Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek"

Ünal Aysal: “Avrupa Süper Ligi fikrini sanırım ortaya ilk atan benim. Bir İngiliz TV’sinde yayındaydık. Agnelli’yle açık oturum yapıyorduk, orada konuşuyorduk. O dönem gruptan çıkan iki takım olarak farklı paralar almıştık. Onlar bizim dört mislimizi alıyorlardı.”

Ünal Aysal: “İlerleyen dönemde düşük pay alanlarla yüksek pay alanların bir şekilde ayrılacağını söylemiştim. Başta bana karşı çıkmışlardı.”

Ünal Aysal: “Ben bu sistemi kesinlikle destekliyorum. Özellikle kendi kulübüm Galatasaray’ın bu sistemde olması gerektiğini destekliyorum. UEFA’dan gelen tehditleri çok önemsememek gerek. Şu an görevde olmasam da Galatasaray’ın orada olmasını isterim.”

Ünal Aysal: “Mustafa Cengiz’in “teklif gelirse değerlendiririz” yaklaşımı yanlış. Florentino Perez’den öyle bir teklif gelmez. Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek.”

Ünal Aysal: “Başkanlık düşüncem yok ama Galatasaray’a faydalı olmak için birçok yol var. Özellikle dış ilişkilerde Galatasaray’ın bir ihtiyacı olursa her zaman yardımcı olurum.”

Ünal Aysal: “Şampiyonluk yarışında şartlar çok çabuk değişebilir. Sonuçta alınacak bir 21 puan var. Çok zor, kapatılamayacak bir fark söz konusu değil. Ben şampiyonluktan ümitliyim.”

Dogru soylemis, network diyor lobi diyor yani. Gelmeyen transferlerden anliyoruz zaten ne kadar kotu bir vaziyette oldugumuzu. Aysal Baskan, allasen gel gir secime bak surekli yakindan takip ettiginin belli oldugu aciklamalarini okuyoruz, gel kurtar bizi su cakallardan. FFP'de yok yakin gelecekte. Bos adamlara kalacak bu koltuk.

olmaz o iş basgan.
kulubün yanındaysan az sponsor ol da darboğazdan çıkalım. ha pardon elemanla sıkıntın var senin paran oraya gider diye olmazsın.
Mantikli degil mi? Parayi Ünal Başkan verecek Terimle Apo yiyecek. Var mı öyle keriz. Apo niye alturuyla herhangi bir branşımıza sponsor olmuyor. Yaşayan en büyük Galatasaraylı ya kendisi.

Gel aday ol baskan. Super League’e katilabilmemiz icin Perez ile bir seyler ayarlarsin sen. Terim’in sozlesmesi zaten sezon sonu bitiyor. Baskan secildikten sonra bir de bosta olan Prandelli’yi getirdin mi tamamdir. Bekle bizi Super League geliyoruz.

Üst Alt