Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim'le anlaştı iddiası!

Hatasıyla sevabıyla o bizim evladımızdır. Gerekirse kahrınıda çekeriz, cefasınıda..Sahadaki sonuçları bir kenara atıyorum, G.Saraylılık duruşunu bile özlemedikmi Fatih Hocanın? Haftalardır acı çekiyoruz, kim halimizi anlıyor peki? Adnan Polat bizimle resmen oynuyor; bir övüyor, ertesi gün eleştiriyor. Samimi değil, bizi zerre kadar düşünmüyor...Açılışa seyirci almaktan korkan Adnan Polat değilmi, sonra sizi emniyete ihbar edeceğim diyen Polat değilmi...Ya Hagi, bir gün olsun taraftara mesaj verdimi. Hala ona olan sevgimizi sömürüyor.. Peki biz hala bunların yanında Fatih Terim' i mi tartışıyoruz burada...

Ümit Davala,Bülent Korkmaz şimdi Hagi & Tugay, oynarken Hasan Şaş bunlarda bizim evladımızdı ama neler yaptık.Tabeladaki sonuç iyi olmazsa 3ncü Fatih Hoca dönemide gayet kısa sürer.Fatih HOca şu durumdaki Galatasaray için 10 numara tercihtir bencede ama biraz sendelerse kimse sabretmez, medyanın gazıyla çalışan taraftarımız bir efsaneyi daha çiğ çiğ yer.

Terim'le anlaştıysa kalsın,olmasın başkan filan.Leş bir tercih.

aynen ...terim gelcegine (ne kadar elestirsem ve nefret duysamda) bir dönem daha polat'a katlanirim...belki ümit vaadeden heyecan yaratan bir td ile anlasir...zaten kalmak istiyor ise mecbur yapacak bunu...kadroyu da bastan asagiya yenilemek durumunda...

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim' le anlaştı.

Tabiki biliyorum ama o dönemi sadece Fatih Terim´in üzerine yikmak haksizlik olur. Mesela Rui Costa´yi istedi yönetim alamadi, Nuno Gomez´i istedi yönetim alamadi, Fiorentina´dan Italyan bir golcü istedi (adini unuttum) yönetim alamadi. Listesindeki 10. alternatifleri alabildiler hep. Mesela Fatih Terim´in gercekten Abdullah,Balic,Revivo,Cristian icin Canaydin´a yalvardigini düsünüyormusunuz? Ben ihtimal dahi vermiyorum.

Onun disinda Fatih Terim´in de basarisiz olma hakki vardir diye düsünüyorum. Biz Fatih Terim´i efsanelestirirken robotlastirdik. Insan oldugunu unuttuk. Bircok efsane TD yanlis kararlar almistir mutlaka, hata yapmistir, sampiyon olamamistir hatta 6.-7. olmustur. Ferguson olmadi mi?

Bahsettiğin golcü Chiesa sanırım. İstediği futbolcuların tamamı alınamamıştır belki ama, bir Frank de Boer, Abel Xavier de fena oyuncular değildi. Kaldı ki şampiyon takımı teslim almıştı ve o takımdan kimseyi bırakmadı. Kardoyu sıfırlamak yerine takımın üzerine takviyeler yapabilirdi. Bu operosyonun bedeli ağır oldu.

Sonuç olarak Terim'i hiç istemiyor değilim ama çekincelerim de yok değil.

aynen ...terim gelcegine (ne kadar elestirsem ve nefret duysamda) bir dönem daha polat'a katlanirim...belki ümit vaadeden heyecan yaratan bir td ile anlasir...zaten kalmak istiyor ise mecbur yapacak bunu...kadroyu da bastan asagiya yenilemek durumunda...

Niye biri tarihinin en parlak dönemine imza attığı için,diğeri en rezil döneme imza attığı içinmi?

tamamda renkdas...haklisin terim tr nin en basarili td'si ...ama hatalarini da örtbaz edemeyiz...yanlis futbolcu tercihleri apacik ortada...milli takimda ve gs de aldigi oyunculari biliyorsunuz...son dönemlerde cok kötü futbol oynatiyordu...milli takimda bile böyle oynatan bir td'den (her istedigi yerli oyuncuyu alabiliyor) gs nin elindeki kadro ile ne kadar basarili olabilir ki ?? ayrica ban sarr, almaguer, tamas vs transferlerini unutmadim...sonra takimin en iyi oyuncusu felipe'yi harcamadi mi egosu yüzünden (tipki simdi hagi'nin misimovic'de yaptigi gibi ?!) ...ben sahsen ersun yanal'in milli takima daha güzel futbol oynattigini düsünüyorum...ama bir h.sükür takintisi yüzünden adami istifaya zorladilar...

