Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Adnan polatı oradan indiremezler, bu başkan neyin inadında bilmiyorum, rant olduğunu düşünmek istemiyorum bile eğer böyle birşeyse vay halimize, yok bukadar başarısız anılmak istemiyorsa, ve en azından seneye adam gibi bir başarı elde edip, mesela şampiyon yaparak seçime gitmek istiyorsa diye düşündüm, adam da seneyede bir hazırlık yokki, ayrıca avrupada bile olamayan takıma oyuncu almak daha da zor, üstünel olmadan aldıkları oyuncuları da gördük.

Herkesin saygı duyduğu böyle Dünya çapında bir TD,lider,taktik dehası ve vizyonu bu kadar geniş bir adam tartışılıyor ve beğenilmiyor ya inanılır gibi değil.Onları geçtim .Yerli kalitemiz yok yhaa diye ağlıyoruz .O yerlileri Terim´den başka kimse ikna edemez .Arda´yı Fatih Terim´den başka kimse birdaha kazandıramaz.Galatasaray´ı kurtaracak en iyi kişi Fatih Terim´dir ve bütün olanaklar verilerek uzun süreli bir sözleşme imzalanmalıdır.

Herkesin saygı duyduğu böyle Dünya çapında bir TD,lider,taktik dehası ve vizyonu bu kadar geniş bir adam tartışılıyor ve beğenilmiyor ya inanılır gibi değil.Onları geçtim .Yerli kalitemiz yok yhaa diye ağlıyoruz .O yerlileri Terim´den başka kimse ikna edemez .Arda´yı Fatih Terim´den başka kimse birdaha kazandıramaz.Galatasaray´ı kurtaracak en iyi kişi Fatih Terim´dir ve bütün olanaklar verilerek uzun süreli bir sözleşme imzalanmalıdır.

Aynen katiliyorum.

aynen katiliyorum.mesela hamiti ancak fatih terim getirebilir.mehmet ekici ,tunay torun vs vs vs

F.Terim de kurtarıcı felan değildir.Kendisi 1.Hagi döneminin bir önceki TD'si dir.Hagi de onun gibi 2. kez denenmiştir.Hatada ısrar etmeye gerek yok.

Milliyet gazetesi Ekonomi sayfası yazarı Murat Sabuncu' nun mali kongre öncesi Adnan Öztürk ile yapmış olduğu söyleşiyi dikkatle okumanızı tavsiye ederim..Dikkat çekici noktalar var, hafta sonu büyük sürprizler olacağa benziyor..Haydi büyük cimbomlular, ayağa kalkmanın zamanıdır şimdi...

https://ekonomi.milliyet.com.tr/-sari...83/default.htm

F.Terim'in de 2. gelişi de kayıp geçen senelerdir. Bu sene gibi

Ben bi fark görmüyorum.

Kapasitesi olan bir Teknik adamdan bahsediyoruz ama. Fatih Terim´in yaptiklarini, karakterini, iddiasini, herseyini biliyoruz. 1 kere basarisiz olmus olabilir, benim icin önemli degil. Herkes oluyor. Abartmamak lazim. Digerlerinin basarili olma ihtimalleri daha mi fazla Terim´den? Sanmiyorum. Fatih Terim´in kisa vadede basarili olma sansi daha fazla kesinlikle. Terim mi daha büyük risktir, Avci mi? 3-4 yenilgide Terim´in mi arkasinda durulur, Avci´nin mi?

Milliyet gazetesi Ekonomi sayfası yazarı Murat Sabuncu' nun mali kongre öncesi Adnan Öztürk ile yapmış olduğu söyleşiyi dikkatle okumanızı tavsiye ederim..Dikkat çekici noktalar var, hafta sonu büyük sürprizler olacağa benziyor..Haydi büyük cimbomlular, ayağa kalkmanın zamanıdır şimdi...

https://ekonomi.milliyet.com.tr/-sari...83/default.htm

Adnan Öztürk: "Sari kirmizi Türkler mali kongrede Polat´i ibra etmeyecek. Mali kongre Galatasaray icin yeni bir milat olacak."

Kapasitesi olan bir Teknik adamdan bahsediyoruz ama. Fatih Terim´in yaptiklarini, karakterini, iddiasini, herseyini biliyoruz. 1 kere basarisiz olmus olabilir, benim icin önemli degil. Herkes oluyor. Abartmamak lazim. Digerlerinin basarili olma ihtimalleri daha mi fazla Terim´den? Sanmiyorum. Fatih Terim´in kisa vadede basarili olma sansi daha fazla kesinlikle. Terim mi daha büyük risktir, Avci mi? 3-4 yenilgide Terim´in mi arkasinda durulur, Avci´nin mi?

A.Avcı gelmeyeceği için sorun yok.

Adnan Polat' ın uykularının kaçtığına eminim, 1 haftadan az kaldı hesap sorulma saatine..Ne güzel stad, riva, tüzük diye oyaladı hepimizi aylardır ama artık deniz bitti..Yönetim içersinde ki parçalanma ve sportif dibe vurmuşluk mali kongrede mutlaka masaya yatırılacak ve gereken yapılacaktır.

Üst Alt