Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun Özbek gibi kulübün altını dinamitleyen adamı ibra eden de Cengizi ibra etmeyen de Aysal'ı getirecek olan da aynı kişiler bence. Aysal'ın getirilmesinde ki tek amaç taraftarın gazını alma.

Kamuoyu baskısını hissederlerse haklı bulmazlar ki mantıken bulamaması lazım sezon içindeki UEFA süreçlerine bakarak

UEFA surecleriyle ya da kamuoyuyla bir alakasi yok, burada yasa uygulanacak

Ya liseciler hakli tuzuge gore denetleme kurulunun ibrasizligi onemli dolayisiyla bu olay Polat olayi gibi degil ve secime gitmek zorunda yonetim

Ya da yonetim hakli bu olay Polat olayi gibi ve hukumsuz dolayisiyla secime bile gidilmesine gerek yok

Ben yonetimin secime gidip daha guclu cikmasini dilerdim ama o riski almak istememelerini anlarim (oyle veya boyle ciddi sayida memnuniyetsiz uye var)

UEFA surecleriyle ya da kamuoyuyla bir alakasi yok, burada yasa uygulanacak

Ya liseciler hakli tuzuge gore denetleme kurulunun ibrasizligi onemli dolayisiyla bu olay Polat olayi gibi degil ve secime gitmek zorunda yonetim

Ya da yonetim hakli bu olay Polat olayi gibi ve hukumsuz dolayisiyla secime bile gidilmesine gerek yok

Ben yonetimin secime gidip daha guclu cikmasini dilerdim ama o riski almak istememelerini anlarim (oyle veya boyle ciddi sayida memnuniyetsiz uye var)
Seçime giremiyor ki Başkan.

Ünal Aysal'in ilk 2 yılı galatasaray tarihinin en iyi dönemlerinden biriydi...
2011 nisan ayında küme düşer miyiz diye hesap yaparken 2013 nisan ayında şampiyonlar ligini kazanabilir miyiz diye düşünüyorduk...

Son 1-2 yılında hatalar yaptı ama totale vurduğumuzda kesinlikle çok başarılıydı.

2 lig şampiyonluğu
2 defa üst üste şampiyonlar ligi grubundan çıkma
1 türkiye kupası
2 süper kupa
basketbolda eurocup şampiyonluğu
Lig şampiyonluğu
euroleague çeyrek finali
Bayanlarda euroleague şampiyonluğu..

Terim de başarılı hoca aysal da başarılı bir başkandı..İkisini birden övmek zor değil...Birini överken diğerini gömmek zorunda değiliz..

Seçime giremiyor ki Başkan.

Yoo ibrasizlik bozulursa girebiliyor iste

Zaten mahkeme anladigim kadariyla soyle bir karar da verebiliyor: mali ibra oldugundan idari ibrasizligi bozuyoruz ama denetim kurulu ibra edilmedigi icin secim yapmak zorundadir dernek, ibrasizlik bozuldugundan mevcut yonetim aday olabilir tekrardan

Ama yonetim denetleme kurulundaki yedek uyelerle asil uyeleri degistirip Polat kararinin aynisini cikarip secime hic gitmemeyi dusunuyor

Polat mesela secime gitmek zorunda degildi, mahkeme bozmustu karari. Ama cok fazla uyenin rahatsiz olmasina saygi duydu ve secime gitti, secimden de liseci denilemeyecek bir Aysal cikti

Taraftar ne istese yapmaya çalışan bir yönetim ve başkan profili var mevcut yönetimde Diğer tarafta taraftarı iplemeyip Fatih hocayı idmanda kovan Darbeyle gelecek olan bir zihniyet var. Kararınızı ona göre verin.

Önce Fernandes sonra Aysal başgan bugün senin günün

047035e779e5276e93389eed090d37a2.jpg

Ünal Aysal'in ilk 2 yılı galatasaray tarihinin en iyi dönemlerinden biriydi...
2011 nisan ayında küme düşer miyiz diye hesap yaparken 2013 nisan ayında şampiyonlar ligini kazanabilir miyiz diye düşünüyorduk...

Son 1-2 yılında hatalar yaptı ama totale vurduğumuzda kesinlikle çok başarılıydı.

2 lig şampiyonluğu
2 defa üst üste şampiyonlar ligi grubundan çıkma
1 türkiye kupası
2 süper kupa
basketbolda eurocup şampiyonluğu
Lig şampiyonluğu
euroleague çeyrek finali
Bayanlarda euroleague şampiyonluğu..

Terim de başarılı hoca aysal da başarılı bir başkandı..İkisini birden övmek zor değil...Birini överken diğerini gömmek zorunda değiliz..
Mesele burda Aysal değil bu zihniyetin düşmesi lazım artık kulübün yakasından Cengiz gidip Terim başkanlığa gelse ona da aynı tepkiyi koyarız. Bu dinazorları temizleyip savaşabilecek bir başkan var ilk kez açıktan savaş veriyor adam. Kulübe üye olup beleş hizmet alacak kuşları engellemesi bile savaş çıkardı.Bu adama şimdi gereken desteği vermeyip Efsane başkan Ünal Aysal geliyor rererö yaparsak bir daha liseciler konusunda ağzımızı açmamamız lazım çünkü aynı düzen devam edecek.

Oo Altlıklar yapılmaya başlanmış

Ünal Aysal:
İbra konusu genel kurulun takdiridir.

(Mustafa Cengiz için) Kendisine verdiği hizmetler için teşekkür edilmelidir.

İşte bahsettiğim zihniyet bu.

Oo Altlıklar yapılmaya başlanmış

Ünal Aysal:
İbra konusu genel kurulun takdiridir.

(Mustafa Cengiz için) Kendisine verdiği hizmetler için teşekkür edilmelidir.

İşte bahsettiğim zihniyet bu.

Ya bu yanlis bir laf degil ki iste

Genel kurulda o gun kac kisi varsa cogunlugu ibra etmedi. 358 kisi olmasi mevzusuna cok takiliyor insanlar. Demek ki ibra etmek isteyenler ibra etmeye ve kulubun gelecegine gonulde bagli degil gitmediler bile oraya

Gercekten de genel kurulun iradesi bu

Tamam ama belki Unal Aysal ikisinin de ibra edilmemesi gerektigine inaniyordur?
İnanamaz öyle birinin psyco olması gerekir. Biri kulüp tarihinde ilk kez uefadan men yediriyor kulübün imajını yerle bir ediyor. Diğeri koçlarla kavga edip bütün şikayetlere e rağmen castan istediği kararı alıyor. Bu adamı idari olarak ibra etmiyeceksin de kimi edeceksin.

İnanamaz öyle birinin psyco olması gerekir. Biri kulüp tarihinde ilk kez uefadan men yediriyor kulübün imajını yerle bir ediyor. Diğeri koçlarla kavga edip bütün şikayetlere e rağmen castan istediği kararı alıyor. Bu adamı idari olarak ibra etmiyeceksin de kimi edeceksin.

Ya mesela Burak Elmas ikisini de ibra etmedigini acikladi. Sundugu sebepler de burada cok okdugumuz elestirilerdi forvetsizlik, iletisim, hak savunamama vs.

Üst Alt