirdi milli takımda ki başarısı da cabası.

Çok iyi hamle..

Rotasyon için..

Şimdi sol açık hamlesi gelecek rotasyon için..

Ben yakıştıramıyorum Galatasarayımıza böyle oyuncular. Kimine göre saçma ama Umut inanılmaz vasat bi futbolcu bence. Bir türlü içim ısınmadı şu cocuğa. Burakta gelir inşallah Umuta kalmayız.

İyi de bizim sorunumuz ileride pres yapmak değil ki golcü oyuncu lazım artık bize gidicekler yine o Volkan ayısının üzerine nişanlıcaklar topu deli edecekler adamı :sad007:

Zaten as takıma bitirici bir adam alınacaktır.

Yedek olarak alınmıştır ve kiralamışız zaten.Fıstık gibi Elmander'i yedekler uzun maç trafiğinde.

NtvSpor: Umut Bulut kiralik olarak Galatasaray'da

umuthaberi_IN44W.jpg

Galatasaray, Umut Bulut'u 1 yıllığına satış opsiyonlu kiralık olarak kadrosuna dahil etti.

Umut Bulut, geçtiğimiz sezon başında Trabzonspor'dan Fransa'nın Toulouse ekibine transfer olmuştu.

29 yaşındaki santrfor, Fransız temsilcisinde geçtiğimiz sezon 31 maçın 17'sinde ilk onbirde forma giymiş ve 5 gol atmıştı.

Umut Bulut Galatasaray'da

visiyona bakin hele CL icin dany ve umut bulutu almak chivu geliyor derken dany geldi demba ba geliyor dediler umut bulut cikti hamitin yerine kim alirlr cok merak ediyorum

Ben sevindim şahsen. Gerçi iki sene sonra çok dalga geçiyorduk ama... Yine de rakip defansı çok fena yoruyor bu adam.

Arkadaş ne bekliyosunuz ki anlamak mümkün değil.Türk adam kıtlığında iyi bir yedek işte üstelik kiralık olarak almışız.İlla isim mi almak gerek.Adam 4-4-2de başarılı olacaktır en azından mcadele gücü çok yüksek.Elmander',i Türk bir futbolcu ile yedekledik işte.Zaten forvet için as transfer yapılacaktır.

Yahu Umut Bulut gibi bir adam bırak yedeği Floryanın yüz metre ötesinden sivil bi şekilde yürüyerek bile geçirtmememiz lazım. İyi takım kuracaksan yedeğin de iyi olacak. Elmander yorulduğunda Umut u oynatıcam diyorsan oynatma sistemi değiştir tek forvete dön daha iyi. Kalitesiz bi adam kiraladık boşu boşuna. Fatih Terimin ikinci döneminde yaptığı saçma transfer dönemine benzemeye başladı bu iş.

adam türk rotasyon için süper. elmanderin tüm sezonu kaldıramayacağı aşikar. çok isabetli bir transfer. kiralık ayrıca. yönetim doğru yolda ama bir iki yıldı transfer yapılmalı.

ilk 11 olarak düşünülüyorsa intihar olur, takımda bitirice forvet 0, ama eminm ki bitirici bir yabancı alınacaktır, o yüzden umutun gelmesine çok sevindim, buraktan sonraki en iyi türk forvet, başka yok, var da biz mi almadık :asd:

Kanımca bir de bitirici bir santrafor alınır. Yedekte Sercan yerine Umut olacaksa iyi tabi.

Necati ve Umut ile iki cigersiz yerli santrafora sahip olduk böylece. Akillica bir hamle, ön tarafta Elmo olmayinca hucum gücümüz cok düsüyordu. Umut bu görevi layiki ile yerine getirecektir. Dany'den sonra bir dogru hamle daha. Bir tane de as Santrafor alirsak sirtimiz yere gelmez, zira sakatlanan bir oyuncu degil oyuncularimiz. Müzmin Baros'tan Umut'a bence iyi.

Üst Alt