Umut Bulut Borsaya Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Borsaya Bildirildi

Cevap: Umut Bulut Borsaya Bildirildi!

umut tarzı bana türkiyede oynayan 1 tane oyuncu yazın rakip defansını zorlayan yıpratan 1 tane forvet yok arkadaş yok!!!

en büyük eksisi bitiriciliği fakat bu sene gördük necatinin bu hali bile bizi bir kaç maç kurtarmaya yetti umut daha fazlasını yapacaktır eminim.

Transfer politikamız müthişşşşşş,Tam CL lik kadro kuruluyor.Önce Dany sonra Umut,melonun alınmaması falan.Off of,ortalığı toz dumana katacaz.

Yanlız çok boş konuşan var.Tamam bende sevmem çok umutu ama bu adam belliki rotasyon için alındı Danny gibi.18 kişilik kadron ne kadar iyiyse o kadar başarılı olursun ş.ligi+bizim ligde.Baros gidecek daha yabancı forvet gelecek yıldız, benim beklentim o yönde.

Umut direk 11 oynayacak oyuncu göreceksiniz , 4 3 3 ün solundada oynar 2 forvette oynar , trabzonsporda tek forvet oynuyordu bana kalırsa yılın transferi olacak .

Bizde bayılmıyoruz sonuçta Umut'a.

Elmander-Necati-Yeni Yerli Oyuncu-Yeni Yabancı Oyuncu dörtlüsüyle gireceksen sezona. Yeni yerli oyuncunda Burak Yılmaz olamıyorsa. Umut Bulut olması normal bir durumdur. Üstelik kiralık. Çok transfer agresifliği yapan var. İnanın hocaya.

Baros´un yerine alinacagini bilmeniz gerekir bence.

Süper bir transfer olur. Pres manyagi yapariz rakipleri.

Umut cok gelistirdi kendini. Cok sevindim

Dany, Umut... Bunlar alternatif olarak yararlı olacak oyuncular ama umarım ilk 11 için düşünülmüyorlardır, transfer politikamızın, çıtamızın bir göstergesi değillerdir.

Üst Alt