Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

umut transferinin hala açıklanmaması bence 25 haziranın beklendiğine işaret umut uda 25 haziranda diğer transferlerle açıklamayı düşünüyor olabilirler

Dinledik. Ama yinede "anlasamadik" dedikleri zaman hersey biter, kimsede neden demez.
açıkçası geçen sene gibi bissuru isim borsaya bildirilip alınmayacağını duşunmuyorum umut bulut belkide fatih terimin rotasyon için ençok istediği isimlerden biri fiyatıda nerdesye bu futbol piyasasına göre bedava dun bunu adnan özturkte söyledi oyuzden ben bu işin olmama olasılığını görmuyorum

Bumu transfer ? bize faydası olacağını sanmıyorum bize daha yırtıcı ve becerikli bir forvet oyuncusu lazım.

Ünal Aysal

“Fatih hocamızın isteği doğrultusunda girişimlerimiz oldu. Ancak daha sonra vazgeçtik. Çünkü elimizde Elmander,
Umut ve Necati var. Baros’un durumu da belirsiz. Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı”

umut da bu dakikadan sonra tamam...

Ünal Aysal

“Fatih hocamızın isteği doğrultusunda girişimlerimiz oldu. Ancak daha sonra vazgeçtik. Çünkü elimizde Elmander,
Umut ve Necati var. Baros’un durumu da belirsiz. Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı”

umut da bu dakikadan sonra tamam...

...olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı

Haberin ne kadar saçma olduğu ortada.

Bizim bilmediğimiz biri mi alınmış.

Veya Umut demba ba dan daha mı iyi?

Sinan Engin 1.ağızdan bilgi aldım, Umut transferi yattı diyor. Toulouse kiralamak istemiyormuş.

Üst Alt