Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

Umut 29 yaşında bir yıl kiraya verseler, zaten Avrupa'da piyasası yok, seneye kimseye satamazlar, 3 kuruşa Türkiye'ye geri döner. Toulouse'un hesabı G.Saray istemişken kiralamayalım, satalım, biraz para kazanalım, zararı ne kadar kurtarsak kar diyordur, haklı kendince.

Ama hatayı genç ve uluslararası piyasası olmayan Turk oyuncu alarak yaptılar çekecekler zararı. G.Saray'da yönetici olsam asla almam Umut'u el mahkum kiralayacaklar bize.

Bir şekilde olmazsa bu transfer,

Elmander-Necati-Yabancı forvet bile olsa 4. forvet sart. Sercan2ı tutmanın ne oyuncuya ne bize faydası ver, kiralanmalı Sercan. Umut olmazsa kesinlikle Burak alınmalı.

Culio, Stancu, Riera ve Pino'yu kiralamak mı istersniz satmak mı? Umut da o hesap. Ama müşteri çıkmayınca kadroda tutup maaşını ödemektense kiralarlar.

Dany transferinde ki gibi bir politika izlenebilirdi bu transferde de.Sonuçta Antep ile yapılan görüşme bilgisi bildirilmedi. Kap'a.İşi hallet açıkla ya da belli bir anlaşma sağladığında Kap'a bildirim yap.Aynı hatalar devam ediyor.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Umut Bulut'un sohbeti çok iyi ya. Kaç gündür görüşüyoruz hiç sıkılmadık.

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Transfer Nöbeti başlığında ceza yedim. :) Kaç gün ceza bilmiyorum.

Umut daha öncede söylemiştim ilk 11 veya yedek iki turlüde faydalı olabilecek bir oyuncu.

Üst Alt