Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

Cevap: Ünal Aysal 'ın serveti yaklaşık 5 milyar dolar!

bence bu başlık bile koca bir ayıp...bide tutup tartışıyoruz..

Multi milyarder başkan istemiyorum taraftar olarak. Klüp satılık değil parasından bizene. Kendi çarklarmız çalışmaya başlasın yeter.

Adnan Polat'a maddi destek yapsa olmaz mı ? :)

Adnan Polat gibisini bir daha zor buluruz peşin peşin söylüyorum.Her şeyiyle GS'a yakışan bir başkan.Ah bir de Ünal Aysal kadar zengin olsa..:p

Yok istemez. Polat'a destek çıksın. Polat gibi bi başkan varken isterse dünyanın hepsi onun olsun ki Galatasaray kulübünün bir lise geleneği vardır. Bugün Galatasaray'ı başka camialardan farklı tutanda bu içe kapanık ve sarsılmaz yapısıdır.

Her yıl 3 dünya yıldızı getirip Galatasaray'ı avrupa'nın sayılı takımları arasına sokacağının sözünü verirse buyursun gelsin.Yoksa Adnan Polat'la başa çıkması imkansız...

Futbolu bilen başkan lazım kıstas bu olmalı başkanlık için.Para önemli bir unsur ama

sadece para bazen başarı getirmiyor.

Bu ne be?Biz başkanımızdan son derece memnunuz bu haberler bile bizi yıpratmak.

BİRAZ MAZİ YAPALIM DEDİM.. VAYBEE... NE BÜYÜK BAŞKANMIŞ Adnan POLAT

Serveti Şu yönden önemli Medya üzerinde otorite kurmak güçlü bir GS başkanı olması adına önemli gerisi faso fiso kulübe para felan veremez vermemelide zaten adam gibi yönetilse kulübümüz her sene kar yapar borç felanda kalmaz

Dünyanın en zengin insanının serveti 67.3 milyar dolarmış.

acaba merak ediyorum maliyeti yüksek bir futbolcuyu dirink diye alırmı yoksa adnan polat gibi çingene pazarlığı yapıp lig başladıktan sonra yarı yarıyamı alır:D

boşuna türkiye'nin avrupaya açılan kapısı demiyorlar bize. sadece takımımız değil başkanımızda avrupaya damga vurmus bir milyarder:D tabi bazılarının baskanları hala takımları gibi yurtiçi sermayelerle mesgul:D

Üst Alt