terim 2-3 mac basarili olamasin tartismalar yeniden alevlenir...cok cabuk yipranir...gelcek hoca bir heyecan getirmeli..yeniden baslangic olmali...ayni FR nin geldigi dönem gibi....bence terim artik yurtdisinda bir takim calistirmali, ben sahsen türk futbol severi olarak terimin avrupa da bir takim devralmasini ve avrupayi inletmesini istiyorum...tr'de misyonunu doldurdu artik...

bize genc, dinamik basariya ac bir td lazim...tercihim tük olmasi...avci en iyi secim'dir bence...bak fb aykut'u getirdi adam sampiyonluga oynuyor...

Tabiki bu senin tercihin ve istegindir. Saygi duymak gerekir. Ersun Yanal´a karsi degilim, Avci´ya da karsi degilim ama kredilerinin Fatih Terim´den az olacagini düsünüyorum. Su anda 20 futbolcu gönderip 20 futbolcu alamayiz. O maddi güc bizde yok. Bu yapilanmayi 3 seneye yayacagiz mecburen. Bu sürec icerisinde mevcut kadrodan bazilariyla devam etmek zorundayiz. (Arda,Servet,Kazim,Yekta,Sabri vs) Bu oyunculari cok iyi taniyan bir TD Fatih Terim. Yapilanmayi yaparken de basarili olabiliriz diye düsünüyorum. Bocalamayiz bence. O yüzden Fatih Terim´i istiyorum. Fatih Terim inanilmaz iddiali bir kisiliktir. Onun bu iddiasi ve durusu camiayi ayaklandirabilir.

Dünya üzerinde Lucescu'dan Gerets'den Terim'den başka hoca yok anasını satayım.Bu nasıl bir kafa yapısıdır anlamak güç.Bu takıma asıl yabancı başkan ve yabancı yöneticiler lazım.Bıktım bu abidik gubidik icraatlerden.

İnan Yılmaz;2284932[COLOR="red"' Alıntı:
]Dünya üzerinde Lucescu'dan Gerets'den Terim'den başka hoca yok anasını satayım.[/COLOR]Bu nasıl bir kafa yapısıdır anlamak güç.Bu takıma asıl yabancı başkan ve yabancı yöneticiler lazım.Bıktım bu abidik gubidik icraatlerden.

Bu konuda size hak veririm

Ama terime bu takımı baltalayan insan olarak yaftalamak,hocalığını sorgulamak,el insaf

Niye biri tarihinin en parlak dönemine imza attığı için,diğeri en rezil döneme imza attığı içinmi?

f.terimden baska td yok mu su dünyada ?? hep terim hep terim...terim'in ne oynatacagini asagi yukari biliyoruz hepimiz...servet, zan, balta, kazim, sabri gibilerini ilk 11'de görmek is-te-mi-yo-rum !!!

Cevap: Ünal Aysal Fatih Terim' le anlaştı.

Bahsettiğin golcü Chiesa sanırım. İstediği futbolcuların tamamı alınamamıştır belki ama, bir Frank de Boer, Abel Xavier de fena oyuncular değildi. Kaldı ki şampiyon takımı teslim almıştı ve o takımdan kimseyi bırakmadı. Kardoyu sıfırlamak yerine takımın üzerine takviyeler yapabilirdi. Bu operosyonun bedeli ağır oldu.

Sonuç olarak Terim'i hiç istemiyor değilim ama çekincelerim de yok değil.

