Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur"

Cevap: Ünal Aysal : "Kitabımızda imkansız yoktur"

Hayrola mahalleden arkadaşını azarlıyor gibisin. Hitap aldığın kişi koskoca kulübün başkanı. Biraz edebini değiştir bence

Of sanki peygamber,padişah,devlet başkanı.Tamam biraz sert olmuş ama o kadar da abartmayın.İsterseniz hitap ederken kendisine Hz.Aysal falan diyelim.

Cevap: Ünal Aysal: "Kitabımızda imkansız yoktur"

Başkan a sonuna kadar güveniyorum. Varsın GS miz ismi belli ama fiyatı uçuk kaçık adamları almasın.

Burada ve dışarda 3 - 5 milyon taraftarımız delirsin umrumda olmaz. Yeter ki kendi dediği gibi 2-3 yıl içinde kulübümüzün borçlarını kapatıp.

BJK durumuna veya 2002 den sonraki gibi ele ayağa düşürülmeye çalışılan 100 bin tl için haciz yiyen bir kulüpten !

KURUMSAL olarak kendi ayakları üzerinde duran her yıl ekonomisi ve sistemi düzelen kendi kendine yeten. Türkiye nin en güçlü kurumu yapsın.

Ben bu sene Dany lere Assaidi lere vs.. ücreti az ismi olmayan ama sisteme uyan GS ye katkısı olacak isimlere razıyım. Kulübün geleeği benim için herşeyden önemlidir.

Ünal Aysal başkan ve FAtih hocamız bu yapı oturduğunda emin olun. O İSİMLİ adamları da GS mize getireceklerdir. Bu kadar fevri olmayın!

Ben espri niyetine söylemiştim ama başkan her gün röportaj vermeye başladı hayırlısı :D

Of sanki peygamber,padişah,devlet başkanı.Tamam biraz sert olmuş ama o kadar da abartmayın.İsterseniz hitap ederken kendisine Hz.Aysal falan diyelim.

bazilari demekki oyle goruyoki saldirmislar bana. kusura bakmayin ama herkezin bir dusuncesi var ve benimkilerde bu. aklimdan ne geciyorsa onu yazdim. unal baskan benim anam degil, babam degil ve en onemlisi benim atam degil. her gun cikipta yeni bir soz veren ben degilim. sampiyonlar liginde basari icin kadro kurucaz diyor, 25 haziranda 50 bin kisi onunde oyuncular imza aticak diyor, hic birini goremedik daha. bakalim nolucak.

usluba bak.. Transfer taraftari diye bunlara deniliyor sanirim..

efendim? uye oldugumdan beri attigim mesajlara bakarsan ne zaman bi oyuncu alinsa veya satilsa gikimi cikarmam ve cikarmadim. ama senin takimin baskani cikip sunu yapicaz, bunu alicaz deyip ondan sonrada umutlari filan alirsa tabiki sesim cikar. transfer taraftari dedigin cocukta klubumuzun alt yapisinda oyamis birisi.

bazilari demekki oyle goruyoki saldirmislar bana. kusura bakmayin ama herkezin bir dusuncesi var ve benimkilerde bu. aklimdan ne geciyorsa onu yazdim. unal baskan benim anam degil, babam degil ve en cok olarak benim atam degil. her gun cikipta yeni bir soz veren ben degilim. sampiyonlar liginde basari icin kadro kurucaz diyor, 25 haziranda 50 bin kisi onunde oyuncular imza aticak diyor, hic birini goremedik daha. bakalim nolucak.

Kimsenin öyle gördüğü yok, yaşın 23 ve üslubun aşırı itici. Türkçe'yi de biraz düzgün kullanmaya gayret et.

İVEDİLİKLE başkanın geldiği günden beri aklımda kalan söylediği tek gerçek.

hala başkanı eleştiren var başkan gelmese batacaktık adnan polat müstehak size biride yazmış necati le yiğit e laf kondurmaya çalışmış yiğit neysede necati gelmese 9 puan fark la normal sezonu bitiremezdik bu kadar nankör olmayın

Verdiği sözleri tutarsa kimse birsey demez. Bos yere avukatlığa gerek yok.

Yeniliriz sallarsınız yeneriz sallarsınız bir durun kardeşler bu aceleniz ne geçte olsa yapılacak resmi açıklama ve de transfer onun haricinde başkanın bile dediğine inanmayın.Sanki bilmiyormuşsunuz gibi atıp tutmayın.Saçma yorumları yapanların da kuş olduğunu ve tek amaçlarının forumu kirletip eğlenmek olduğunu düşünüyorum.Bir döksünler içlerini bakalım :coffee:

"Kurulmuş iyi bir kadromuz var" demiş başkan ama sormasi ayıp nerede? Kanat dersen yok,stoperin ben futbolu birakacagim diyip emeklilik hayalleri kuruyor,Baros'u göndermek istiyoruz, rahatlikla takimin %20'si diyecegimiz en kilit noktasinda oynayan adam Melo'dan haber yok bu takim mi kurulmus iyi bir kadro ? Elde ise yarayan Muslera, 1 yil daha canla basla oynarsa Ujfalusi genc stoper Semih, Eboue, Selcuk, Emre Çolak, Elmander var baska kimi sayabiliriz? Kurulmuş iyi bir kadro olarak görmek buyuk tehlike.

bence danny transferi bile vizyonunu açıkça ortaya koyuyor başkan kusura bakma

fb yöneticisi azarlıyor seni, bir şey diyemiyorsun yunus akgül posta koyuyor çıkıpta stat bizim diyemiyorsun

ilk başkan seçildiğin zaman fazla ortaya çıkmıyordun ama maşallah şimdi susturabilene aşk olsun neredeyse flash tv ye bile çıkacaksın bence ilk seçildiğin zamanlardaki haline dön başkanım

Neredesin Başkan? İtler köpekler kulübün hakkında meydanı boş bulur, atıp tutar oldu. Koskoca Galatasaray Kulübü de şikebahçe avukatlarına, kamyonculara ve tırcılara kalır oldu. Herşeye rağmen özledik Başkanım :hat:

unal-aysal-vs-aziz-yildirim_392017.jpg

:tiphat:

Üst Alt