Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir"

Değil çünkü Canaydın diğer TD ile de kötüydü ama aysal sadece Fatih Terim le başarılı oldu sonrasında ise rezil rüsva oldu kardeşim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
rezil rüsva olmaktan kastın mancini ile şl çeyrek finali ve lig 2.liği mi. şuan o sezonki takımı geri verseler havada karada kabul eder tüm taraftarlar.

mancini donemi muhabbetleri iyi hatirliyorum , ozellikle terim ile antalya ve rize maclarini iceride berabere bitirmistik (bir tanesi terimsiz de olabilir) ve ikinci yari fenerin hatalari ile 4 puana indirmistik farki , o donem ust uste antalya rize ve karabuk ile berabere kalip kayseriye yenilince yapilan muhabbetleri de hatirliyorum

o yuzden hep bulunulan gunu kotu gorunce gecmis cok iyiymis gibi davranmak en hafif tabirle unutkanlik oluyor

tff nin veya bein sports un web sitelerinden o sezonun ikinci yarisinin ilk macindan itibaren tek tek bakin ,sonra o donemde nasil cildirdiginizi da hatirlayin . bugunkunden iyi filan durumda degildik

bu suna benziyor , gecen sezon en kotu sezonlarimizdan biriydi , ama biz skibbeyle 5 inci , hagi ile 8 inci , olimpiyat senesinde terim ve hagi ile de ya 5 inci ya da 6 inci olmustuk

sonuncu ve guncel olan akilda kalir , algida secicilik yaratir ama gecmisimizde de mevcut benzer durumlar

rezil rüsva olmaktan kastın mancini ile şl çeyrek finali ve lig 2.liği mi. şuan o sezonki takımı geri verseler havada karada kabul eder tüm taraftarlar.
Sen edersin ben etmem. Her deplasmanda yenilip gelen or takımın neyini kabul edeyim. Ayrıca 2. Lig ne zamandan beri başarı sayıldı Galatasaray da? Biz ya 1. Oluruz ya da kaçıncı olursak olalım önemi yoktur gerçek taraftarın gözünde.

mancini donemi muhabbetleri iyi hatirliyorum , ozellikle terim ile antalya ve rize maclarini iceride berabere bitirmistik (bir tanesi terimsiz de olabilir) ve ikinci yari fenerin hatalari ile 4 puana indirmistik farki , o donem ust uste antalya rize ve karabuk ile berabere kalip kayseriye yenilince yapilan muhabbetleri de hatirliyorum

o yuzden hep bulunulan gunu kotu gorunce gecmis cok iyiymis gibi davranmak en hafif tabirle unutkanlik oluyor

tff nin veya bein sports un web sitelerinden o sezonun ikinci yarisinin ilk macindan itibaren tek tek bakin ,sonra o donemde nasil cildirdiginizi da hatirlayin . bugunkunden iyi filan durumda degildik

bu suna benziyor , gecen sezon en kotu sezonlarimizdan biriydi , ama biz skibbeyle 5 inci , hagi ile 8 inci , olimpiyat senesinde terim ve hagi ile de ya 5 inci ya da 6 inci olmustuk

sonuncu ve guncel olan akilda kalir , algida secicilik yaratir ama gecmisimizde de mevcut benzer durumlar
Ayrıca terim li Antalya ile oynadığımız maçı canlı seyreden biri olarak 5 olacak maç berabere bitmişti. Biz Terim le enazindan bir reaksiyon filan gösterirdik maçlarda şimdi berabere kalıyoruz takımın umurunda değil. Ama aşağılamaya gelince BAM BAM la dalga geçmesini biliyor Fm ci apachi tayfası.

prandellinin kelek çıkacağını nerden bilsinadam.italya milli takımın başından geldi lan bize sanki meyhane masalarından bulup getirmiş prandelliyi.

prandellinin kelek çıkacağını nerden bilsinadam.italya milli takımın başından geldi lan bize sanki meyhane masalarından bulup getirmiş prandelliyi.

yoneticiligin o suksesinin , o sasali pozisyonunun geregi yaptigin hamlenin iyi sonuc verecegini onceden gormekten geciyor , ben de sorarim o zaman hamit gelirken ,4 senelik sozlesme imzalarken kim hayir diyordu diye ..

bugun selcuk rezalet, kim bilirdi konyada bizi fransaya goturecek kader golunu atacagi , burak yilmaz in ts de fenerin tarihini negatife cevirip bursaya 5 inci sampiyon olacak takim apoletini takacagini

yoneticilik ile taraftarlik farki bu .. yonetici isen dogru kursun , dogru zar atacaksin , yoksa gozunun yasina bakilmaz , ne mancini basarili oldu ne prandelli , o zaman onlari getiren de bunun sorumlusudur

aynen dursunun denizli ve riekerink i gibi

Canaydın'ın başarısız olduğu tek hoca Terim ya. :) Gerets, Hagi, Feldkamp hepsi başarılı oldu.

Konuya dönersek Mancini'de Prandelli'de kağıt üstünde doğru isimdi hatta Galatasaray geçmişleri olmasın bugün yine gündeme gelsin yine doğru isim olur. Oradaki yanlış Aysal'ın kendisiydi, ne başarılı olacak yönetimi kurdu ne de maddi olarak istediklerini yaptı.

Aysalı gömmek kolay aslında ancak kendisinin yabancı sınırının olmadığı bir ortamda Başkan olmadığını unutmak lazım, 5-6 yabancı da yıldız peşinde koşarsın ki o ortamda bile bruma transferi yapıldı, keza telles te çok genç yaşta geldi, şu aşamada Scout ekibinin önerdiği ve burada çok arzulana oyuncuların kaçını alırdı yada almazdı görmek isterdim.

