Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

FUTBOLU PROFESYONELLER YÖNETECEK

“Benim futbola dönük bir tecrübesizliğim var. Önemli olan bu tip sistemleri yöneten insanları göreve getirmektir.”

FUTBOLLA ilgili tecrübesizliğinin olduğu hatırlatılması üzerine Aysal, “Benim belki futbola dönük bir tecrübesizliğim var. Bu konuda fazla iddialı olduğumu söyleyemem. G.Saray Kulübü`nün gayrimenkulleri, şirketleri, yatırımları, alacakları, borçları var. Burayı yönetmek başlı başına bir iş. Bu tip sistemleri yöneten insanların görevi, bu işleri en iyi şekilde yönetenleri bulup getirmektir” diye konuştu. Ünal Aysal, adı geçen teknik direktör ve futbolcularla ilgili olarak da şunları söyledi: “Takdir edersiniz ki, şu anda bize bir görev verilmedi. Bir inisiyatif kullanmak tedbirsizlik olur.”

Niye görüşmediğini anlamışsınızdır..Bilmediği işe kalkışmıyor.Rahat olun.

Cevap: Ünal Aysal: "Bugüne kadar hiçbir teknik direktör ve oyuncu ile görüşmedim"

Abi hiç korumaya geçmicem ünal aysalı :) diğerleri gibi konuşmayı bil biraz taraftar onu bekliyor :)

Ya görüşse bile heralde görüşmedim diyecek, adam görüştüm dese tonla spekülasyon olacak mutlaka görüşmüşlerdir bizi esas ilgilendiren inş doğru ismi getirirler

Helal olsun herkes işini yapsın Başkan dediğin adam niye kafasına göre transfer yapsın ki..

Gelecek T.d'e haksızlık olurdu..

Haluk yürekli twitterında gerçektende Terimle görüşülmediğini ama Geretsle görüşülüp el sıkışıldığını bildiğini yazmış??

Haluk yürekli twitterında gerçektende Terimle görüşülmediğini ama Geretsle görüşülüp el sıkışıldığını bildiğini yazmış??

Gerets'i bekleyecek zamanımız mı var yahu. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum. Fatih Terim boştayken Gerets mi gelir?

direk değilde endirek lafı canımı sıkıyor..

günden güne maalesef endişelerim artıyor..

umarım bu haber doğru değildir.. :(

direk değilde endirek lafı canımı sıkıyor..

günden güne maalesef endişelerim artıyor..

umarım bu haber doğru değildir.. :(

Doğru. Defalarca anlattım ama bir daha anlatayım. Fatih Terim seçim malzemesi olmak istemediği için bu açıklama. geldi. Oysa ki zaten anlaşıldı Terim'le.

can sIkIcI bir durum, Tugrul abimize katilmamak elde mi sanki

tamam öyle diyorsun ama ''direk yada endirek lafı''..

ne ben ne de benim adıma demektir..

Tamam sen takılma o direk lafına falan. İşte orada demek istediği, Fatih Terim bizimle görüşmedi. Yani ne benimle ne de başkasıyla. Ama görüşüldü. Bu biliniyor. Terim gizli olmasını istiyor sadece. Seçim malzemesi olmak istemiyor.

Neden böyle bir ortamda Aysal çıkıp da kimseyle görüşmedik desin. Seçim var, başkan belli olacak, TD lazım. Görüşmen çok normal. Neden gereksiz yere çıkıp görüşmedim diyor. Çünkü Fatih Hoca'dan mesaj geldi. Ben seçim malzemesi olmak istemiyorum dedi. Çünkü bir gün önce Şansal bas bas bağırıyordu. Rıdvan'da biliyor anlaşıldığını ama sessiz kaldı hocaya ayıp olmasın diye. Ünder zaten olumlu tepki verdi. Kesinleşsin açıklarım dedi. Ayrıca başka adamları bekleyecek zamanımız yok

can sIkIcI bir durum, Tugrul abimize katilmamak elde mi sanki

eyvallah kardeşim benim..

Tamam sen takılma o direk lafına falan. İşte orada demek istediği, Fatih Terim bizimle görüşmedi. Yani ne benimle ne de başkasıyla. Ama görüşüldü. Bu biliniyor. Terim gizli olmasını istiyor sadece. Seçim malzemesi olmak istemiyor.

inşallah dediğiniz gibidir..yani endişelerimi(mizi) anladığınızı sanıyorum,saatlerce burda seçim 14 ünde değil 7 isinde tartışması yapıldı,sebebi belli,kaybedecek hiç vaktimiz yok,eğer ki hiç bir hazırlık yapılmıyor yada yapılmadıysa,seçim bekleniyorsa çok insan,çoğumuz inanılmaz hayal kırıklığına girecek..umarım aysal ve ekibi bunun farkındadırlar çünkü çoğu taraftar onlara bel ve umut bağlamış durumda,sorumluluklarının farkına varmışlardır umarım..çocuk gibi olacak ama ben en azından kendi adıma konuşayım eğer hazırlıksız iseler nefret ve öfkenin yanında sanırım birde ''küserim'',hislerimi en iyi bu kelime açıklıyor..

eyvallah kardeşim benim..

inşallah dediğiniz gibidir..yani endişelerimi(mizi) anladığınızı sanıyorum,saatlerce burda seçim 14 ünde değil 7 isinde tartışması yapıldı,sebebi belli,kaybedecek hiç vaktimiz yok,eğer ki hiç bir hazırlık yapılmıyor yada yapılmadıysa,seçim bekleniyorsa çok insan,çoğumuz inanılmaz hayal kırıklığına girecek..umarım aysal ve ekibi bunun farkındadırlar çünkü çoğu taraftar onlara bel ve umut bağlamış durumda,sorumluluklarının farkına varmışlardır umarım..çocuk gibi olacak ama ben en azından kendi adıma konuşayım eğer hazırlıksız iseler nefret ve öfkenin yanında sanırım birde ''küserim'',hislerimi en iyi bu kelime açıklıyor..

Endişelenme bu kadar. Gerets Haziran'daki milli maça odaklandığını açıkladı. Fas kimle karşılaşıyor. Cezayir'mi ne o maça odaklanmış. Nasıl getircen o adamı. İmkanı yok. Lucescu zaten nazlı.

Bak Onur Yılmaz adlı arkadaş dün yaptı bu tespiti. Bu açıklama geldikten sonra Fatih Terim'in geleceği kesinleşmiştir. Çünkü oldukça zamansız, yersiz bir açıklamaydı. Hiç gerek yoktu. Medya da bunu biliyor. Bilmezler mi Terim'le anlaşıldığını. Ama üztüne gitmiyorlar ki reytingler azalmasın. Her gün başka isim daha çok reytingdir.

Adnan Öztürk ne yaptığını yapacağını bilen bir adam gibi duruyor.O yüzden O ve Ali Dürüst olduktan sonra benim içim rahat.Bunlar ne yapılması gerektiğinin farkında olan insanlar boşa telaş yapıyorsunuz.

Ünal aysal ne yapsa ne dese iyiye yorumlanıyor. neden böyle bu durum :)

Hayırlı olsun başarılar Başkan 3 sene daha şans vermek lazım umarım hatalarından ders almışsındır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt