Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Art Niyetli Bir Sabotajcıdır

Adnan Polat'ın son seneki felaketi olmasa hiçbir zaman o kadar sövülecek bir başkan olmadı.Dursun'la kıyas kabul etmez.Galatasaray üstündeki emekleri de ortadadır yöneticiyken,90'ların başında ve 2000'lerin ortalarında.Sonradan piyangodan çıkanlardan değil yani.İbra edilmemesinde o dönemki sportif sonuçlar gaz oldu sadece,asıl sebep tüzük meselesiydi.Sportif sonuçlardan dolayı olsa,ne Canaydın barınabilirdi ne de Dursun.
Gördüğün gibi herkesin kriterleri, bakış açısı farklı. Ben mesela Adnan Polatı çok severdim ama mesela bugün itibari ile Canaydına daha fazla saygı duyuyorum. İkisinin başarılarını kıyaslasak Adnan Polat yöneticilik dönemleri dahil öndedir herhalde ama buna rağmen saygımı yitirdi. Biri gelse bugün Adnan Polatı övse o kişiye bir şey demem, Adnan Polat'a sallarım.

ünal aysalın bu açıklamayı niye şimdi yaptığı ayrı bir konu, bence de doğru bir zaman değil bunun için
ki farklı bir şey de söylememiş.. bunları olay ilk olduğunda da söylemişti
ama bütün söyledikleri yalan diyenler bunu neye göre söylüyor?
ellerinde bir belge veya kanıt varsa buna dair , bunu bizimle de paylaşırlar mı?
bilgiden zarar gelmez

Gördüğün gibi herkesin kriterleri, bakış açısı farklı. Ben mesela Adnan Polatı çok severdim ama mesela bugün itibari ile Canaydına daha fazla saygı duyuyorum. İkisinin başarılarını kıyaslasak Adnan Polat yöneticilik dönemleri dahil öndedir herhalde ama buna rağmen saygımı yitirdi. Biri gelse bugün Adnan Polatı övse o kişiye bir şey demem, Adnan Polat'a sallarım.

Rahmetli Canaydın'a duyuyorsun da Dursun'a neden duymuyorsun?

Canaydın bu dönemde başkan olsa Dursun'dan beter olurdu,Fb yalakası bile denirdi emin ol.
Dendi zaten, söylenmedi değil. Ama işte yine genelleme yapıyorsun bu doğru değil. Belki on kişiden üç kişi o alkışa öyle dedi, nereden biliyorsun. Canaydın sportif başarı konusunda Dursundan bile geride baktığın zaman ama ben eminim, Galatasaray taraftarının büyük bir bölümü saygı duyuyor adama.

Neden bu kadar eminim biliyor musun. Adam Schalke'nin stadyumunda Tribünleri selamladı, tüm Galatasaray taraftarı ayakta alkışladı. Benim bulunduğum blokda bir tane bile küfür edilmedi. Dursun bugün bunu yapsın linç edilir, çünkü dursun çok başka bir boyut aldı.

forum yönetimine sesleniyorum
üa threadleri acilen kilitlensin
isterse %100 haklı olsun
devre arasında yapılacak is mi bu?
gsarayı seviyorwsanız bu konulara kilidi vurursunuz

Özhan Canaydın'ın çok hataları oldu, Olimpiyat Stadı'na gitme, başarılı giden Lucescu'yu gönderme gibi fakat sportif başarı olarak 6 yıllık görev süresine denk gelen 3 şampiyonluk görmüş bir başkandır.

Evet sportif olarak özellikle Avrupa'da çok büyük başarılar sağlanmasa da o dönem yine de Adnan Polat ve Dursun Öbek'in başkanlık dönemleri gibi sportif olarak o kadar dibi görmedik.

Dendi zaten, söylenmedi değil. Ama işte yine genelleme yapıyorsun bu doğru değil. Belki on kişiden üç kişi o alkışa öyle dedi, nereden biliyorsun. Canaydın sportif başarı konusunda Dursundan bile geride baktığın zaman ama ben eminim, Galatasaray taraftarının büyük bir bölümü saygı duyuyor adama.

Neden bu kadar eminim biliyor musun. Adam Schalke'nin stadyumunda Tribünleri selamladı, tüm Galatasaray taraftarı ayakta alkışladı. Benim bulunduğum blokda bir tane bile küfür edilmedi. Dursun bugün bunu yapsın linç edilir, çünkü dursun çok başka bir boyut aldı.

Özhan Canaydın'ın çok hataları oldu, Olimpiyat Stadı'na gitme, başarılı giden Lucescu'yu gönderme gibi fakat sportif başarı olarak 6 yıllık görev süresine denk gelen 3 şampiyonluk görmüş bir başkandır.

Evet sportif olarak özellikle Avrupa'da çok büyük başarılar sağlanmasa da o dönem yine de Adnan Polat ve Dursun Öbek'in başkanlık dönemleri gibi sportif olarak o kadar dibi görmedik.
Doğru, benim hafızam çok iyi değil ve araştırmadan yazdım, sportif olarak Dursundan iyi durumda. Ancak kötü durumda olsa bile, hataları olsa bile, samimiyetinden ve Galatasaraylı oluşundan, Galatasarayın iyiliğini düşündüğünden hiç bir zaman şüphe etmedim. Dursun için bunları söylemem mümkün değil, isterse bu sezon şampiyon olalım, defolup gitmeli.

Madem bunları anlatacaktın çıkıp da o dönemde anlatsaydın kardeşim. Şuan en kritik dönemde gelip takımın hocası hakkında konuşuyorsun senin dersin nedir ? Eyyy Aysal sen kimsin yahu ?

Üst Alt