Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim' le anlaştı.

Fatih Terim'in takımımız ve ülke futboluna kazandırdıklarını elbette kimse inkar edemez. Ancak 2.Fatih Terim dönemi diye bir dönem de var biliyorsun Onur. O günleri hatırlayınca insan duraksamadan edemiyor.

O konuda haklısında.F.Terim'i sadece o dönemle hatırlayanlar,başarılarını hiçe sayanlar var.

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Fatih Terim'e sıcak bakma olayım sadece şundan; Florya'nın tek patronu olur. Oynamayan oyuncuların kafasını kırar, mesela Servet'in burnunu fln kırar çok rahat. Hakan Balta'nın poposuna tekmeyi basar. Kısaca takımda formayı hak etmeyen adam olmaz. Şimdi ki futbolcular, teknik direktörü de takmıyor. Son dakikalarda maç verme sebebimiz de budur. Eğer bu Adnan'la çalışacaksa, Adnan diğerlerine yaptığı gibi Fatih Terim'e dümen yapamaz. Fatih Terim önce küfürü, sonra istifayı anında basar. Ama zaten hangi hoca gelirse gelsin, bu takımın toparlanma süreci 2 yıl, şampiyonluk ise 5 yıldan aşağı çok zor.
Aynen katılıyorum..Balta falan yapsın bakalım öyle hatalar..Terim adamı ne yapıyor..Sercan'ında dediği gibi şuanda bizde hocayı takan yok..Çoğu oyuncumuz vurdum duymaz oynuyor..

mancini2398.jpg

2. gelişinde kötü oldu diye 3. gelişindede kötü olacak diye bişey yok. eğer bu klübe reform ve değişim gerekiyorsa Fatih Terimsiz bu iş düşünülemez....

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim' le anlaştı.

Fatih Terim'in takımımız ve ülke futboluna kazandırdıklarını elbette kimse inkar edemez. Ancak 2.Fatih Terim dönemi diye bir dönem de var biliyorsun Onur. O günleri hatırlayınca insan duraksamadan edemiyor.

Tabiki biliyorum ama o dönemi sadece Fatih Terim´in üzerine yikmak haksizlik olur. Mesela Rui Costa´yi istedi yönetim alamadi, Nuno Gomez´i istedi yönetim alamadi, Fiorentina´dan Italyan bir golcü istedi (adini unuttum) yönetim alamadi. Listesindeki 10. alternatifleri alabildiler hep. Mesela Fatih Terim´in gercekten Abdullah,Balic,Revivo,Cristian icin Canaydin´a yalvardigini düsünüyormusunuz? Ben ihtimal dahi vermiyorum.

Onun disinda Fatih Terim´in de basarisiz olma hakki vardir diye düsünüyorum. Biz Fatih Terim´i efsanelestirirken robotlastirdik. Insan oldugunu unuttuk. Bircok efsane TD yanlis kararlar almistir mutlaka, hata yapmistir, sampiyon olamamistir hatta 6.-7. olmustur. Ferguson olmadi mi?

sende mi ünal aysal, sende mi ???!!! fatih terim 2 kere geldi, bir daha gelmesin lütfen ...ikinci gelisinde hem gs'yi hem de milli takimi bitirdi...hala toparlanamiyoruz...allah askina genc ve gelecek vaad eden bir td ile anlasin...artik yeni yüzler görmek istiyorum...heyecan duymak istiyorum...genclere önem veren, global futbol piyasasini takip eden bir td istiyorum...!!! cok mu zor yahu böyle birisini getirmek ??!!

neden hep terim ismi ön plana atiliyor ??!!

sende mi ünal aysal, sende mi ???!!! fatih terim 2 kere geldi, bir daha gelmesin lütfen ...ikinci gelisinde hem gs'yi hem de milli takimi bitirdi...hala toparlanamiyoruz...allah askina genc ve gelecek vaad eden bir td ile anlasin...artik yeni yüzler görmek istiyorum...heyecan duymak istiyorum...genclere önem veren, global futbol piyasasini takip eden bir td istiyorum...!!! cok mu zor yahu böyle birisini getirmek ??!!

Milli Takimi Avrupa 3. yapti. Gercekten de baya bitirmis Milli Takimi :)

1-fatih terim

2-ersun yanal

Hiçbirşey yapmasa bile psikolojik olarak bitmiş Arda´yı yeniden kazandırır.Cidden Fatih Hocanın gelişi ile bambaşka bir Arda izleyebiliriz seneye.

Milli Takimi Avrupa 3. yapti. Gercekten de baya bitirmis Milli Takimi :)

nasil 3.oldugumuzu sen izlemedin galiba ?? hak ederek mi olduk gercekten, yoksa her maci son dakikalarda sans yanimizda olmasindan dolayi mi kazandik ?? her mac ezik oynadi milli takim ama son 5-10 dakika da attigimiz goller ile kazandik hep...ben avrupa 3.lügünü baz almam, alamam...oynanan futbola bakarim...maalesef son gs ve milli takim dönemi hci ümit vermiyor...!!!

tek iyi oynadigimz mac 3.lük maciydi onu da kaybettik zaten...

