Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…” - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

üstad o kolları nasıl şişirdin öyle o kadar olmasada olur gerçi

Burak 3 gün içinde imza atabilirim diyor.

Benim aklımda hala acabalar var?

Kaçar mı bu fiyata, bu kalite, Türk pasaportlu bir oyuncu? Bence kaçmaz.

İnşallah önümüzdeki hafta açıklanan isimlerden bir tanesi Burak Yılmaz olur.

Baskan iyi güzelde , bazi konularda daha cok sert olmasi gerek , Adnan Öztürk gibi. haa ben artik yaslandim bu islere sinirlenmem dogru degil derse onada saygi duyarim.ama ben Adnan Öztürk gibi baskan isterdim. Stad konusunda kesin ve kararli konusmasi gerek. fenerbahce laik oldugu yerde demesi bence son derece gereksiz bir aciklama. taraftarin tepkisini cekiyor böyle aciklamalarla. olasi bir kötü sezonda Adnan Polat'dan beter ederler. simdilik baskanin arkasindayim, olasi bir kötü sezon olursa yine arkasinda olurum ama durmadan fenere övgü ederse , SL ne laikler felan derse ozaman orda kal kardes der destegimi cekerim

Burak 3 gün içinde imza atabilirim diyor.

Benim aklımda hala acabalar var?

Kaçar mı bu fiyata, bu kalite, Türk pasaportlu bir oyuncu? Bence kaçmaz.

İnşallah önümüzdeki hafta açıklanan isimlerden bir tanesi Burak Yılmaz olur.

O değil kardeş dediğimiz Trabzon'un bizim teklif ettiğimiz 7 mil nakit + Culio'yu reddetip,Lazio'nun taksitli 5 milyon teklifini kabul etmesi...

Bu sefer çok umutluyum başkan sözünü tutacak bunu haftaya göreceğiz hepimiz.

O değil kardeş dediğimiz Trabzon'un bizim teklif ettiğimiz 7 mil nakit + Culio'yu reddetip,Lazio'nun taksitli 5 milyon teklifini kabul etmesi...

Bu yaptıkları kulübü zarara uğratmaktır. O 2 milyon euroluk farkı ceplerinden vermeleri lazım. Sonuçta babalarının malını değil Trabzonspor'un malını satıyorlar.

Burak bizde beyler rahat olun.. duyumcu değilim ha.. kaynak maynak sormayın.. ama çok inanıyorum buna

Gervinho bu sezon ne yaptı acaba o olabilir mi ? Yada Tevez ? Bana bunlardan ikisinden biri gibi geliyor. Çok takip edemedim hatta hiç edemedim askerdeydim bu sene o yüzden soruyorum.

dany umut melo hamit assaidi dembaBA...son bölge olarak ya sağ kanat ya orta sağa yada sol bek alternatifi alınır..sabri ve necatiyle sözleşme yenilenir.Culio ve pino/kazım/stancu dan birisi takıma katılırsa.seneye bomba gibi gireriz

hadi bakalim 30 hazirana kadar bekliyoruz bakalim neler olacak umarim sözünü tutar Gs baskani bi söz veriyorsa onu yerine getirmeli

Ünal Aysal Ünal Aysal oley oley oley !!!

bkz. : (üefa)

Üst Alt