Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Cevap: Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Türkiye nüfusunu 60 milyon olarak hesaplasak, ortalama bu adam tüm bu nüfusa elini öptürüp 40TL harçlık verse, parası yine bitmiyor. :asd:

Ana para dursun faizi bizim futbol takımını şampiyonlar liginde uçurur.

sizene len adamın parasından :D zzenginin malı züğürdün çenesini yorar misali :D

bir kurus bile vermez... zamaninda da az zülim cektirmedi... Polati begenmem (eskiden begenirdim) ama zor zamanda cikti yardim etti para toplayarak.

bir kurus bile vermez... zamaninda da az zülim cektirmedi... Polati begenmem (eskiden begenirdim) ama zor zamanda cikti yardim etti para toplayarak.

Ünal Aysal da para toplamadı, direkt çıkartıp para verdi.. ha başkan olursa verir vermez bilmem ama vermese de olur. şimdi kalkıp ta adama sen yapmadın zor günümüzde neredeydin dersen, adam sana her seferinde para vermiş AIG'den hisselerini kurtarmış, Galatasaray adasını ipotek'den kurtarmış, futbolcular para alamadığı dönemde kulübe para yardımı yapmış, iliç'in bonservis parasını vermiş biri, daha ne istiyorsun onu anlamadım? konu AIG hisselerinden kar elde etmekse oda saygısızlık olmasında saçma bir düşünce, adam sana hisselerini veriyor, senin cebinden 5 kuruş para çıkmıyor bu adam kendi cebinden para verip hisselerini kurtarıyor, üzerine hisselerden ettiği karı istiyorsun ? yeni kısacası adamın parası ile para kazanmayı düşünüyorsun saçma..

Türkiyenin 50. zengini falan sanırım. kimse cebinden para versin demiyor ama parasıda dışarıya lafının dinlenmesi gibi işimize yarayayacaktır.

Kendi bileceği iş.Açıkcası benim o kadar param olsa 30-40m avro için banka banka dolaşacağıma çıkarır cebimden veririm.Çünkü böyle bi maddi sıkıntıda en fazla yıpranan kendisi olacak.

benim bildigime göre zamaninad aig den kazik yememismiydik, üstüne sanki dalga gecerek de ManU ya reklam olmuslardi

Haber yalan ! Türkiyenin en zenginin serveti 5 milyar dolar zaten.O da Turkcell in sahibi.Ünal Aysal Türkiye de 51. zengin.Serveti de 775 milyon dolar.

Üst Alt