Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek"

Ben bu adamı sevmiyorum diyemeyeceğim valla. Geçmişte hatasıyla, sevabıyla ne yaşanmışsa yaşanmış
Ama şöyle bir şey var
Bu adam kulübü çok iyi sahipleniyordu tff'ye , tbf'ye koyduğu postaları unutmadım.
Tamam hataları da var ama bence kesinlikle vizyon sahibi bir kişilik kendisi
hakkını yememek lazım şöyle geriye baktığımızda son 20 senenin en sağlam takımın kurmus olabilir. hem sahada hem dışarıda gs taraftarının görmek istediği yönetimi sergiledi. bunun bedeli sonra çıktı orası ayrı. adam kupa kazandıracam diye geldi borc konusunda bir demeç vermemişti. dediklerini de yaptı yalan yok. muazzam zamanlardı. hala o seviyeye erişebilmiş değiliz. hedefi de o yıllara göre koyuyoruz. şahsen o yıllardaki oynanan oyun, sergilenen futbol hala tadı damağımda. hala o yıllara göre kıyas yapıyorum su zamanlar. son 4 sezonda 2 sampiyonluk olsa bile o top hiç oynanamadı. bu güzel ve özel bi durum.

Zamanında Drogba'lar Muslera'lar Elmander'ler Ujfalusi'ler Hamit Altıntop'lar Melo'lar Sneijder'ler Alex Telles'ler Bruma'lar alarak Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalde Real Madrid'e kök söktüren sevgili başkanımız aday olsun hazır Mourinho boştayken elemanı gönderip gerçek bir teknik direktör getirelim takıma
Mourinho bizim hocadan daha beter durumda. Aman ha Allah korusun.

Üst Alt