Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu

Cevap: Aysal: "Drogba karakter olarak bize uymaz"

Siz yanlış anlamışsınız olay şu

-Başkanım ben 500 bin Euroya tavım hatta boş mukaveleye bile imza atarım.Zaten doğuştan Galatasaraylıyız.

-Karakterli çocuk aferin sana

-Ben yıllık 7 milyondan aşağı sizin ülkeye gelmem ağa.Katar'a komşuydunuz siz değil mi?

-Senin karakterine ...

Drogba'nın karakteri başkanı neden ilgilendiriyor anlamadım.Transfer olursa sizin evde mi yatıracaksın adamı başkan?:eek:Misal veriyorum Hagi iyilik timsaliydi sanki.Büyük futbolcu klansmanındaki adamlar söz konusu olduğunda karakteri çok rererörö yapmamak gerek.Ayrıca Meiwa FC gibi bir takım olmuşuz zaten,Hyuga'sız Meiwa olmaz.:ask:

34 yaşındaki futbolcuyu Bilgisayar oyunlarında bile transfer etmem.

Gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da yaşlı futbolcuların performansı düşüyor...:asd:

Transfer dönemi boyunca peşinden koş daha sonra karakterislik özellik açısından bize uymaz..

Bu ikilemlerini sevmiyorum senin Ünal başkan.. Ama efsane başkanlarımız arasında olmana engel değildir bu..!! Güvenimiz sonsuz sana..!

34 yaşındaki futbolcuyu Bilgisayar oyunlarında bile transfer etmem.

Gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da yaşlı futbolcuların performansı düşüyor...:asd:

Hagi'nin kaç yaşinda Türkiye'ye geldiğini unutmus gibisin.. Futbolcu cebini doldurmak için geliyorsa dediğin dogrudur bişey bekleme o topcudan..Ama başarı için

geliyorsa ve terinin son damlasına kadar savasacaksa 35 e'de evet..!

Transfer dönemi boyunca peşinden koş daha sonra karakterislik özellik açısından bize uymaz..

Bu ikilemlerini sevmiyorum senin Ünal başkan.. Ama efsane başkanlarımız arasında olmana engel değildir bu..!! Güvenimiz sonsuz sana..!

Belki peşinden koşarken belli etmiştir karakterini. 5 Milyon teklif etmişizdir, "6 milyon, bi tane Mercedes SLS AMG, 3 katlı villa, özel şoförlü ayrı bi araba, çocuklarım için okul" cart curt her neyse.

Belki peşinden koşarken belli etmiştir karakterini. 5 Milyon teklif etmişizdir, "6 milyon, bi tane Mercedes SLS AMG, 3 katlı villa, özel şoförlü ayrı bi araba, çocuklarım için okul" cart curt her neyse.

Son dakikaya kadar alınmak isteniyordu ama yanlış mıyım???

O zaman evet deyip gelseydi yada Chelsea sözlesme tazelemeseydi o karaktersiz futbolcu Galatasaray futbol kulubünün içindemi olacaktı..

Taraftarın gönlünü hoş etmek içinmi alınacaktı o karaktersiz futbolcu..?? Sorarım sana ??

Son dakikaya kadar alınmak isteniyordu ama yanlış mıyım???

O zaman evet deyip gelseydi yada Chelsea sözlesme tazelemeseydi o karaktersiz futbolcu Galatasaray futbol kulubünün içindemi olacaktı..

Taraftarın gönlünü hoş etmek içinmi alınacaktı o karaktersiz futbolcu..?? Sorarım sana ??

Bana saldırma ya. :D Ben sadece Ünal Başkan'ın bu yönünü sevmediğini belirttiğin için, belki hak verilmesi gerekiyordur baabında söyledim :) (ki bence hak verilmesi gerekiyor, kesin bişey vardır)

Bence son dakikaya kadar alınmak istemiyordu, Transfer Dönemi bitmeden 1 ay önce kadar vazgeçilmişti bence.

