Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

Şu transfere bile iyi diyen arkadaşların transfer kıstaslarını çok merak ediyorum. Buna bile iyi diyorsanız kötü nedir ?? Kötü transfer yapmak için kimi almak lazım? Baptista falan mı. Baptista'dan iyidir evet..

Bank asyada oynuyoruz sanki iyi transfermiş şaka gibi..

Arkadaş ne bekliyosunuz ki anlamak mümkün değil.Türk adam kıtlığında iyi bir yedek işte üstelik kiralık olarak almışız.İlla isim mi almak gerek.Adam 4-4-2de başarılı olacaktır en azından mcadele gücü çok yüksek.Elmander',i Türk bir futbolcu ile yedekledik işte.Zaten forvet için as transfer yapılacaktır.

Çok iyi transfer. Elmander'in alternatifi. Kadro derinliği açısından isabetli. Ama asıl santrafor başka biri olacak bence...

muhammed demir ve burak yılmaz için uğraşılsaydı keşke daha iyi olurdu neyse yine iyi transfer hayırlı olsun...

Hem Umut için hem de bizim için Hayırlara vesile olsun

bu transfer dönemi biraz ilginç geçecek gibi...

Burun kıvıran herkes o lafları yiyecek , adam ligde ortalama 13-14 golle oynuyor zaten elmander 12 gol attı kral oldu ... Adam çok gol kaçırıyor ama çok yoruluyordu ve acayip pozisyona girme yeteneği var .. elmander ile umut hücum presi ile ortalığı dağıtır umut 20 gol atar şimdiden yazıyorum .

Yanlız çok boş konuşan var.Tamam bende sevmem çok umutu ama bu adam belliki rotasyon için alındı Danny gibi.18 kişilik kadron ne kadar iyiyse o kadar başarılı olursun ş.ligi+bizim ligde.Baros gidecek daha yabancı forvet gelecek yıldız, benim beklentim o yönde.

Futbolla biraz ilgili olan bilerek izleyen insan umut bulut transferine sevinir.Ön direk arka direk koşu yapıyor pres yapıyor diye hakan şüküre tapanlar umut buluta sallıyorlar.umut bulut ve elmanderin pres yaptığı bir forvet hattına karşı asla defans oynamak istemezdim.Kanatlara da sıfıra inen delici iki kanat oyuncusu alırsak tadından yenmez.

Benim en büyük korkum 2 macta gol kacirdiktan sonra taraftar tepki gösterir, herifin özgüveni kaybolur.

Özgüvenini kaybetti mi, bir daha ise yaramaz umut.

İyi de bizim sorunumuz ileride pres yapmak değil ki golcü oyuncu lazım artık bize gidicekler yine o Volkan ayısının üzerine nişanlıcaklar topu deli edecekler adamı :sad007:

Forum kimi istemese onu alıyoruz, kesin Umut da tutacak bu takımda. :D

Tüm Trabzonu topladık.Hayırlı olsun iyi sayılabilecek bir transfer.

Fatih Terim geçenlerde umutla ilgili olumlu bir açıklama yapmıştı diye hatırlıyorum. İmparator işini bilir ,içim o kadar rahat ki.

Üst Alt