Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek"

Fatih Terim'i gönderdi deyip daha ilk düğmeyi yanlış ilikliyorsun rengim.Gitmek istemeyen kalırdı bak bugün nasıl da kalıyor hocamız.Lakin daha önce söylediğimiz gibi"tarih hakettiği değeri verecektir".

Hadi diyelim ki bugünkü gibi krizde bir Galatasaray, ve oldukca Ümit vaat eden günümüzdeki gibi bir Milli Takim var. Zerre mantigi olur o vkait yazdiginizin. Son 20 yilin en kötü Milli takimina, son 10 yilin en iyi Galatasaray´indan gitmek akil ve mantiga sigan bir olay degil... Para diyorsun, o da degil. Bizde zaten istedigi kadar kazanir.
Zerre bukadar cikarci karakterde olsa, en kötü Post2018 ilk iki sampiyonluktan sonra yönetiminden hic bir hayir gelmeyecegini anlayip ilk olarak kendisi tüymüs olurdu. 4 yildir FFP´nin altinda inleyen, bu sorunlari dolanip asamayan yönetimin var oldugu kulübün basinda kalmaz.

neymiş terimi göndermiş,göndermemeliymiş,kopun ulan bundan,bal gibide doğru yaptı,sonraki tercihleri tutmasada,üstüne belimizi doğrultamasakta iyiki o kararı almış,o kovulduğu an aysal dünya üzerindeki en nefret ettiğim insandı,sonra sürece bi baktım hocamın mersin maçı sonrası kan kustuğu,kameralara şov yaptığı,kendine cezalar veren o zorlu diye adlandırdığı oluşumun yanında saf tutması kabul e-di-le-mez

Ulu önder Ünal aysal karşıtları gidin toplaşın,tt falan yapın başkanı tekrar seçime girmeye ikna edin,kendinizi affettirin

Sonraki tercihleri tutmasadaymis...

Galatasaray´in basarili döneminde önce Hocayi gönderip, sonra basarisizlik icinde bir sene dolmadan kendin tüyüyorsan, sorarlar biri mi satin aldi aceba diye ?
Kendini yasini hatirlmayacak bir fossil gelip toparlardi kulübü adam tüydükten sonra. Acilacak bir göz varsa, en kötü o gün sonrasindan acilirdi.

7 yildir kulüp FFP yaptirimi icinde, yemedi mi bu sürecte Baskanlik yapmak ?

Unal Aysali pek sevmem.

Candan ercetinleri getirip devre arasi 10 küsür ise yaramaz topcu alip sicip batirmasini ve eleman polemigini unutmam mumkin degil.

Ama vizyonunu inkar edecek degilim.

Terim le yeni donemde anlasmayacak kimse o baskan olmali diyorum.

Mustafa Cengizi Aysaldan cok daha fazla seviyorum baskan olarak. Ama seneye Terim le anlasacaksa gercekten Mustafa baskan , tum samimiyetimle soyliyim Unal Aysal baskan olsun derim.

Superlige bizi almazlar. Zaten cok riskli. Oradaki dev takimlar pacayi kurtarir, ibret olsun diye senin uzerinden gecer uefa da , fifa da.

Son düzenleme:
Ünal Aysal: “Avrupa Süper Ligi fikrini sanırım ortaya ilk atan benim. Bir İngiliz TV’sinde yayındaydık. Agnelli’yle açık oturum yapıyorduk, orada konuşuyorduk. O dönem gruptan çıkan iki takım olarak farklı paralar almıştık. Onlar bizim dört mislimizi alıyorlardı.”

Ünal Aysal: “İlerleyen dönemde düşük pay alanlarla yüksek pay alanların bir şekilde ayrılacağını söylemiştim. Başta bana karşı çıkmışlardı.”

Ünal Aysal: “Ben bu sistemi kesinlikle destekliyorum. Özellikle kendi kulübüm Galatasaray’ın bu sistemde olması gerektiğini destekliyorum. UEFA’dan gelen tehditleri çok önemsememek gerek. Şu an görevde olmasam da Galatasaray’ın orada olmasını isterim.”

Ünal Aysal: “Mustafa Cengiz’in “teklif gelirse değerlendiririz” yaklaşımı yanlış. Florentino Perez’den öyle bir teklif gelmez. Galatasaray’ın Avrupa Süper Ligi’ne katılmak için girişimde bulunması gerek.”
Vay be fikir bizden cikmis

Üst Alt