Drogba'nın performansı çok düştü,fiziken kesinlikle eskisi gibi değil artık.EPL adamı yer bitirir.

Bana saldırma ya. :D Ben sadece Ünal Başkan'ın bu yönünü sevmediğini belirttiğin için, belki hak verilmesi gerekiyordur baabında söyledim :) (ki bence hak verilmesi gerekiyor, kesin bişey vardır)

Bence son dakikaya kadar alınmak istemiyordu, Transfer Dönemi bitmeden 1 ay önce kadar vazgeçilmişti bence.

Yanlıs anlaşılmasın ben sadece bazı ikilemlerde kaldıgını ama sonuna kadar arkasında olduğumu ve efsane baskanlarımızdan biri olacagına inandığımı söylemiştim..

Hagi'nin kaç yaşinda Türkiye'ye geldiğini unutmus gibisin.. Futbolcu cebini doldurmak için geliyorsa dediğin dogrudur bişey bekleme o topcudan..Ama başarı için

geliyorsa ve terinin son damlasına kadar savasacaksa 35 e'de evet..!

Hagi Galatasaray'a geldiğinde 30 yaşındaydı. UEFA Kupasını aldığımızda ise 34.

UEFA Şampiyonluğundan sonra 1 sene oynayıp 35 yaşında futbolu bıraktı.

Ayrıca Hagi ile Drogbayı bir tutma. Hagi orta saha oyuncusuydu Drogba ise santrafor. Hagi zekasını ve tekniğini kullanarak 35 yaşına kadar futbol oynadı. Ama santrafor oyuncusunun zekasından çok fizik gücü önemli. Bu nedenle Drogba miadını doldurmuş bi futbolcudur...

Ayrıca Hagi ile Drogbayı bir tutma. Hagi orta saha oyuncusuydu Drogba ise santrafor. Hagi zekasını ve tekniğini kullanarak 35 yaşına kadar futbol oynadı. Ama santrafor oyuncusunun zekasından çok fizik gücü önemli. Bu nedenle Drogba miadını doldurmuş bi futbolcudur...

Şu açıdan da düşünebiliriz ama. Orta saha oyuncusu bir santrfordan daha çok koşmalıdır.

Hala kendine bakan ve gerçek bir profesyonel oyuncunun oynayabileceğini düşünüyorum..

Hem fiziksel olarak kendine bakan , hemde ruhsal olarak.. Hem kafasını hemde fiziksel kuvvetini sahaya koyduğu taktirde kesinlikle oynayabilir.O yaşta olsa bile..

Şu açıdan da düşünebiliriz ama. Orta saha oyuncusu bir santrfordan daha çok koşmalıdır.

Hangi orta saha oyuncusu?

Mesela Hagi ile Okan Buruk'u aynı kefeye mi koyuyorsun?

Ortalama bir santrafor, takımdaki ortalama bir orta saha futbolcusu kadar koşmalı. Koşmayan santraforu kadroda düşünmek bile istemem...

Hala kendine bakan ve gerçek bir profesyonel oyuncunun oynayabileceğini düşünüyorum..

Hem fiziksel olarak kendine bakan , hemde ruhsal olarak.. Hem kafasını hemde fiziksel kuvvetini sahaya koyduğu taktirde kesinlikle oynayabilir.O yaşta olsa bile..

Bazı futbolcular kendine gerçekten iyi bakıyor. 35-36 yaşına kadar oynuyor.

Ama 33 yaşında başka bir takıma transfer olup da başarılı olan kaliteli futbolcu hatırlamıyorum.

Futbolu geç yaşlarda bırakan kaliteli futbolcular genelde takımlarında sembol olmuş futbolculardır. Örn: Maldini, Bülent Korkmaz vb..

Futbolu bırakma yaşı ile transfer yaşı arasındaki farkı iyi görmek gerekir..

Üst Alt