Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Mevcut yönetimle Kuzey ve Güney Kutbu kadar farklı görüşlerdeyiz"

antu da bunun katmerlisi var ,artik takim kazansin diyene bile azo cu deniyor , bu ithamla karsi karsiya kalanlar da adam gibi acikliyor "azo gidecek ama kupalar galibiyetler sampiyonluklardir hatirlanacak olan" diye , ama hayir yine de kabul gormuyor

bizdeki onun bir alt seviyesi

simdilik

Aysal Başkanım milyar dolar servetin var.
Gelip başkan olsan 200-300 milyon doları cebinden koyup bizi tekrar AVRUPA kulübü yapsan ne güzel olur.
Sayende,derdi GALATASARAY olan en az 5 milyon insan gece rahat uyku çeker.

Artik Aysal yonetimini elestiren ya da Aysali tekrar istemeyen kisilere karsi gercekten beyin fukaraligi olarak degerlendirdigim "o zaman dursun istiyorsunuz" ve turevleri seklindeki argumani biraz terk etmenizi , ya da terk edebilecek olanlarin yazmasini rica ediyorum . Cunku bu forumda surekli aktif olan kisilerin bu kadar dar capli olmasi sahsen beni rahatsiz ediyor. Soyleyebilecek baska seyleriniz de olmali.

Mesela ben "Aysalin ekonomik anlamda veya idari anlamda her kararini onaylamiyorum ama bugun ismi gecen ,ve aday olursa secilebilecek tek dursun alternatifi oldugunu gordugum icin dursun yerine bin kere on bin kere hatalariyla da olsa Aysal" diyen adamin gorusune saygi duyarim

Ama aysal henuz aday bile degil , ya da dursun un secimde karsisina aday cikip cikmayacagi belli degil , kalkip da bugun aysal konularinda aysalin 3 senelik baskanlik donemine ait elestiriler getiren insanlari surekli dursundan memnunmus gibi gostermek gercekten kit beyinlilikten baska bir sey degil

kolanin gazi kacmissa , boza eksimis olamaz mi ? Ya da patatesler filizlenip bozulmussa biberler curumus olamaz mi ?

Bu e sacma sapan karsilastirma yontemidir . Biri basarisiz bir mevcut baskan , oteki de bir cok yanlisiyla elestirilebilir konumda olan bir eski baskan

Artik lutfen yazimin basinda belirttigim gibi ,aysali elestiren ya da tekrar baskan olmasini istemeyenlerin otomatikman dursun dan memnun oldugu cikarimini tekrar tekrar yazmayin . Cunku bir karsiligi yok ve bosuna mesaj israfindan baska bir sey degil

Bu kadar zorlu bir donemde , sorumluluk alip ismini duyurabilecek , basarili olursa efsane statusune adim atabilecek bir kisi ya da kisilerin de bu kongre yapisindan cikarilamamasi da Galatasaray in ciddi bir ayibidir

Fenerbahcede adaylar biraz burnunu cikariyor ,ama azo nun parali askerlerinden kongrede oy alamayacaklari icin zamanini bekliyorlar , bizde ise karsisina kutuk koysan o kutuk tercih edilebilecek kadar kotu bir yonetim varken aday cikmiyor

Ali durust ben birinci adam olmam der , adnan ozturk un saglik sorunlari olur , sonra tekrar inisiyatif almaz .. Yani bakiyorum da bizim esas sorunumuz , bu eskiye ragbetimiz aslinda problemin en onemli noktasi bana kalirsa

10 sene sonra ortada aysal , suren ,yalman , yarsuvat filan kalmayacak dogal sebeplerden , ne yani o zaman da polat gel kurtar mi diyecegiz

Ben digerlerine girmiyorum da, Ali Dürüst´ü bu konuda takdir ediyorum. Ali Dürüst gözümde optimal yöneticilik profilini canlandiriyor. Geri planda kalip, geri planda calismayi seviyor, cok fazla reklam pesinde degil. Nasil ve nerede etkili olabilecegini biliyor... Yöneticilik yaptigi dönemlerde de yasadigimiz basarilar daglari taslari asar, ama bunu ön plana cikardigini göremezsin.

Ben digerlerine girmiyorum da, Ali Dürüst´ü bu konuda takdir ediyorum. Ali Dürüst gözümde optimal yöneticilik profilini canlandiriyor. Geri planda kalip, geri planda calismayi seviyor, cok fazla reklam pesinde degil. Nasil ve nerede etkili olabilecegini biliyor... Yöneticilik yaptigi dönemlerde de yasadigimiz basarilar daglari taslari asar, ama bunu ön plana cikardigini göremezsin.

Ali Dürüst' ün başkanlık konusundaki samimi düşüncesini bilmek isterdim, her şeyiyle o makama hep yakıştırmışımdır...

Başarılı olamayacağını bildiğinden değil de ülkemizde kulüp başkanları yaptığı popülizm derecesinde başarılı addedildiği için uzak duruyor olabilir mesela. Dediğin gibi kendisi popülizme en uzak yapıda biridir, istese de yapamaz...Yahut rahatını bozmak istemiyor da olabilir...

Benim görüşüm Ünal Başgan dönecek böyle böyle yolunu yapıyor yavaş yavaş rüzgarı arkasına almaya çalışıyor

Bu kadar çok konuşup açıklama yaptığına göre inşallah bir hazırlıklar içindedir inşallah yeni başkanımız olur Ünal Başgan ...

Valla gelecekse gelsin artık.İlla ünal aysalda değil daha iyisi varsa buyursun gelsin yeter ki dursun ve türevleri şu takımın başına geçmesin artık.Yoksa bu yönetimle cl yerine artık belediye takımları ile kupa maçlarına odaklanırız yıllarca

Üst Alt