Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Cevap: Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Vallah insallah baskan olur. Bize kim ne derse desin, parali baskan lazim. hele bu durumda. takima en az 7 veyahut 8 yeni iyi futbolcu lazim.

eger para olmasa, yine bonservisi elindeki adamlara saldiracagiz. iste bu cok kotu olur.

Parası var diye '' Aziz Yıldırım '' laşmaz hakemleri flan satın alarak

ya arkadaşlar neden anlamak istiyorsunuz ! sugar daddyler artık para veremiyor TAKIMLAR ARTIK KİŞİLERE BORÇLU OLAMAYACAK yada avrupa kupalarına katılmayacaklar

Haber dogruysa, o kadar parayi kazanmak için harcadigi akli GS için kullansin belki umulurki çag atlariz

20077520698989598381720.jpg

Benimde o kadar servetim var ama ben baskan olmuyorum, çünkü futboldan anlamiyorum, tecrübem yok, Galatasaray'a ne katabilirim ki ?

Futbolu anlayan biri gelsin...

Ben şimdi çıkıp Galatasaray'a para versem kabul edemezlermi? Ünal Aysal borç olarak değilde karşılıksız verirse sorun olmaz bence!

Ben şimdi çıkıp Galatasaray'a para versem kabul edemezlermi? Ünal Aysal borç olarak değilde karşılıksız verirse sorun olmaz bence!

Kimse karşılıksız para vermez bu bir hayal hayalden uyanma vakti adma aday olmak için mali tabloyu göreyim diyor bu kadar sağlamcı bir adam karşılıksız para verirmi ? ... borç olarakta zaten veremez yeni kurallar öyle

Kimse karşılıksız para vermez bu bir hayal hayalden uyanma vakti adma aday olmak için mali tabloyu göreyim diyor bu kadar sağlamcı bir adam karşılıksız para verirmi ? ... borç olarakta zaten veremez yeni kurallar öyle

Niye vermesin ben olsam karşılıksız para veririm.Zaten gelmiş 70 yaşına şurda yaşasa kaç yıl yaşar? Parayı öbür tarafa götürecek hali yok.

Niye vermesin ben olsam karşılıksız para veririm.Zaten gelmiş 70 yaşına şurda yaşasa kaç yıl yaşar? Parayı öbür tarafa götürecek hali yok.

ama neden vermeyecek olduğunu açıkladım :) karşılıksız para verecek biri aday olmak için mali durumu görmem gerekir dermi :) bide lütfen para mara vermesin sadakayı alan daha sonra minnetinide alırmış

ünal aysal 0 dan başlayıp bu serveti yapmış bir kişi, adnan polat babasının servetine konmuş ünal aysal 0 dan başlayıp GS ı toparlar para bir kenarda dursun

para vermesine gerek yok klup kendi parasını kendi kazansın para kazanacak eserler yaratsın sn.aysal ben bunu bekliyorum

Üst Alt