Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hem Ünal Aysal'ın başarılı olduğunu iddia edenlerle de sabaha kadar tartışırım. Fatih Terim olmasa ilk seneler zaten şampiyonluk gelmezdi. Yaptığı transfer fiyaskoları hajrovicler burdissolar ontiverolar Mali yönden yaptığı hovardalıklarla kulübü batağa sürüklemesi. Nerde bu başarı? Kriter sadece şampiyon olmaksa Cengiz de geçen sene şampiyon oldu. Bu senede hala potada.

Yani ortada M. Cengiz'i ibra etmemek icin gecerli sebepler vardir, bunu soyluyorum sadece.

Zaten kimse de aman aman memnun degildi ben yine memnunum ama hazirlikli olmak gerek.

Bazi seylerin farkina varmis ve kendine gelmis bir Aysal ile kulup cok baska yerlere gelebilir.
Bak sende buradasın ben de burdayım Ölmez de sağ kalırsak Aysal gelirse olacakları yazıyorum.
1.Terim gider sözleşme uzatmaz bırakır.
2.Bülent Tulun Denilen adam yine gelir.
3.Güya Vizyoncuya İsimli Yabancı bir hoca getirir.
4.1-2 tane yıldız oyuncu alınır. Sonrasında Bülent Tulun denilen müthiş zekanın önerdiği 500 bin euro luk oyuncu 5 milyon euro'ya alınır.
5.Genel kurul toplanır daha fazla borçlanma için yetki istenir GK vermez bu yetkiyi
6.Yine istifa eder.
7.İstiklal marşı ve saygı duruşu
8.Kapanış.Yani kulübün tamamen iflas etmesi.

Ünal Aysal gibi adamlar EGO olarak Fatih Terim le eş değerdir. Yani ders almam ders veririm kafasındadır. Hiçbir zaman değişmezler. Burda Fatih hocanın Tek farkı futboldan anlaması. İkinci gelişi olursa Aynı Ali Koç gibi başarısız olur çünkü Terim olmayacak bu sefer.

Bak sende buradasın ben de burdayım Ölmez de sağ kalırsak Aysal gelirse olacakları yazıyorum.
1.Terim gider sözleşme uzatmaz bırakır.
2.Bülent Tulun Denilen adam yine gelir.
3.Güya Vizyoncuya İsimli Yabancı bir hoca getirir.
4.1-2 tane yıldız oyuncu alınır. Sonrasında Bülent Tulun denilen müthiş zekanın önerdiği 500 bin euro luk oyuncu 5 milyon euro'ya alınır.
5.Genel kurul toplanır daha fazla borçlanma için yetki istenir GK vermez bu yetkiyi
6.Yine istifa eder.
7.İstiklal marşı ve saygı duruşu
8.Kapanış.Yani kulübün tamamen iflas etmesi.

Sen beni Aysalci falan sandin galiba

Benim izah etmeye calistigim sey su: su an sagliksiz bir ne olursa olsun Cengiz havasi var

Diyelim ki mahkemeden istedigimiz sonuc gelmedi, kulup baskansiz mi kalacak? Kayyum mu atanacak?

Esref/Dursun/Ozan/Ebru vs. gelecegine Unal gelsin, yegdir. Hele ki Unal Aysal hatalariyla yuzlesirse yegden ote Cengiz'den iyi yonetir kulubu, tek soyledigim bu.

Yoksa mevcut durumda Unal Aysal hem sponsorluk konusunda yalan soylemis, hem is kulubu icinde bulundugu mali cukura atmis, hem men yedirmis hem de kacip gitmis bir heriftir. Sevdigim falan yok. Mirasini degistirme firsati sadece kendi elindedir.

Hem Ünal Aysal'ın başarılı olduğunu iddia edenlerle de sabaha kadar tartışırım. Fatih Terim olmasa ilk seneler zaten şampiyonluk gelmezdi. Yaptığı transfer fiyaskoları hajrovicler burdissolar ontiverolar Mali yönden yaptığı hovardalıklarla kulübü batağa sürüklemesi. Nerde bu başarı? Kriter sadece şampiyon olmaksa Cengiz de geçen sene şampiyon oldu. Bu senede hala potada.
Hajro, burdisso diyip Telles Bruma Sneijder Drogba vb dememek de sacma degil mi

Aysal artik terimle calismaz calisamaz

Aydininda dedigi gibi daha gecen sene yaptigi aciklama sonrasi hoca twit atmisti kenetlenin vs ugrasmayin tarzinda

Ayrica msjlarin sizdirilmasi konusunda davalari devam ediyo diye biliyorum aysal terim ve rok un

Terim olmasaydi ihtimal verirdim ama terim varken gelemez,gelmemelide

Kendisi olmezse,terimde 3-5 seneye olurda ayrilirsa baskan olmasini isterim

Cok.sevmistik cunku ikinci donemi haric kendisini

Bi proje dusundu,yurtdisinda takim alma vs oyuncu yetistirme,yapti 3-5 potansiyel sezilen oyuncularida elimizde patladi

Prandelli mancini isimleri ortaya cikarken nasilda agzimizin sulari akiyodu beyler biliyoruz hepimiz,uni okutucaklardi bize karsi gelen yoktu hic

Tarigada ayni sekilde,ha verilen paralar ucuktu ama el kol bagliydi bi yandanda
Alper potuk transfer surecini hatirlayin onuda fbye cakmislardi

İlk sezonki yaptiklari
Madrid operasyonu(reyes,forlan,ujfalusi) heyecan veren islerdi ucun birini alsakta
Melolar,sneijderler,drogbalar, basketboldaki ataman,arroyolar hawkinsler basarilar sampiyonluklar kupalar

Fbnin ibneligine karsi takimi maca cikarmama falan guzel zamanlardi

Üst Alt