Hic hata yapmadi demedim zaten kardesim. Hata yapmistir, dediklerin dogru. Bende söyledim hata yaptigini ama yapabilir yani. Robot degil ki bu adam. Yanlis yapilanma yapmistir, yanlis kararlar vermistir. Dünyada olabilir böyle seyler. Sonucta bizi sokaga döken tek TD´dir Türkiye´de. Bundan sonra da dökecek tek TD´dir. Bunu herkes görecek. Hiddink ve digerleri bu basarilari yakalayamayacak. Takimlar da yakalayamayacak ( uzun bir süre )

Tabiki bu senin tercihin ve istegindir. Saygi duymak gerekir. Ersun Yanal´a karsi degilim, Avci´ya da karsi degilim ama kredilerinin Fatih Terim´den az olacagini düsünüyorum. Su anda 20 futbolcu gönderip 20 futbolcu alamayiz. O maddi güc bizde yok. Bu yapilanmayi 3 seneye yayacagiz mecburen. Bu sürec icerisinde mevcut kadrodan bazilariyla devam etmek zorundayiz. (Arda,Servet,Kazim,Yekta,Sabri vs) Bu oyunculari cok iyi taniyan bir TD Fatih Terim. Yapilanmayi yaparken de basarili olabiliriz diye düsünüyorum. Bocalamayiz bence. O yüzden Fatih Terim´i istiyorum. Fatih Terim inanilmaz iddiali bir kisiliktir. Onun bu iddiasi ve durusu camiayi ayaklandirabilir.

ünal aysal gelince 100m dolar getirecek demedi mi inan kirac ? basarsin parayi..ne kadar kaliteli veya gelecek vaad eden yerli oyuncu varsa alirsin...mevcut kadrodakileri postalarsin...3-4 kaliteli yabanci alirsin ilk sezon icin, baslarina avci'yi koyarsin, sampiyon olursan veya ilk 2'ye girersin...2. sezonda ise yaramayanlari yollayip üstüne takviye yaparsin ve önümüzdeki 5-10 sene lige ambargo koyarsin....bu benim düsüncem...

servet, balta, zan gitmeli...sabri, kazim en iyi ihtimal yedek, arda zaten gidecek...yani böylece terimin tanidig oyuncular yok ve gelmesine de bir neden göremiyorum bence...

f.terimden baska td yok mu su dünyada ?? hep terim hep terim...terim'in ne oynatacagini asagi yukari biliyoruz hepimiz...servet, zan, balta, kazim, sabri gibilerini ilk 11'de görmek is-te-mi-yo-rum !!!

Bu konuda yorumumu yaptım,Galatasarayın ufku bu olmamalı,kuyruk her sıkıştığında Terim.

Bu konuda size hak veriyorum

Ama hocalığına saygı duyarım

valla Fatih hocayı çok severim ama bende gelmesine karşıyım. Fatih hocanın Galatasaray daki ilk döneminde elde ettiği başarıda oyuncuları daha akdeniz oyunlarından beri tanıyor olmasının büyük etkisi vardı. 2.döneminde türkiye de ne kadar gereksiz topçu varsa takıma almıştı. Şimdi gelirse heralde bir arkadaşın dediği gibi Tümer, Gökdeniz falan gibi tanıdğı eski topçuları takıma toplar. Bu takım zaten dipte kim gelse daha başarılı olur. bari geleceği parlak olan, başarıya aç eğer başarılı olursa uzun yıllar oynuyacak bir takım kurabilecek birini bulun. Abdullah Avcı, Tolunay Kafkas neden olmasın.

Hemen hayali bir yönetim ve teknik kadro kuralım.

Başkan:Haluk Ulusoy

B.Yardımcısı:Adnan Öztürk

Futboldan sorumlu:Haldun Üstünel ve Abdurrahim Albayrak

Teknik D: Fatih Terim

Yardımcı:Tugay Kerimoğlu

Fatih Hoca ile yapılanma olur.Sonrasını da Tugay Kerimoğlu'na bırakılır.Tugay da hem takımı tanımış olur hemde ilerde takımın başına gelir.Artık başarılı kulüplerde bunlar geçerli.Teknik direktörler bile staj görüp ondan sonra takım çalıştırıyorlar.

Hemen hayali bir yönetim ve teknik kadro kuralım.

Başkan:Haluk Ulusoy

B.Yardımcısı:Adnan Öztürk

Futboldan sorumlu:Haldun Üstünel ve Abdurrahim Albayrak

Teknik D: Fatih Terim

Yardımcı:Tugay Kerimoğlu

Fatih Hoca ile yapılanma olur.Sonrasını da Tugay Kerimoğlu'na bırakılır.Tugay da hem takımı tanımış olur hemde ilerde takımın başına gelir.Artık başarılı kulüplerde bunlar geçerli.Teknik direktörler bile staj görüp ondan sonra takım çalıştırıyorlar.

hayali bile heyacan veriyor

Üst Alt