Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur"

Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"

Oktay Mahöudi peki neden gitti bunu da açıklasa iyi olurdu.Böyle başarılı iken bırakmak yazık oldu.

unal aysalı eleştirenleri hiç anlamıyorum adam daha ne yapsın johan elmander,selçuk inan,emanuel eboue fernando muslera tomas ufaliji alınsize dunya çapında 5 yıldız sadece reira transferi olumsuz, engin cehyun, felipe melo gibi oyuncu kiralıkda olsa takımda oynadı bu transferleri nerdeyse sıfır bonservis bedeliyle gerçekleştirdi hala daha transfer trasnfer unal aysalın yaptıkları ortada belliki en az 4 tane nokta transfer geliyor kaliteli,biraz insaf

Katiliyorum, ben acikcasi daha onceki yonetimin transfer politikasini sucluyorum. Alistirdilar milleti 6 ayda bir lincoln'ler misimovic'ler dos santos'lar falan. Kaci basarili olabildi? Basarili olanlarda bir sene sonra baska gundem yaratacak trasnfer yapmak pahasina heba edildi. "Tribune oynamak" boyle oluyor demekki. Ustunel transfer forumu basligin da adi zaten :) Sucluyorum derken, kendi vizyonlari icinde basarili oldu tabiki, ama su siralar gordugumuz taraftarin simarikliginin sebebi de o zamanki vizyondur bence,

Simdi Elmander, Ujfa, Eboue gibi adamlar alinmis.. Kaci basarisiz diyebiliriz? Ama taraftar bundan onceki yonetimin transfer politikasini istiyor, ac kurtlar gibiyiz. Gecen sene kaldigimiz yerden devam bence.

ya bi susta transfer yap be. hergun yeni birsey soyluyor, gina geldi artik bana.

usluba bak.. Transfer taraftari diye bunlara deniliyor sanirim.. Adam geldigi ilk senesinde, her takimin elini kolunu sallaya sallaya yendigi, nerdeyse kume dusecek les topulugun oldugu bir takimi sil bastan kurup ilk senesinde sampiyon yapti.. Buna ragmen baskana bu tarz uslubu yakistirabiliyosun. Yazik..

Katiliyorum, ben acikcasi daha onceki yonetimin transfer politikasini sucluyorum. Alistirdilar milleti 6 ayda bir lincoln'ler misimovic'ler dos santos'lar falan. Kaci basarili olabildi? Basarili olanlarda bir sene sonra baska gundem yaratacak trasnfer yapmak pahasina heba edildi. "Tribune oynamak" boyle oluyor demekki. Ustunel transfer forumu basligin da adi zaten :) Sucluyorum derken, kendi vizyonlari icinde basarili oldu tabiki, ama su siralar gordugumuz taraftarin simarikliginin sebebi de o zamanki vizyondur bence,

Simdi Elmander, Ujfa, Eboue gibi adamlar alinmis.. Kaci basarisiz diyebiliriz? Ama taraftar bundan onceki yonetimin transfer politikasini istiyor, ac kurtlar gibiyiz. Gecen sene kaldigimiz yerden devam bence.

reis Lincoln demeyeydin like'ı kapmıstın :ayatollah:

reis Lincoln demeyeydin like'ı kapmıstın :ayatollah:

Lincoln de Keita da basarili oldular.. Ama sonlari nasil oldu? Misimovic oldu.. O da iyi oyuncu aslinda.. Ona ne oldu? Transfer vizyonu boyleydi o yonetimin. Ben dahil herkes basarili buldu transferleri.. Ama gercek oyle degilmis bak psikolojisi bozulmus taraftarin.

Elmander, Eboue, Muslera, Selcuk'u almis takim. Sezonun en iyi forveti, kalecisi, orta sahasi 3-4 senelik sozlesmelerle takima baglanmis... Taraftar cikiyor "sus be adam biz transfer yap, aciz aaaaac!" diye bagiririyor yonetime. Kafalar yerinde degil. Sorumlusu da o zaman ben dahil herkesin basarili dedigi, trasnfer forum'umuzun adini degistirten transfer politikasi iste.

ayen rektaş mesela dos santos gelse burda havalara uçucak bissuru adam olur sırf hızı yuzunden ama hiç düşünmezlerki bu adam takımın sistemine uyarmı! oyuzden herkes transfer delisi olmuş:) adnan polat döneminde milan baros,ve kader keita hariç elle tutulur bir oyuncu yok hep saçma sapan isimler barış özbek,mustafa sarplar pinolar ali turanlar takımın resmen içine dinamit koydular unal aysal ve fatih terim gibi adamları bulmuşuz memnun olucamıza adamları yerden yere vuruyorlar

ya bi susta transfer yap be. hergun yeni birsey soyluyor, gina geldi artik bana.

Sevmeyebilirsin,karşıt düşüncede de olabilirsin ama ne olursa olsun kulübümüzün başkanıyla bu şekilde konuşamazsın. Eleştirinin de bir dozu var.

Liseli misin apaçi mi ,henüz karar veremedim, ama ikisi dahi böyle bir üslupla konuşmaz.

Tabi daha önce başkana hakarete ceza var bildiğim kadarıyla, ceza alıp akıllanması ,gidip de biraz kitap okuyup kültürünü geliştirmesi için daha ne yapması gerekiyor onu da bilmiyorum.

Kaynak? Video, Ses kaydi? (simdi moda bu ya) baskanin aciklamasina dahi kaynak sorar olduk.. ey turk futbolu bitmissin..

onun disinda benim gozumde isteyen istedigi sekilde konusur baskana.. Baskan olabilir ama onu oraya getiren belli, geri ordan alacak olan belli.. sonucta baskan diye zihli bisey giyidigi yok..

Hollandada yasiyorum herkez ozgurce Basbakana dahi cikip televizyonda hesap sorabiliyor( Debatteren) diyorlar burda.. yani tartisma ortami icinde.. simdi burda gelip bana kimse Baskana su usluple yaklasmasin demesin burasi forum.. kufretmesinler kabul ama baskan otur biraz isini yap diyebilmeli aciklama yapma diyebilir.. sonucta benim babam degil dedem degil, kulubun baskani, bugun var yarin yok..

Konuşmalarını beğendim açıkçası. Stat konusunda da tavrını belli etmiş. Mali yapı ve borçların azaltılması konusu bana göre herşeyden önemli. Ekonomin kuvvetli olduğu müddetçe başarıyı yakalamak sorun değil. Başarı ve ekonomik güç birbirini tamamlayan şeyler. Birisi olmadımı diğerinde süreklilik yakalayamayız. 4 sene şampiyon olduk uefa -süper kupa kaldırdık ama paraya çeviremedik. neticede sonraki yıllarda borç yükü arttı ve yıllardır ortalarda yokuz. Ekonomik güç ve başarı iyi futbolcularla yakalanır kabul ediyorum ama şuan ki kadromuz, en azından iskelet kadromuz oldukça iyi ve bunlara da kaliteli takviyeler yapılacaktır. Transferde ayın 25 i veya ay sonu çok fark etmez. Hedefi yakaladıktan sonra çok önemli değil. Bana göre gayet güzel açıklamalar. Taraftarın desteğini sürdürmesi şart. Ezikler şikeci başkanlarının arkasında bu kadar duruyorken, bizlerin daha ilk yılında enkaz bir takımı alıp şampiyon yapan başkanı, yönetimi sonuna kadar desteklemesi gerek.

Cevap: Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur"

Aysal baba..........acik,acik desene ,bjk ARENADA O Y N A Y A M A Z!

:sgr: :sgr:

Üst Alt