Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir"

''RİEKERİNK ÜNLÜ BİRİNİN YANINDA ÇALIŞMALIYDI''

1397229001-10251980101520508451037156470088234148121509n.jpg

Jan Olde Riekerink'in takımın başında olmasını eleştiren Ünal Aysal, "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir. Şimdiki teknik direktörü küçümsemek için söylemiyorum. Ancak dünyaca ünlü birinin yanında çalışsaydı belki ileride onun adına daha iyi olabilirdi. Ancak bu yönetimin kararı" dedi.

NTVSPOR

Aysal "Mevcut yönetim daha iyi TD getiremiyorsa ben getirebilirim" demeni beklerdim ama malesef mancini ve prandelli tercihleri ile karnen zayıf.Yine de vizyon için göreve talip olmanı isterim tabii yürekliysen.

Büyük Baskanim hemen dönmeli. Koskoca Galatasaray vizyonu, Karizmasi olmayan, Gülmeyi bile bilmeyen bir yagli süratindan yönetiliyor.
3 Yil icinde nerden nereye geldik ama daha son sözümüzü söylemedik tabi, gideceksiniz Dursun, Levent ve anaokul ögretmenimiz Johannes. GIDECEKSINIZ.

Söylediği şey kesinlikle doğru ve dibine kadar katılıyorum, ancak kendisine şu sözünü de hatırlatmak istiyorum;

"Fatih Hocanın ayrılışı herkes için sürpriz oldu. Planlanmış bir şey değildi. Türk insanına özgü reaksiyon, iletişim sorunu olarak ortaya çıktı. İlk müracaatımız Mustafa Denizli' ye oldu".

Saygılar başkan :red:

prandellinin getirilişini eleştirenlerin %99 u takımın başına geldiğinde sevinmediyse ben de bişey bilmiyorum. hem mancini hem prandelli geldiğinde forumdaydım herkes sevinçten coşmuştu övgüler havada uçuşuyordu. o yüzden boş beleş yorumlar yapmayın şimdi. prandelli ve mancini yanlış tercih falan değildi ikisi de dünya çapında t.direktörlerdi geldiklerinde.

Mancini hariç haklısın.

uzun vadede haklisin mancini daha oturakli ve defansi da becerebilen bir takim yaratabilir lakin hamza-mancini kiyasinda 2sinin de yari sezonlarini baz alirsak bence harzo onde olur
onda da yonetimin hatasi devre arasi dunya kadar para harcayip (telles haric iyi cikan adam yok sanirim) yazin whoops dedigi icin herif bana eyw dedi ve yerine prandelli gibi ulkesi harici 0 tecrubesi olan anca tercuman araciligiynan iletisim kurabilen ideal 11i bilmeyen bi herif getirilip transferin son gunu cemali, pandev ve tarik gibi 3 kotu oyuncuyla sezona girilmesidir

Lan amma boş yaptınız ha. Mancini ve Prandelli gelirken bi tarafınız ağzınıza girecekti sevinçten nerdeyse. Şimdi bok atıyorlar...

Üst Alt