Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kardeş bomboş yorum yapıyorsun Riva ve Florya'nın en önemli taksidini Dursun başkanımız çek kırdırdı 50m tl zarar ettik o parayla,sermaye arttırımı için hisse alındı sonra,sermaye arttırımını cengiz yaptı 50m tl kar yapıldı,bu sefer dursun 50m tl kazandırdı diye övüldü....Galatasaray böyle bir camia....Ünal Aysal Riva ve Florya'nın döviz olarak satılmasını istiyordu doğru yatırımcılar arıyordu...sırf devlete peşkeş çekilsin diye aysalı indirip özbekii getirdi camia
Ee sende Dursunu ibra edip Cengiz ibra etmeyen zihniyeti destekliyorsun yani Çünkü şu saatten Sonra kim gelirse gelsin Lisenin adamıdır.

Niye sağlıksızsın olsun Darbeyle indirilen başkan ve yönetime sahip çıkıyorlar ki bir daha 300-500 tane hergele bir araya gelip başkan düşürmesin.Burası Sirk mi Galatasaray mı?
Galatasaray tuzugune aykiri bir durum yoktu silah zoruyla indirmediler katilimdan oturu sayi dusuktu

Yonetim korunmali ama sirf boyle bir olay oldugu icin birden Cengizci olmasi herkesin olumsuz

Bu adam koltuga yapisacak tabani olusturdu artik, beni korkutan bu

Galatasaray tuzugune aykiri bir durum yoktu silah zoruyla indirmediler katilimdan oturu sayi dusuktu

Yonetim korunmali ama sirf boyle bir olay oldugu icin birden Cengizci olmasi herkesin olumsuz

Bu adam koltuga yapisacak tabani olusturdu artik
Galatasaray da kimse vazgeçilmez değil ama bu olay bambaşka hesapların döndüğü bir olay. Koskoca Galatasaray başkanının ne idüğü belirsiz liselileri üye yapmadı diye düşürüyorlar. En azından görev süresini tamamlamalı Cengiz

Ee sende Dursunu ibra edip Cengiz ibra etmeyen zihniyeti destekliyorsun yani Çünkü şu saatten Sonra kim gelirse gelsin Lisenin adamıdır.

Boyle bakma iste

Diyelim mahkemeden istedigi sonucu alamadi yonetim, haksiz ciktilar ve secime gittik (kayyuma gidecek degiliz yani)

Burada bize iyi adaylar lazim. Esref/Ozan/Ebru vs. kelek ve tehlikeli adaylar.

Aysal ise bu kadar liseci degil.

yanlış anlaşıldım herhalde
m cengiz e haksızlık edilmiştir görev süresini bence de sonuna kadar tamamlamalı
ben sadece o tweetle alakalı cengizciyiz yaklaşımının yanlış olduğunu ilerde bize zarar getirebilceğini söyledim
sadece futbol özelinde değil isim fanatikliği zararlı bir mevzu her mevkii de.

Üst Alt