Bu hafta Adnan Polat´in secim cagrisi yapacagina inaniyormuyuz? Yani öyle bir ihtimal var mi? Inanilmaz bir baski olustu gerci artik. Ne kadar dayanir bilemem.

bişeyler olacaksa şimdiden olsun artık, F.Terim yada başka biri ama bişeyler yapılmalı önümüzdeki senenin takımı şimdiden kurulmalı bu sessizlik çok can sıkıcı...

Bende Fatih Terimden iyisi kimi bekliyoruz çok merak ediyorum , Wenger mi , Mourinho mu ?? :eek:

nasil 3.oldugumuzu sen izlemedin galiba ?? hak ederek mi olduk gercekten, yoksa her maci son dakikalarda sans yanimizda olmasindan dolayi mi kazandik ?? her mac ezik oynadi milli takim ama son 5-10 dakika da attigimiz goller ile kazandik hep...ben avrupa 3.lügünü baz almam, alamam...oynanan futbola bakarim...maalesef son gs ve milli takim dönemi hci ümit vermiyor...!!!

tek iyi oynadigimz mac 3.lük maciydi onu da kaybettik zaten...

Kardesim Türkiye´nin bundan evvel bir sistemi varmiydi Allah askina ya? Avrupa Sampiyonasina gidemiyorken Avrupa´da yari final oynadik. Öyle ya da böyle. Bu basarilari neden hep Fatih Terim yakaliyor? Bunun bir aciklamasi olmali. Böyle basarilar sansla aciklanamaz. Profesyonel futbol bu. Fatih Terim öncesinde Türkiye acayip bir futbol oynuyordu da benim mi haberim yok? Her sampiyonaya banko katilan bir ülkemiydik?

Hatasıyla sevabıyla o bizim evladımızdır. Gerekirse kahrınıda çekeriz, cefasınıda..Sahadaki sonuçları bir kenara atıyorum, G.Saraylılık duruşunu bile özlemedikmi Fatih Hocanın? Haftalardır acı çekiyoruz, kim halimizi anlıyor peki? Adnan Polat bizimle resmen oynuyor; bir övüyor, ertesi gün eleştiriyor. Samimi değil, bizi zerre kadar düşünmüyor...Açılışa seyirci almaktan korkan Adnan Polat değilmi, sonra sizi emniyete ihbar edeceğim diyen Polat değilmi...Ya Hagi, bir gün olsun taraftara mesaj verdimi. Hala ona olan sevgimizi sömürüyor.. Peki biz hala bunların yanında Fatih Terim' i mi tartışıyoruz burada...

tamam, bu sene düsmezsek seneye kesin düseriz artik. Bu haber'e en cok Zan, Servet, Balta sevinmistir. Ömür boyu sözlesme imzalarlar bizle artik FT sayesinde.

Zan, Servet, Balta, Sabri, Tümer bu 5'li ayaklari kopsa dahi oynarlar seneye,geri kalan oyunculari da siz doldurun artik, Ceyhun Eris gibi Yusuf Simsek gibi oyuncularlar.

Bu hafta Adnan Polat´in secim cagrisi yapacagina inaniyormuyuz? Yani öyle bir ihtimal var mi? Inanilmaz bir baski olustu gerci artik. Ne kadar dayanir bilemem.

dayanip dayanmama gibi birsey yok, bir insanda onur varsa cikip secime gidiyorum der, sence dedigim sey var mi Yalanci Polat'ta?

Kardesim Türkiye´nin bundan evvel bir sistemi varmiydi Allah askina ya? Avrupa Sampiyonasina gidemiyorken Avrupa´da yari final oynadik. Öyle ya da böyle. Bu basarilari neden hep Fatih Terim yakaliyor? Bunun bir aciklamasi olmali. Böyle basarilar sansla aciklanamaz. Profesyonel futbol bu. Fatih Terim öncesinde Türkiye acayip bir futbol oynuyordu da benim mi haberim yok? Her sampiyonaya banko katilan bir ülkemiydik?

tamamda renkdas...haklisin terim tr nin en basarili td'si ...ama hatalarini da örtbaz edemeyiz...yanlis futbolcu tercihleri apacik ortada...milli takimda ve gs de aldigi oyunculari biliyorsunuz...son dönemlerde cok kötü futbol oynatiyordu...milli takimda bile böyle oynatan bir td'den (her istedigi yerli oyuncuyu alabiliyor) gs nin elindeki kadro ile ne kadar basarili olabilir ki ?? ayrica ban sarr, almaguer, tamas vs transferlerini unutmadim...sonra takimin en iyi oyuncusu felipe'yi harcamadi mi egosu yüzünden (tipki simdi hagi'nin misimovic'de yaptigi gibi ?!) ...ben sahsen ersun yanal'in milli takima daha güzel futbol oynattigini düsünüyorum...ama bir h.sükür takintisi yüzünden adami istifaya zorladilar...

terim 2-3 mac basarili olamasin tartismalar yeniden alevlenir...cok cabuk yipranir...gelcek hoca bir heyecan getirmeli..yeniden baslangic olmali...ayni FR nin geldigi dönem gibi....bence terim artik yurtdisinda bir takim calistirmali, ben sahsen türk futbol severi olarak terimin avrupa da bir takim devralmasini ve avrupayi inletmesini istiyorum...tr'de misyonunu doldurdu artik...

bize genc, dinamik basariya ac bir td lazim...tercihim tük olmasi...avci en iyi secim'dir bence...bak fb aykut'u getirdi adam sampiyonluga oynuyor...

Üst Alt