Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…” - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

resmen 1970-80-90 ların siyasetçileri gibi konuşuyo

şunu yapacağız bunu alacağız bu tarihte alacağız

ama icraat 0

transfer yapmıyor birde üstüne gaf yapıyor fenevlilere eğlence doğuyor , neymmiş seksi kulübüzmüş

Başkan mümkünse konuşmasın. Bi de seçilirken ''Beni medyada hiç görmeyeceksiniz'' diyordu. Şaka gibi.

ulan 1 senesi doldu adamin , ilk senesinde sürünen takimi sampiyon yapti. bitmis tükenmis florya yine düzene sokuldu su dediklerinize bir bakin. sizin dediklerinizi fenerliler demedi Aysak baskana. neymis söz vermis de tutamamisda , yok efenm transfer nerdeymis. sanki kulübün icini iyi biliyorsunuz. söz verir tutat tutamaz. oda sözünü tutmayi istiyordur elbette ama hersey disardan göründügü gibi olmuyor. sonucta milyonlar harcamayip sampiyon olduk mu ? yine oluruz. Sliginide iyi bir sekilde tamamariz. millet para verip Selcuk gibi adamlari alirken biz bu isimleri bedava getirmedik mi ?ne diye yaygara yapip milletin huzurunu kaciriyorsunuz kardesim. Transfer yapmasada yapmaz mecbur mu sizi hersene iyi gitsekde gitmesekde mutlu etmeye ? cocuklarin mama istemesi gibi hersene transfer diyip aglayanlar 1 tane bile forma aliyorlarmi acaba merak ettim. kac para kulübe kazandiriyorda konusuyor bunlar ? yeter ya.... baskan su konusmaymis. karsinizdaki Galatasarayin Baskani önce saygili olmayi ögreneceksiniz.

Berk'in paylaştığı yazı mükemmel bu arada.

Ben hiç beklentide değilim bu sefer o yüzden rahatım. Geçen transfer dönemi de aynısını defalarca yaptı. Önümüzdeki hafta şu gün oluyor, şu hafta oluyor, o ay oluyor sonra tırt. Söyleme kardeşim otur oturduğun yerde, anlaş oyuncuyla, 1 saat kala çık açıkla yada kapa bildir.

Umarım gerekli transferler kampa yetişir ve MELO alınır! Şampiyonlar ligine gidiyoruz boru değil arkadaş. Başkanlığa geldiğinden beri çempiyıns için gerekli transferleri yapacağız dedi bakalım ne olacak. Birde çok televizyonlarda görmeyecektik seni Başkan maşallahın var vallahi. Bu sözünü hatırla Başkan ve Medya işini başkasına bırak.

ulan 1 senesi doldu adamin , ilk senesinde sürünen takimi sampiyon yapti. bitmis tükenmis florya yine düzene sokuldu su dediklerinize bir bakin. sizin dediklerinizi fenerliler demedi Aysak baskana. neymis söz vermis de tutamamisda , yok efenm transfer nerdeymis. sanki kulübün icini iyi biliyorsunuz. söz verir tutat tutamaz. oda sözünü tutmayi istiyordur elbette ama hersey disardan göründügü gibi olmuyor. sonucta milyonlar harcamayip sampiyon olduk mu ? yine oluruz. Sliginide iyi bir sekilde tamamariz. millet para verip Selcuk gibi adamlari alirken biz bu isimleri bedava getirmedik mi ?ne diye yaygara yapip milletin huzurunu kaciriyorsunuz kardesim. Transfer yapmasada yapmaz mecbur mu sizi hersene iyi gitsekde gitmesekde mutlu etmeye ? cocuklarin mama istemesi gibi hersene transfer diyip aglayanlar 1 tane bile forma aliyorlarmi acaba merak ettim. kac para kulübe kazandiriyorda konusuyor bunlar ? yeter ya.... baskan su konusmaymis. karsinizdaki Galatasarayin Baskani önce saygili olmayi ögreneceksiniz.

Taraftar oyuncak mı ? Ne demek söz verir tutamaz. Sen oraya buraya çık, şu hafta şunların hepsini alacağız, transfer şov yapacağız de sonra tırt. Çıkmasın televizyona vermesin demeç. Taraftar neden konuşuyor eleştiriyor şu an fikrin var mı ? Kim sokuyor taraftarı beklentiye ? Yalama oldu konuşa konuşa, söz vere vere. Başarı Fatih Terim sayesinde oldu kanatsız alternatifsiz oynadı be takım tüm sezon. Bağırdı kanatt kanat diye. Başta söylediğim gibi ''Beni televizyonda çok görmeyeceksiniz'' lafını unutmasın çekilsin kenara, başkası halletsin medya işlerini.

Böyle taraftara aslında hakikaten çıkıp tek kelime etmeyen başkan lazım. O zaman layıklarını bulurlar...

Böyle taraftara aslında hakikaten çıkıp tek kelime etmeyen başkan lazım. O zaman layıklarını bulurlar...

boş konuşacağına hiç konuşmasın daha iyi

ben yalancı adam sevmem sözünde durmayan boş vaatler veren geveze adamları da sevmem

sessiz ve derinden iş halleden adam severim

son fener maçında fener bi gol atsaydı şimdi aysal istifa diye bağıracaktı herkes

skor taraftarı olmayalım artık

bu takımın çok eksiği var

dany ve umut

bu mudur yani transferler

melo bile daha bizim olamadı

boş konuşacağına hiç konuşmasın daha iyi

ben yalancı adam sevmem sözünde durmayan boş vaatler veren geveze adamları da sevmem

sessiz ve derinden iş halleden adam severim

son fener maçında fener bi gol atsaydı şimdi aysal istifa diye bağıracaktı herkes

skor taraftarı olmayalım artık

bu takımın çok eksiği var

dany ve umut

bu mudur yani transferler

melo bile daha bizim olamadı

senin bahsettiğine göre tek bi adam tanıdım ben. 007 Haldun abimiz

hic bir transfer bitmedi baskan resmen dalga geciyor bizimle...

Bu adamı çok severdim ama "Terim TD iken bu adamı OKUMAYIN"!!.. Çok sinirli ve önyargılı yazıyor..

Bu yazıda haklı olduğu yerler var ama kendiyle çeliştiği yerler var

(Mesela Dany iyi olsa Galatasaray'a gelmez diyo ama yazının genelinde iyi oyuncuları Galatasaray'a getirin diyor :S )

Melo kalırsa yanında kim oynayacak? Muhtemelen Selcuk İnan, ve de Engin Baytar.

Abdullah Avcı Milli Takım’da ikisini de oynatmadı!

Neden?

Çünkü Galatasaray orta sahası Melo-Selçuk-Engin’le üretemiyor. Takım oynuyor gözüküyor patinaj çekiyor. Sıkı takımlara karşı bu orta saha gevşek kalır. Ya da tempo yapamaz! Ya da devamlılık sağlamaz.

Dikkat!

Avcı buraya dikkat çekti…

Heeeeeee

O yüzden gecen sezon derbiler dahil her takimi ezdik. :eek:

Osman Tanburacı hala ölmemiş mi lan. Avcı bir boka dikkat çekmedi. Allahım ne kadar beyinsiz bir adam yok yere sinirlendim şimdi.

mevkiine saygım var başkan.ancak sözünün eri,doğru ve dik duran bir başkan olmanı çok isterdim.

Ah başkan ah çok sabırsız ve heyecanlısın hep bundan oluyor söz vermeyecektin işte.

Üst Alt