Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Başıma birşey gelmeyecekse ben ünal aysalı desteklemiyorum. Yani benim istediğim tarzda bir başkan adayı değil şu an için...

Hatta kişilikleri atıp arka plana salt denilenlere bakarsam ben Helvacının dediklerini daha güzel buldum...

Ama bu sonucu değiştirmeyecek gibi. Umarım hayırlı olur Ünal Aysal...

Arda ile ilgili sözleri çok hoşuma gitti.Arda'yı kazanmak istiyor.Umarım başarır.Ama gitmek ister de zorla tutmayız diyor.Ayrıca yıldızları da yağdıracak Arena'ya belli.

Akşam evine baskın yapacaz Ali yandın sen, nasıl böyle birşey dersin :)

Başıma birşey gelmeyecekse ben ünal aysalı desteklemiyorum. Yani benim istediğim tarzda bir başkan adayı değil şu an için...

Hatta kişilikleri atıp arka plana salt denilenlere bakarsam ben Helvacının dediklerini daha güzel buldum...

Ama bu sonucu değiştirmeyecek gibi. Umarım hayırlı olur Ünal Aysal...

Başkan adaylığı için son 40 dakika..

Helvacı ve Aysal görüküyor..Kıran'ın listesi geldimi bilmiyorum.

bilmem dikkat ettiniz mi,sansal fatih terim var gerets var lucescu var diyor unal aysal ise e tabi en yakin gecmisimizde bunlar var diyor.

bana öyle geliyor ki mustafa denizli de adaylarin arasinda.

bilmem dikkat ettiniz mi,sansal fatih terim var gerets var lucescu var diyor unal aysal ise e tabi en yakin gecmisimizde bunlar var diyor.

bana öyle geliyor ki mustafa denizli de adaylarin arasinda.

Mustafa Denizli'yi severim.Ama teknik direktör olmasını istemiyorum açıkçası.

180243_unal-aysal.jpg

Hayirli olsun diyebiliriz gibi. Karisinda duracak bir olusum göremiyorum.

Denizli olmaz , öyle bişey olsa Şansal bişeyler derdi , nede olsa aynı Programdalar , yanı boşuna telaşlanmayın...

gerets gelir buyuk ihtimalle cunku fatih terim sportif direktorle (bulent tulun) calismaz.

Üst Alt