Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü!

Cevap: Galatasaray'ı uçurur mu ?

Sponsor falan olmasın bugüne kadar hiçbir Galatasaray üyesi Galatasaray üzerinden rant veya kar elde etmemiştir..

Abdurrahim Albayrak Alpet'e almadı Galatasaray kafile otobüslerini Galatasaray'dan kar elde ediyor demesinler diye..

Nike'a yeni geçtik Canaydın Ailesi istemiyordu laf söylenmesini..

Ali Sabancı da olmayacaktır..

Asıl konuya gelirsek Dünyaca ünlü işadamlarının yönetimde bulunması iyi bir durumdur.. Duyduğum kadarıyla Adnan Öztürk Fransa'da hatrı sayılırı biriymiş, Abdurrahim ona keza Özellikle Balkanlarda hatrı sayılır bir isim, Ali Öztürk genelde hangi pazardadır bilemem ancak zaten Ali Sabancı adı üzerinde..Bu gibi isimleri bulundurması iyi olur.

Ünal Aysal'ın listesinde olacağı söylenen sadece Bülent Tulun'u istemiyorum. Çok itici biri..

Gerets konusunda sonuna kadar arkasındayım. Galatasaray'a son zamanlarda gelen ender hocalardan biridir..

Bülent Tulun programında yönetime girmeyeceğini söylemişti..O görevi yapacak çok genç var demişti Tulun..Gerets e gelince..Bülent Tuluna göre Lyon la çoktan anlaşmışlar...

Bu yönetim kadrosu beni bile heyecanlandırdı yahu.

Ünal Aysal(Kafamda soru işaretleri olsada)

Ali Dürüst

Ali Sabancı

Süreyye Civil(Tanımıyorum gerçi ama)

Ali Öztürk

Abdurrahim Albayrak

Ali Dürüst

Ali Sabancı

Ali Öztürk

Abdurrahim Albayrak

Süreyya Ciliv ismi nerden çıktı.Dedikodu mudur?Gerçekten var mı acaba bir girişim.

Kendisi Turkcell Genel Müdürüdür.

Persembe ya da cuma aciklar adayligini ve yönetim kurulunu, eger gercekten baskan olmak istiyorsa. Bekleyip görecegiz. Ama aday olacaksa cok güclü bir yönetim kuracagindan adim gibi eminim. Belki bu isimler belki daha güclüleri :)

Süreyya Ciliv (d. 1958, Zonguldak), Turkcell CEO'su.

Ankara Fen Lisesi'nden 1976'da mezun olduktan sonra 1977'de eğitimini sürdürmek için ODTÜ'yü terk ederek ABD'ye gitti. University Of Michigan'da, endüstri mühendisliği ile birlikte bilgisayar mühendisliği eğitimi aldı. 3.5 yılda, University of Michigan'dan iki diploma ile mezun oldu. 1981 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra, Harvard Business School'da iki yıl iş idaresi yüksek lisansı aldı. 4.5 sene Metagraphics'de çalıştı. Buradan ayrıldıktan 8 ay sonra, Metagraphics'in en büyük ortağı oldu. 1987 yılında ABD'li bir arkadaşı ile Novasoft'u kurdu. Daha sonra IBM'in de ortak olduğu firma, Gartner Group tarafından en vizyonel şirket seçildi. 1997 yılında Türkiye'ye dönerek Microsoft Türkiye'nin genel müdürlüğünü üstlendi. Bu görevi 3 yıl yürüttükten sonra şirketin ABD'deki merkezine transfer oldu. 2000 yılından sonra ABD'de Microsoft Global Satış, Pazarlama ve Hizmet Grubu'nda çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu. En son Microsoft Global Saha Hazırlık Stratejileri ve Sistemleri'nde Genel Müdür olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. 9 Ocak 2007 tarihinden itibaren Turkcell'in Genel Müdürü oldu.

Süreyya Ciliv (d. 1958, Zonguldak), Turkcell CEO'su.

Ankara Fen Lisesi'nden 1976'da mezun olduktan sonra 1977'de eğitimini sürdürmek için ODTÜ'yü terk ederek ABD'ye gitti. University Of Michigan'da, endüstri mühendisliği ile birlikte bilgisayar mühendisliği eğitimi aldı. 3.5 yılda, University of Michigan'dan iki diploma ile mezun oldu. 1981 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra, Harvard Business School'da iki yıl iş idaresi yüksek lisansı aldı. 4.5 sene Metagraphics'de çalıştı. Buradan ayrıldıktan 8 ay sonra, Metagraphics'in en büyük ortağı oldu. 1987 yılında ABD'li bir arkadaşı ile Novasoft'u kurdu. Daha sonra IBM'in de ortak olduğu firma, Gartner Group tarafından en vizyonel şirket seçildi. 1997 yılında Türkiye'ye dönerek Microsoft Türkiye'nin genel müdürlüğünü üstlendi. Bu görevi 3 yıl yürüttükten sonra şirketin ABD'deki merkezine transfer oldu. 2000 yılından sonra ABD'de Microsoft Global Satış, Pazarlama ve Hizmet Grubu'nda çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulundu. En son Microsoft Global Saha Hazırlık Stratejileri ve Sistemleri'nde Genel Müdür olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. 9 Ocak 2007 tarihinden itibaren Turkcell'in Genel Müdürü oldu.

Görünen o ki, pazarlamadan sorumlu olacak. GS Bonus, GS Store vs. Cag atlatir valla.

Ali Dürüst

Ali Sabancı

Ali Öztürk

Abdurrahim Albayrak

Şarık Taranın oğlu Sinan Tara ve Selahattin Beyazıtın oğlu Murat Beyazıtta,Halık Ulusoyun oğlu Saffet Ulusoy girse yönetime tamamdır:).

Haber spordan alakasız, havacılıkla ilgili bir kaynaktan sanırsam. Dolayısıyla habere itibar ediyorum. Umarım gerçekleşir.

Mehmet Emin Karamehmet ve Şarık Tara'yı da alsın, bunlar da Galatasaraylı yanlış bilmiyorsam..

Futbol takımını bırakıp yönetim kurulu kadrosu kuran ilk taraftar topluluğu olabiliriz bu arada.. :)

Mehmet Emin Karamehmet ve Şarık Tara'yı da alsın, bunlar da Galatasaraylı yanlış bilmiyorsam..

Futbol takımını bırakıp yönetim kurulu kadrosu kuran ilk taraftar topluluğu olabiliriz bu arada.. :)

O zaman hemen bir kadro yapalım.

-----------------Ali Dürüst----------------

--B.Elmas-C.Gürcan-R.Arkan-S.Haznedaroğlu

------------Süreyya-----Faruk Süren-------

--Öztürk---------Albayrak---------Sabancı

-----------------Ünal Aysal---------------

Mehmet Emin Karamehmet Ünal Aysal´i listesine alir anca kardes :) Karamehmet Türkiye´nin en güclü adamidir. Üstüne yok. Olursa 1 numara olur

Ünal Aysal El Maktum ile görüşmelere başlamış karılarından 3'ü ikna olmuş 4. de ikna olursa işlem tamammış. El Maktum olmazsa Trump gelmeye hazırmış..

Kaynak: FanATik

Üst Alt