Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…” - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Olm P'tesine kadar nasil dayanicaz simdi? Kafayi yerim ben. Meraktan catlicam ya. Resmen cin iskencesi :D

Ciddiyim askerdeydim takip edemedim acaba bunları alma durumu nedir diye sordum

Gervinho genel olarak çöptü (tam olarak takip ettiğim söylenemez ama...)

Tevez ise Bayern Münih maçında oyuna girmeyi reddetti. Son 10-20 dakikaydı ve geridelerdi sanırım. Ondan sonra Mancini affetmedi onu. Premier Lig'in bitimine 6-7 hafta kala (yanılmıyorsam) affetti ve Tevez oynamaya başladı. Norwich'e karşı hattrick yaptı hatta. Döndükten sonraki ilk 3 maçından biriydi Norwich maçı.

Gervinho genel olarak çöptü (tam olarak takip ettiğim söylenemez ama...)

Tevez ise Bayern Münih maçında oyuna girmeyi reddetti. Son 10-20 dakikaydı ve geridelerdi sanırım. Ondan sonra Mancini affetmedi onu. Premier Lig'in bitimine 6-7 hafta kala (yanılmıyorsam) affetti ve Tevez oynamaya başladı. Norwich'e karşı hattrick yaptı hatta. Döndükten sonraki ilk 3 maçından biriydi Norwich maçı.

Sağol o zaman Gervinho bize çok yakın :'(

acaba temmuza sarkıcak olan transfer euro2012 de hala oynamaya devam eden bir yıldızmı :p

30 Haziran Cumartesi 00:00'a kadar sabırla beklerim inşallah beklediğimiz isimler gelir.

Dany - Umut - Melo - Assiadi

başkan zaten 4-5 transfer dedi. Yabancı forvet transferi de temmuza sarkar.

Dany - Umut - Melo - Assiadi

başkan zaten 4-5 transfer dedi. Yabancı forvet transferi de temmuza sarkar.

Danny zaten Euro 2012'nin basladığı gün transfer edildi. Melo'da gecen sene kiralık olarak formamızı giydi ve alınırsa bonservisi alınacak. Yani yeni transfer sayılmamalı. Umut ve Assaidi tamam ama yeni transfer diye Danny ve Melo'da tanıtılacaksa taraftarı kandırmıs olur baskan.

Benim tahminim; Assaidi,Umut,Hamit,Demba Ba

5 gün atmış :) neyse geç olsun toplu olsun nokta atışlar olsun gövde gösterisi yapılsın mümkünse Aziz Yıldırım'ın ceza yediği saatlerde olsun keyiflenelim :)

Danny zaten Euro 2012'nin basladığı gün transfer edildi. Melo'da gecen sene kiralık olarak formamızı giydi ve alınırsa bonservisi alınacak. Yani yeni transfer sayılmamalı. Umut ve Assaidi tamam ama yeni transfer diye Danny ve Melo'da tanıtılacaksa taraftarı kandırmıs olur baskan.

Benim tahminim; Assaidi,Umut,Hamit,Demba Ba

Melo alınsında 10 yeni transfere bedel :SS: meloyla kandıracak diyorsan varsın kandırsın..

Üst Alt