Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu

Cevap: Aysal: "Drogba karakter olarak bize uymaz"

Bence de yanlis izlenim edinmis Drogba hakkinda, benim gordugum en karakterli takimi icin herseyini ortaya koyup bunun ustunde super yildiz mertebesine ulasabilmis olan ender futbolculardan.

Hatta Terry falan olaylarindan sonra Chelsea'den nefret edilmesini onleyen yegane oyuncudur karakteri sayesinde bence.

ne drogbaymış abi ya. ben istemiyorum 34 yaşında oyuncu. isterse maradona olsun.

drogba mrogba en sonunda transfer ederken charakter yönlerinede baktilar ya ölsem gam yemem artik

Türkiye ligini baz aldığımızda kadrosunda en problemli oyuncuları bulunduran (Beşiktaş'ta dahil) Galatasaray iken, bahsedilen sorunları yeteneği ile örtpas edebilmesi en muhtemel oyuncuya bu düşünce ile karşı çıkmak, kısa bir biçimde işi bilmemekten ileri gelir. Zaten Aysal'ın futboldan anladığına dair bir ibare yok, bunu inkar da etmiyor. Yanında kim ne derse ona inanıp açıklama yapıyor, koyulan hedefler ile kulübü hedeflere götürecek kafalar çok zıt düşüyor.

Bence alamadigimiz icin oyle diyor. Diger yandan haklisin, yaninda artik Tulun ya da baska kimi dinliyorsa onun gorusune dayanarak aciklamayi yapmistir. Sanmiyorum ki Drogba'nin gectigimiz, bu yil toplam 5 macini izlemis olsun baskan.

Baskan mazaret gosteriyor yoksa gelecek olsa havada kapariz.

Drogbayla Ünal Aysal dan daha cok muhattap olan ve ondan daha yakin oolan arkadaslar var aramizda.

iyi iyi baya cevreniz varmiş

Diyoki.. Biz zaten piskopat bi takimiz bi piskopati getirirsek... Fatih Terim bile kurtaramaz..

Oyuzden diyor zaten eger Fatih hocadan bir istek gelirse yapariz diye cunku gelicek bir istek Drogbayida ben hallederim istegi olur :D

drogba gelsinde karakterini yiyim. 3'e bölüp 5'le çarpar bu ligi.

Drogba geldi de yaşını, karakterini tartışıyoruz:confused:Adamın fotoğrafını sahaya koysak rakip defans oyuncuları kariyer yapar.Bence de başkan yanılıyor,Drogba armudun sapı üzümün çöpü muhabbeti yapılacak biri değil. Bazı futbolcular vardır ki, dahil olduğu takımına level atlatır.Hagi ve Taffarel de böyle futbolculardı.Şu yaşıyla gelse Pele'ye bile hayır demem , o kadar yani!:asd:

Son olarak hayalindeki santrforu da tarif eden Aysal, "Benim aklımdaki oyuncu beyaz tenli, iri ve Premier Lig'de oynuyor" sözleriyle taraftara mesaj yollamayı da ihmal etmedi.

Benim hayalimdeki futbolcu da diksiyonu düzgün, göğüs kılları gür, total futbol için yaratılmış ve Samsunspor'da oynuyor.

Şaka bi yana Pavlyuchenko olabilir bu tarif ettiği adam.

Drogba geldi de yaşını, karakterini tartışıyoruz:confused:Adamın fotoğrafını sahaya koysak rakip defans oyuncuları kariyer yapar.Bence de başkan yanılıyor,Drogba armudun sapı üzümün çöpü muhabbeti yapılacak biri değil. Bazı futbolcular vardır ki, dahil olduğu takımına level atlatır.Hagi ve Taffarel de böyle futbolculardı.Şu yaşıyla gelse Pele'ye bile hayır demem , o kadar yani!:asd:

Drog Bey'i sahaya koyarsan rakipten 3 kisi onu tutmaga calisir. Yaninda oynatacagin forvet tahminimce mac basina 4 gol atar. Tahmin tabi.

Aysal reyis yapma bunu, şuna açık açık yıllık ücretini verecek bütçemiz yok de olsun. Yok karakteri bize uymuyor yok saçları güzel değil, gözleri siyah filan ne gereği var bunların.

drogba yı ismi yeter denilecek kadar iyi bir futbolcudur.

bir q7-guti-niang olamaz doğrudur. onlar gibi ordan oraya savrulmuş-kadro dışı bırakılmış bir karakterde değildir.

başkan yalnış düşünüyor.

SCHALKE 04- raul kaç yaşında acaba. adamlar geçen sene çeyrek finale gitti, raul da forvet.

drogba dediğiniz adam uzun sakatlık yaşayan veya disiplinsizlik yüzünden kadro dışı kaldığını kaç kere gördünüz.

drogba her türlü iş yapar burda. önemli olan o forveti besleyecek kanat oyuncuların veya forvet arkan sağlam olacak.

alex-drogba olsa düşünün bi kaç gol yağdırır.

r10-drogba olsa ne olur gole boğar.

TAKIMIN BAŞINDA ACEMİ ADAMLAR YOK. ALİ DÜRÜST-A.ALBAYRAK-HASAN ŞAŞ-FATİH TERİM GİBİ HIRSLI ADAMLAR VAR.

R10-DROGBA KOŞMAZSA DİYORSUNUZDA.

RİERA-KAZIM ÇOKMU KOŞUYOR. ÇOKMU AYAĞINDA TOP TUTABİLİYOR?? BU ADAMLARDA GENÇ AMA FUTBOLDAN UZAKLAR.

"bir q7-guti-niang olamaz doğrudur. onlar gibi ordan oraya savrulmuş-kadro dışı bırakılmış bir karakterde değildir." derken Drogba > Q7+Guti+Niang demek istedin galiba.

R10-DROGBA KOŞMAZSA DİYORSUNUZDA.

RİERA-KAZIM ÇOKMU KOŞUYOR. ÇOKMU AYAĞINDA TOP TUTABİLİYOR?? BU ADAMLARDA GENÇ AMA FUTBOLDAN UZAKLAR.

:tiphat:

Aysal reyis yapma bunu, şuna açık açık yıllık ücretini verecek bütçemiz yok de olsun. Yok karakteri bize uymuyor yok saçları güzel değil, gözleri siyah filan ne gereği var bunların.

Melo'ya neredeyse yıllık 4 milyon avro ödüyoruz Drogba'nın da rahat öderiz.

Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu

bir ara baya heycanlandirmisti Drogba ismi beni, ama artik gereksiz bir transfer olur diye dusunuyorum, Alacagimiz yerli oyuncular var iken, Halen Arda'nin yerini dolduracak isim olmadigindan dolayi, Sag kanatta halen rakibi tirsitan bir oyuncumuz yok iken Forvet almak simdilik gereksizdir.

Baros-Elmander-Sercan uclusu bu takimda ise gerek kalmaz ama biri ayrilirsa veya agir bir sakatlik yasarsa ozaman mecbur kaliriz. Ama yinede bunun bir "pahali' yabanci olmasina gerek yok, elinde ayni Sercan gibi genc yetenekli bir turk forvet'in olmasi lazim (cenk tosun misal).

Üst Alt