Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray'ın hesap yapmadan en iyi teknik direktörü getirmesi gerekir"

benim pro prandelli msjim yoktu
o yuzden yazilmamis mesajlar degil de yazilan mesajlar uzerinden tartismayi surdurmeyi, olmuyorsa da bos bos seyler yazip can sikmamayi gundeminize almaniz daha iyi olur

O dönem alınan Dzemaili ve Pandev'e de aynı şekilde, forumun büyük çoğunluğu ağzının suyunu akıtmıştı. Ki Dzemaili'yi şu anda bizim orta sahaya koy, herif Toni Kroos kalır. O adamdan biz faydalanamadık. İsviçre milli takımında çatur çutur oynuyor. Bahsedildiği gibi çer çöp filan asla değil.. Pandev eleştirilebilir anlarım da diğerleri bok atmaktan başka bir şey değil.

Yavaş dönün, GSC yetişemiyor...

Clown_Smiley.gif

kendi msjlariniz uzerinden yorum yapmaniz daha saglikli olur
aysal osursa siseleyip oda spreyi diye basucuna koyacak vatandaslar her yaptigina saksak yapmis olabilir
kaldi ki yapilan hamlelerin ongorusu ve olacak sonuclarin sorumlulugu elinde klavye olan taraftarin degil, kulubun milyon eurolarina erisimi olan yoneticilerindir. o yuzden taraftar reaksiyonlarini neden solid arguman olarak sunuldugu gercekten bir muamma
prandellinin ingilizce bilmedigi ve kurbagaya benzeyen genc bir cocuk araciligiyla takimla iletisim kurabilecegi sadece onunla 2 gun boyunca gorusen aysal tarafindan bilinebilirdi, ki bu bile basarisiz olmasinda buyuk bir etkendir

O dönem alınan Dzemaili ve Pandev'e de aynı şekilde, forumun büyük çoğunluğu ağzının suyunu akıtmıştı. Ki Dzemaili'yi şu anda bizim orta sahaya koy, herif Toni Kroos kalır. O adamdan biz faydalanamadık. İsviçre milli takımında çatur çutur oynuyor. Bahsedildiği gibi çer çöp filan asla değil.. Pandev eleştirilebilir anlarım da diğerleri bok atmaktan başka bir şey değil.

Yavaş dönün, GSC yetişemiyor...
Neyi çöp değil fm filan oynamayanlar adını bile duymamisti gelene kadar. Ona bakarsan Hamit geldiğinde yer yerinden oynamıştı fenerin elinden kaptık diye. Sonuç?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıklamaları hala vizyon kokuyor. Bu kadar iyi başladığı bi başkanlık döneminde ego savaşı yüzünden Terim'i yollamasını anlıyorum, hatta haklı bulduğum yerleri de yok değil. Ama Mancini dönemi devre arası saçma transferler ve Burak-Selçuk zamlı sözleşmelerin açıklamasını bir türlü bulamıyorum.

la kimse ünal aysal muhteşem insan, hiç hata yapmaz, ona biat edin falan demiyor ondan daha iyisi varsa getirin koyun önümüze diyoruz. faruk sürenden sonra geldi mi onun kadar iyi bi başkan varsa bilelim

Mancini, Prandelli falan geldiğinde laf etmeyen tipler gelip şimdi ağlamasın. Terim kovulduğunda Mancini gelince istemeyenlerden biri bendim; ki Terim'in kovulması çok koymuştu ve Aysal nefreti vardı. Neyseki biraz olaya farklı pencerede bakınca her iki ismin de hatalı olduğu ortaya çıkıyor. O dönem en sevmediğim teknik direktörlerin başında gelen bu herif gelince daha da üzülmüştüm. Zamanla kendini sevdirdi; ama tutmadı.

tapatalk

Değil çünkü Canaydın diğer TD ile de kötüydü ama aysal sadece Fatih Terim le başarılı oldu sonrasında ise rezil rüsva oldu kardeşim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Getirdiği adamların çapına bakınca kötü tercihler değildi. Ama sen Mancini'yi getiriyorsan geçmişine bakıp dakika başı transfer isteyeceğini bilip ona göre getireceksin. Zaten herif bütçe alamayınca gitti.

Aysal'ı bitiren kurduğu ikinci rezil yönetim, Terim kararı falandı; ama en önemlisi seninle büyük ihtimal saatlerca tartışsak sonuç alamayacağımız siyasilerle olan çıkar farkları ve kendi projeleri için destek alamamasıydı. Çok harcayarak, aynı zamanda çok da kazanan bir sistem kurmak istedi belli bir süre tuttu; ama sportif başarının dışındaki gelirleri istediği duruma getiremedi.

tapatalk

2963ae98f7e52397e522698f946866af.jpg

Tüm güzellikler bir arada toplanmış.Mustafa Kemal Atatürk,Türk bayrağı,Galatasaray bayrağı ve tabiki ulu basganimiz Ünal Aysal Hazretleri

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mancini ve Prandelli'nin gelmesine bi tarafı ağzına girecek kadar sevinenler ya futbolu 2013'ten sonra takip etmeye başlamıştır ya da maldır.

Aysal, vizyon sahibi bir işadamıdır ve patron olarak karizması vardır.
Fakat bir futbol cahilidir.
Kaynak da kendi demecidir.

Üst Alt