Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Mali Genel Kurulda Konuştu

iyi de biz zaten 12 milyon +her forma satışından 30-40 tl amıyor muyuz?işin karı nerede?

SU an isin zarari var sadece. Taraftar yeterince ürün almadigi icin, bizi ayakta tutan sadece sponsorlar, Digitürk, ve stadda localari dolduran bazi zenginler. Storelarin maaliyetini karsilayamiyoruz... Storelari tamamen kapatip, oradan temizinden 8´den, 10 milyona kadar bir para kazanmak, olayin tek mantikli tarafi.

Su an kulüp para ödüyor üstüne, taraftara ürünün gidebilmesi icin.

Ben Dumankayadan bahsetmiyorum.Nike şuanda bize 12 milyon dolar ödüyor.12 milyon dolar+forma başı 30-40 lira..Senin dediğinden anladığım o 7 milyonu alıp forma başı 30-40 liradan vazgeçmek mi?

Galatasaray, dünya devi Nike ile olan sponsorluk anlaşmasını 10 yıllığına uzattı.

Bu anlaşma karşılığında Galatasaray Kulübü 70 milyon 750 bin euro ilave bedelle Nike firması ile kontratını 2024 yılına kadar uzatmış oldu.

İşte Galatasaray Kulübünün Kap'a yaptığı açıklama;

Şirketimiz ile Nike European Operations B.V. arasında 2011 yılında imzalanan Ürün Tedarik, Sponsorluk ve Lisans Sözleşmesi ("Sözleşme"), varılan karşılıklı mutabakatla tadil edilmiştir. Tadil kapsamında Sözleşme süresi, 10 milyon Euro'luk bölümü imza sırasında ödenmek üzere, toplam 70,75 milyon Euro ilave bedelle 30 Haziran 2024 tarihine kadar uzatılmıştır.

Nike'dan senelik 7 alıyoruz.12 değil.

SU an isin zarari var sadece. Taraftar yeterince ürün almadigi icin, bizi ayakta tutan sadece sponsorlar, Digitürk, ve stadda localari dolduran bazi zenginler. Storelarin maaliyetini karsilayamiyoruz... Storelari tamamen kapatip, oradan temizinden 8´den, 10 milyona kadar bir para kazanmak, olayin tek mantikli tarafi.

Su an kulüp para ödüyor üstüne, taraftara ürünün gidebilmesi icin.
O konuda aynı fikirdeyim.Olmadı online alışveriş ama bu seferde müşterin sayın bayağı azalır.

O konuda aynı fikirdeyim.Olmadı online alışveriş ama bu seferde müşterin sayın bayağı azalır.

önemli degil o aga.. Milletin durumu ortada... Taraftarimizin hem alim gücü yeterli degil, hemde yeterince azim yok. Millet elektrij su faturasi ödeyecegini, forma niye alsin. Varsin az alsin, ama en azindan zarar etmeyelim. Su son 10 yilda galiba storelardan ettigimiz zarar 100 milyon tl üzerinde... yazik günah. Forma almayan, da gitsin o zaman gönül rahatligi ile korsan alsin.

Ben Dumankayadan bahsetmiyorum.Nike şuanda bize 12 milyon dolar ödüyor.12 milyon dolar+forma başı 30-40 lira..Senin dediğinden anladığım o 7 milyonu alıp forma başı 30-40 liradan vazgeçmek mi?

Yoruldum yaw! :D...12 milyon aldığımız forma tedarikçiliği ve Dumankayadan alınan göğüs reklamı ayrı konular...

Kulüp lisanslı ürünlerinin tek satıcısı Nike olacaktı. İlave bonusları var mıydı detayını bilmiyorum...Hem kasaya sıcak para girecek, hem Store' lar zarar yazıp durmayacaktı...

Aysalın açıklamalarından anladığım kadarıyla terimi kovuşundan sonrasını kafasından silmiş çünkü hep terim dönemi başarılarıyla övünüyor nasıl para savurmamış pahalı alıp ucuz satmamış açıklasın hele

sayin efsane sanli baskanim,nur sifatini gormeyi ozlemisim harbiden.yuce baskanim ozlemimiz derin ve yogun.arada bir ses ver ozletme kendini bu kadar

Yoruldum yaw! :D...12 milyon aldığımız forma tedarikçiliği ve Dumankayadan alınan göğüs reklamı ayrı konular...

Kulüp lisanslı ürünlerinin tek satıcısı Nike olacaktı. İlave bonusları var mıydı detayını bilmiyorum...Hem kasaya sıcak para girecek, hem Store' lar zarar yazıp durmayacaktı...
Gerçek mi bilmiyorum.Eğer gerçekse keşke kabul etseymiş.

Üst Alt