Aysalı gömmek kolay aslında ancak kendisinin yabancı sınırının olmadığı bir ortamda Başkan olmadığını unutmak lazım, 5-6 yabancı da yıldız peşinde koşarsın ki o ortamda bile bruma transferi yapıldı, keza telles te çok genç yaşta geldi, şu aşamada Scout ekibinin önerdiği ve burada çok arzulana oyuncuların kaçını alırdı yada almazdı görmek isterdim.

Yabanci limitinden oturu yerlileri bu kadar yagli sozlesmelerle simartan da biziz , yani biziz derken , klupleri kast ediyorum , fb nin alacaklarina bjk sulanti , bizimkilere fb sulanti , selcuk gibiler de 2019 lara dek 3 milyon euro yu askin sozlesmeleri kaptilar

birak git fenerde oynacaksan oyna diyecekti bir baba yigit cikip .. seyirci de ne kadar anliyormus gorduk biraz da, aman selcuk u kaptirmayin kuslara diyenler bugun leshcuk diye isim veriyor

o donemde sen de yonetimin de o adamla 2019 a dek sozlesmeyi IMZALADIGI AN paranin hepsini garantiye aliyor , nereye gonderiyorsun ..

dursun ve surekasinin belki de tek hatali olmadigi konu bu copler konusudur , adamlarin sozlesmeleri var . umutun ,sabrinin sozlesmeleri ,hamitin , selcuk , burak .. talip cikmadikca ,gitmedikleri surece gonderemiyorsun iste

donup aysala kizacaksin bu adamlarla ilgili .. riskli adamsa josue gibi kiralik al , bak isine yaramiyor, minimum zararla gidecek

yoneticiligin o suksesinin , o sasali pozisyonunun geregi yaptigin hamlenin iyi sonuc verecegini onceden gormekten geciyor , ben de sorarim o zaman hamit gelirken ,4 senelik sozlesme imzalarken kim hayir diyordu diye ..

bugun selcuk rezalet, kim bilirdi konyada bizi fransaya goturecek kader golunu atacagi , burak yilmaz in ts de fenerin tarihini negatife cevirip bursaya 5 inci sampiyon olacak takim apoletini takacagini

yoneticilik ile taraftarlik farki bu .. yonetici isen dogru kursun , dogru zar atacaksin , yoksa gozunun yasina bakilmaz , ne mancini basarili oldu ne prandelli , o zaman onlari getiren de bunun sorumlusudur

aynen dursunun denizli ve riekerink i gibi
yabancı sınırı bitirdi bizim yönetimi kontrolü kaybettiler.zaten bizi engellemek için iyice düşürmüşlerdi.5+0+3 gibi rezillikler bizi engellemek içindi başarılı oldu bizi bitirdiler sonra kaldırdılar yabancı sınırını.drogba-sneijder- muslera varken yanlarına oynatacak adam koyamıyorduk xelçuk burak sözleşmelerini uzatmak hamite 4 yıllık almak falan hep bundan bence.hayroviçi bile yerli olarak olabilir diye aldık.endoğanı bile yerli saymadılar o ayrı.

diğer yorumlar komik geldi.adam euro 2012de final oynadı ama bu bile burdaki adamlar için referans olarak yetmiyormuş onu bir kez daha gördük.

gerçi löwün adanaspordan kovulduğu bir futbol anlayışı ülkeyi sarmış ve varken böyle laflar normal.löw de rezil bir teknik direktör mourinho da mancini de.hepsi belli bir dönem başarısız oldu.
not:prandellinin abv.diğer tdler gibi değil biliyorum karşılaştırmıyorum onları zaten .ben burda seçim doğruydu mantıklıydı ama tutmadı diyorum kafası çalışan anlar.

Son düzenleme:
bu yabanci limiti diger klupler icin de vardi ayrica 2 sezon ust uste bu kurallar ile olduk , bence sucu kendimize aramaliyiz .. yabanci limiti ile transferleri bagdastirsak bile alinan sacma yabancilara ne kilif bulacagiz

pandev kupada oynayip 2,4 milyon euro aldi gitti , sigthorrsson , groskreuzt , hayrovic .. hepsi degisik yonetimlerin ayni olcude sacmalamalari ..

bu yabanci limiti diger klupler icin de vardi ayrica 2 sezon ust uste bu kurallar ile olduk , bence sucu kendimize aramaliyiz .. yabanci limiti ile transferleri bagdastirsak bile alinan sacma yabancilara ne kilif bulacagiz

pandev kupada oynayip 2,4 milyon euro aldi gitti , sigthorrsson , groskreuzt , hayrovic .. hepsi degisik yonetimlerin ayni olcude sacmalamalari ..
o klüplerle bizim vizyonumuz aynı değil.onlar ligte şampiyon olsa 7 ay kutlayacak takımlar.görüyoruz bjk nasıl ağlıyor avrupayla götüremiyoruz diye yabancı sınırı varken biz götürmeye çalışıyorduk ve belli bir kısımda başarılı olduk.ha siz diyorsanız biz avrupada başarı hedeflemiyoruz anamızın liginde şampiyon olmak bize yeter (fbnin bjknın zihniyeti gibi)o zaman yabancı sınırı önemli olmaz zaten.

o vizyonu gerceklestirmemiz ancak alinacak skorlarla olur , yani 2013-2014 sezonunu sampiyon bitirir arkana bakmazsin , ama avrupada bu limit yuzunden basarisiz olursan dogrudur

ama senle ayni limite maruz kalan fenerden 10 puan fark yersen millet ciddiye almaz yabanci limitine olan itirazini ..

suna katilirim ama , dedigin gibi ulke icinde vurur gecersin , fakat tff nin bu kisitlamasi yuzunden avrupada yetersiz kaliyorsundur tamam

Üst Alt