Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu

Ünal Aysal: "Galatasaray'da pahalıya alınmış ucuza satılmış oyuncu yok. Bizim dönemimizde bu yok. Yani savurganlıktan bir zarar yok."

Doğru. Hajroviç ve Veysel'i 50 milyon avro'ya sattik. :red:

daha Tarik, Salih Dursun, Ontivero, Cemaili'nin satilmasini bekliyoruz.

Son düzenleme:
Yalancı, düzenbaz, sahtekar başkanınız çıkıpta Ünal Aysal'ın dediklerine tek kelime edemedi. Ünal ağabey ile ben sonra özel olarak konuşurum dedi ve konuyu kapattı. Kıvırdı yani :D Neymiş rte imiş neymiş saçmalıyormuş! Sözde kaçıp gitti dediğiniz adam delikanlı gibi çıktı kürsüye ve çıkartıp suratına suratına vurmadığı adam kalmadı orada lakin biri bile gıkını çıkaramadı :D Yavşaklar gibi arkasından atıp tutmak kolay hadi konuşsalardı yüzüne karşı ne oldu? Niye konuşmadılar?

Şu dursuncularla polatçıların da artık forumdan temizlenmesi gerekiyor. Galatasaray küçülmeli zihniyetindeki adamların ne genel kurulda ne forumda işi olmamalı.

Son düzenleme:
eger birisi daha aysala karsi birsey derse ihrac edilmeli

Ünal Aysal: Kulübe 58 Milyon Euro gelir elde sağlayacak, Store devrini iptal etmişler. FFP cezası bu yüzden geldi.

Ünal Aysal: Özbek'e "Neden iptal ettiniz diye sorduğumda; UEFA öyle yapmamızı istedi." dedi.

Ünal Aysal: UEFA'ya sordum; "Biz öyle birşey söylemedik." dediler

bunu boldlayin

''Store devri'' olayını bilmiyorum; dediği doğruysa hata edilmiş...

Ancak kendi başkanlığı döneminde Nike' ın yıllık 7 milyon USD (Euro?) ciddi teklifini niye reddettiğini de açıklasaymış, o zaman epey konuşulmuştu forumda...Her yıl bir o kadar da zarar edildi store lardan ve toplamda ciddi bir yekün tutuyor...

"Galatasaray'da pahalıya alınmış ucuza satılmış oyuncu yok. Bizim dönemimizde bu yok. Yani savurganlıktan bir zarar yok."

burada apaçık saçmalamış.kimlere ne paralar verildi herşey ortada çocuk mu kandırıyon
Haklı. aldı ama satış yok.
Sisti kadro. Yaptığı yanlış dahi olsa söylediği doğru.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu Aysali eleştirenler Polat veya Dursuna müstehak diyenler de ayri komedi. Sanki Aysali eleştirirken Polat veya Dursunu övüyoruz.

Saçmasapan algi yaratmak yerine Mancini ve Prandelli'li dönemimizi iyice inceleyin ondan sonra Aysali eleştirenler aleyhine yorum yazin.

töbe est

Gecen atip tutuyordun Aysal mallari satip cebe indirirdi diye.

Bugün yine (eskiden de söyledigi gibi) mal mülklerimiz asla satilmamali, degerlendirilmeli dedi. Kendi zamaninda buna izin vermemislerdi.

sallamada üstünüze yok sayın büyük.

mesajları tekrar incelerseniz aysal kulübün mallarını ''cebe indirdi'' die bir kelime kullanmadım.

tekrar gelmesi durumunda ilgili gayrimenkul kıymetlere cökecek. sizin ifadeniz ile ''cene indirecek'' diyorum.

aysal bugünkü konusmasında gayet iyi bir politikacı durusu sergiledi.

bu kulüp neden battı ? tek kelime söylemedi, farklı yerlerden girip sürekli geçiştirdi.

Üst Alt