Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah'tan kaçtı yoksa Galatasaray kulübü bir kulüp kalmayacaktı belkide piyasada.

Kendi tarihimizin en büyük yöneticilik lekesi kendilerine aittir Avrupa'dan men yiyerek. Ali Sami yenin kemikleri sızlıyor olması gerekir herhalde.

Sahtekar politikacı iş adamı.

Edit: naif kandırmış renktaşlar bu konuda benim ile lütfen tartışmaya girmeyiniz. He he deyip geçin lütfen. Tşkler

Sneijderi ve drogbayi aldigini degilde burak ile selcugu zengin ettigini hatirliyorum.

Drogbayi cinliler bile aldi ama selcugu almadi cunku bizden fazla paran olmadi.

Kotu baskan ha kotu insan mi degilse bile art niyetli

46137

Büyük üstad şampiyonluğu kutladı mı ?

Ali beye anında bir tebrik mesajı atmıştı,herhalde paylaşmıştır ama bizim gözümüzden kaçmıştır

Borcu o dönemde kur üzerinden bankalarla anlaşıp sabit tutturdu bugünleri gördü demekki sırf bu hareketi bile son dönemde yaptığı çöp transferler ve Selçuk a yaptığı sözleşmeye kizamiyorum büyük bir kur kulfetinden kurtardı bizi keşke hocayla arası açılmasaydı ama Mustafa başkanda çok iyi gidiyor Ünal Aysal ın basket şubelerine sponsor olmasını beklerdim hiç yoktan

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başkanlığı, Terim'le olayları filan tartışılır da hakikaten Türk futbolunda gördüğüm aristokratlığı ve aroganlığı paçalarından akan tek yöneticiydi. Aysal'dan sonra Özbek'inden Koç'una kadar hakikaten para babası o kadar adam gördük, Aysal kadar ultra zenginliği zirvelerde yaşayan, en avam ortamlarda bile rakiplere üstten bakmayı becerebilen adam yoktu. Zamanında Koçlarla bağı olup da Türk futboluna bir şekilde müdahil olmuş insanlar içinde vizyon kelimesini her şeyiyle yaşayan ve yaşatan tek başkandı. Hele basket serisinin 7. maçına çıkmayacağımızı açıkladığı GS TV canlı yayını efsaneydi. Ne olursa olsun doğrusuyla yanlışıyla hayatımızda yer edindin başkan. Allah güzel ömürler versin.

Adaminin dibi. Büyük Baskan, keşke bi gün geri dönsen. Doyamadik be Baskan.

Hic unutamiyorum Almanlar bile kiskanip bu türkler Nasil Sneijderi, Drogbayi falan aliyorlar diyip duruyorlardi.

Yav Schalke‘nin sportif direktörü bile bizi UEFADA sikayet etmisti, Drogba transferinden dolayi.....

Yada Pedro Pinto ile CCN‘de verdigin canli Baglantin....

Moratta ile yedigin yemek, ve sonrasinda GSTV‘de verdigin Sneijder müjdesi...

Kadiköyde dik durup Soyuma odasinda „Kupamizi almadan gitmeyiz“ Demen...

Bize tekrar Elit takimi havasini verdigin icin cok tesekürler Baskanim.

Hey giydi Günler. Elbette hatalarin olmustur ama sen cok daha güzel bi Veda‘yi hak ediyordun.

46600

Kadın Basketbolu felan kapatsak demek ki hiç zarar etmeyeceğiz

Cidden erkek basketbol harici kapatılmalı full zarar şu tablo nedir rezillik

Üst Alt